Hanss bija puisēns, kas piedzimis neīstajā vietā, neīstajā laikā. Melnādains zēns nacistiskā režīma laikā, kas pārdzīvoja karu un Hitlera "Perfektās āriešu rases" radīšans plānus.
Melnādains nacists8
Jautājums ir tāds: Kā tas ir iespējams? Mazais zēns centrā ir Hanss Masakoi melnādainajiem vāciešiem, kas ir dzimis un audzis nacistiskajā režīmā. Tāpēc, ja jūs kādreiz domājat, ka esat piedzimis/-usi nepareizajā laikā un vietā, tad apdomājat kārtīgi, kā tas ir, kad esi melnādains puika, kad pie varas ir Hitlers.
Hanss piedzima 1926. gadā Hamburgā. Viņa vecāki bija medmāsa un liberāls students, kura tēvs ir Vācijas konsuls. Neilgi pēc Hansa piedzimšanas, viņa tēvs un vectēvs pārvācās dzīvot uz Āfriku, pametot mazo puiku un viņa mammu vienu dzīvot starp āriešu rases piekritējiem. Hansam, protams, tā arī neizdevās iejusties starp nacistiem, laigan viņš mēģināja.
Trešajā klasē viņš bija tik apņēmīgs visiem pierādīt, ka ir labs vācietis, ka palūdz savai mazajai māsiņai uzšūt viņam svastiku uz vestes. Pret viņu kā citādu izturējās pat skolotāja. Laikam jau pats labākais tajā, kad tu esi bērns ir tas, ka tu neredzi visu kopainu ar pasauli sev apkārt.Pat, ja visi dara ļaunas lietas, tu tāpat gribi iejusties un neapšaubi autoritātes un likumus. Laigan viņš bija pilnīgs pretstats tam kādam vajag būt nacistam, viņš tāpat nesaprata, kāpēc viņu nepieņem. Desmit gadu vecumā viņš pievienojās Hitlera jaunatnes divīzijai.
Brīnumaini ir tas ka viņš netika vajāts? Viņaprāt, tas tāpēc, ka melnādainie visā vāciešu hierarhijā bija pārāk maz, lai būtu liels drauds, vairāk apdraudēti bija aziāti. Savos pusaudža gados viņš strādāja valdība vadītajā darba centrā, kur kāds virsnieks viņam ieminējās, ka viņš varētu būt noderīgs, kad Vācija izveidos kolonijas Āfrikā. Vislielākās briesmas Hansam draudēja, kad Vācija tika bombardēta un kad viņš tika pieķerts dejojam pie vāciešiem aizliegtās swing mūzikas.
Kad karš bija beidzies viņš un viņa mamma ar studentu vīzu pārcēlās dzīvot uz Ameriku, kur viņš nejauši trāpījās tieši Korejas kara laikā, kuru viņam arī izdevās pārciet. Hanss ātri vien aizmirsa nacistu ideoloģiju un pilnībā pāramerikāņojās. Galu galā, kļuva par galveno redaktoru žurnālā Ebony. Aizgājis aizsaulē pagājušā gada janvārī.