Kur māca stulbumu?10
ASV Lostandželosas universitāta Occidental College ir slavena ar savu oriģinālo mācību programmu. Un tā ir vienīgā mācību iestāde pasaulē, kurā ir mācību priekšmets-Stulbums. Filozofijas profesora vadībā studenti studē stulbumu, izmantojot prezidenta Buša un animācijas filmas varoņu Bīvisa un Batheda piemēru.
Leģendārajā Titānika avārijā cieta ne tikai dzīvi cilvēki, bet arī mūmija. Senās Ēģiptes princeses Amen-Ra mirušo ķermeni vajadzēja no Britu muzeja nogādāt ASV. Tagad Britu muzejā ir tikai vāks no princese sarkofāga.
Senos laikos jūrnieki centās, lai mutē būtu vismaz viens zelta zobs. Kādam nolūkam? Katram gadījumam- lai būtu par ko apglabāt viņu ķermeni tālumā no mājām.
16.gadsimtā Ķīnā visizplatītākais pašnāvības veids bija mārciņas sāls apēšana.
Viduslaikos veļas pulveri izgatavoja no koksnes pelniem un urīna.
18.gadsimtā stilīgās eiropiešu sievietes noskuva sev uzacis un to vietā pielīmēja mākslīgās, kas izgatavotas no peļu vilnas.
Agrāk skursteņslauķiem bija atļauts mazgāties tikai trīs reizes gadā- pavasarī, rudenī un Ziemassvētkos.
Grēkāzis jeb peramais zēns- izrādās, tas ir gluži reāls amats. Tā dēvēja bērnu, kurš mācībstundās sēdēja aiz karaliskās atvases. Ja princis atbildēja nepareizi, viņa vietā sodīja tieši šo zēnu.
Senajā Babilonijā ārstam, kurš bija vainojams pacienta nāvē, nocirta abas rokas.
Senie ēģiptieši mumificēja ne tikai cilvēkus, bet arī citas dzīvās būtnes- kaķus, krokodilus, putnus un pat zivis un skarabejus.