local-stats-pixel fb-conv-api

Mazāk zināmi fakti XXIV9

406 0

Tas ir tik brīnišķīgi, ka notikumi, kas notikuši pirms daudziem gadiem, spēj pārsteigt. Dienu steigā mēs paskrienam garām tam, kas liksies ievērības cienīgs pēc daudziem gadiem. Tas nav pārmetums ‘’skrejošajam laikam’’, vien aicinājums piefiksēt sava laika notikumus, lai būtu ko pastāstīt tiem, kuri nāks pēc mums.Tas ir tik brīnišķīgi, ka notikumi, kas notikuši pirms daudziem gadiem, spēj pārsteigt. Dienu steigā mēs paskrienam garām tam, kas liksies ievērības cienīgs pēc daudziem gadiem. Tas nav pārmetums ‘’skrejošajam laikam’’, vien aicinājums piefiksēt sava laika notikumus, lai būtu ko pastāstīt tiem, kuri nāks pēc mums.

Reklāma
406 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 9

0/2000

 emotion 

12 0 atbildēt

Saistoši un interesanti emotion +

10 0 atbildēt

Kā vienmēr interesanti emotion  emotion 

8 0 atbildēt

1065. gadā dzēsa ugunsgrēku Vecrīgā?  Izklausās ticami...

6 0 atbildēt

Nu gan es esmu riktīgi nerātns. Izlasīju virsrakstu "Rātslaukums – Lielais pumpis" pavisam negantā veidā. Aiziešu nokaunēties.  emotion 

Bet par rakstu plusiņš. emotion

6 5 atbildēt

Neieraudzīju ne vienu nezināmu faktu. Lai kam tikai nesen sāki interesēties par vēsturi. Kas attiecas uz reinkarnāciju tad šī dogma ir pamatā visām lielākajām pasaules reliģijām un ir vienojojošais tieši kristiešiem. Atspoguļota jaunajā derībā un ticības apliecinājumā vai Apustuļu ticības apliecībā.

Es ticu uz Dievu Tēvu, Visuvaldītāju, debess un zemes Radītāju;

un uz Jēzu Kristu, Dieva vienpiedzimušo Dēlu, mūsu Kungu, kas ieņemts no Svētā Gara, piedzimis no Jaunavas Marijas, cietis zem Poncija Pilāta, krustā sists, nomiris, aprakts, nokāpis ellē, trešajā dienā augšāmcēlies no mirušiem, uzkāpis debesīs, sēdies pie Dieva, Visuvaldītāja Tēva labās rokas, no kurienes viņš atnāks tiesāt dzīvos un mirušos.

Es ticu uz Svēto Garu, vienu svētu kristīgu Baznīcu, svēto sadraudzi, grēku piedošanu, miesas augšāmcelšanos un mūžīgo dzīvošanu. Āmen!

2 1 atbildēt

Vel ! 

0 0 atbildēt
Labs!!!!
0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt