23

 262  1

Daudzi no mums, noteikti, ka zina, ka cietumā tetovējumus tāpat vien neviens netetovē.

Gadiem ejot, cietumnieki ir veidojuši savas nozīmes šiem tetovējumiem. Vieni ir saistīti ar pašu pamatu - sēdēšanu uz nārām, bet citi - ar ko jau pavisam citādāku, piemēram, zvaigznes uz pleciem, kas nozīmē, ka esi krimināli augstā statusā. Šoreiz uzmetīsim skatu dažiem no šiem visiem tetovējumiem un uzzināsim, kādas tad īsti ir to tetovējumu nozīmes.

Komentāri 23

0/2000
Autoram. Ja veido rakstu, tad pameklē plašāku info. Nepateikšu precīzi, bet ja runājam par zvaigznēm, tad ir vismaz 10-it veidu zvaigznes, gan uz ceļiem, gan pleciem. Par baznīcu, kupoli apzīmē nevis gadus, bet sodāmības. Vari vienreiz sēdēt 20 gadus, vai desmit reizes pa gadam. Pirmajam būs viens kupols, otrajam desmit. Tā vispār ir ļoti sarežģīta tēma, un šajā rakstā nav atspoguļots pat 1% no tēmas. Ja saproti krievu valodu, tad pasmelies info šeit - http://tattoo-piter.narod.ru/tattoo-html/katalog/tyrma/nakolki/ un uztaisi kvalitatīvu rakstu! 😉😉😉
 10  0 atbildēt
Vispār visus cietumniekus vajadzētu atzīmēt ar punktiem uz pirkstiem,lai netiek ne policijā,ne valdībā.
 7  0 atbildēt

Nu daži jau diezgan loģiski un varētu derēt ikvienam. Piem. 3. punkts - kurš gan nevēlas atgriezties brīvībā? Vai arī 8. - kuram noziedzniekam gan patīk menti?  

 5  0 atbildēt

Es nesaprotu... Un jēga? Kurš varbūt lepns kā kabatzaglis? Labi, tur tās zvaigznes uz placiem uztetuvēt lai parādītu autoritāti? Bet kāds vienkāši nevar ņemt un pa kluso nošpikot? 

Varbūt jautājums muļķīgs, bet varbūt kāds zinošais var izskaidrot?

 4  0 atbildēt

Galvenais kur ir laža šeit- TIE NAV tattoo, bet NAKOLKAS!

 3  0 atbildēt
Nesnu cietumnieks,bet zvaigznes uz celjiem nozimee-nekritishu celjos mentu prieksha..
 2  0 atbildēt
Tu noteikti gribi tatto,bet krāniņš raustās....
 2  0 atbildēt

katram savs

 1  0 atbildēt

Jāuzprasa tēvam būs, viņš tur daudz zina par cietumu kultūru.

 1  0 atbildēt

Visai neprecīzi un virspusēji skaidrojumi . Bla, bla, bla autoritāte, bla , bla , ble tetovējums.  

 0  0 atbildēt

Da labi.. Latvijā bliez virsū gandrīz ko gribi.. Tā domājot ''зона'' vai esi pārskatijis.. Nav jau Latvijā krievu cietumu likumi.. Pazīstu tādus kas 30-40 gadus sēdējuši.. un daudzus kas, sēdējuši gan 80-90 gados, gan pāris mēnešus atpakaļ.. savi likumi tur ir, bet ne tik pārspīlēti!

 0  0 atbildēt
😀😀😀...un cik no jums visiem vispār saprot to, par ko runājat?
 0  0 atbildēt

Interesanti, interesanti...

Sevišķi 9.bilde...

 0  0 atbildēt

Tīģera tetovējums nozīmē to, ka tetovējuma īpašnieks necieš mentus. - tīģeris nozīmē ka persona ir agresīva pret visiem ieslodzītajiem

 0  0 atbildēt
skaisti tetovējumi
 0  3 atbildēt