7

 421  0

Daudzi ir redzējuši fotogrāfiju, kurā attēlota badā esoša ''meitenīte'' un maitu lija. Daudzi ir nosodījuši tās autoru. Bet tikai neliela daļa zina patieso situāciju aiz tās...

Komentāri 7

0/2000

Es tāpēc simtiem reižu saku - pasaulē tādi sūdi notiek, a jūs te bļaujat, ka naudas jaunam auto, ceļojumiem vai kārtējiem krāmiem nepietiek. Visiem tiem bļāvējiem, ka viss esot slikti, nākamo dzīvi iedalīt trešās pasaules valstīs!

 13  3 atbildēt
Ir jābūt stipram prātam un spējai izfiltrēt šīs negatīvās emocijas, lai varētu veikt priekštatu, kas nebūtu emociju ietekmēts…šīs lietas ir ikdiena mazāk attīstītās valstīs, piemēram, teroristu grupējumi un karteļi, gribi justies dzīvs ieej “bestgore.com” un redzi visu pats ar savām acīm…
 6  0 atbildēt

Žēl, ka šāds cilvēks nomira. tiešām skumjš stāsts.

 12  7 atbildēt
Šermuļi.
 1  0 atbildēt

Šim kevinam ir pohu* ,kas notiek ar cilvēkiem..viņam galvenais ""naudīgU "" foto  sižetu meklēšanā..šādus  kevinus ir vnk jāiznīcina ..tādi kevini pilna pasaule  ,kura iedīdīta rietumu garā ---""ne kā personīga ,tikai bizness!!!""

Ceru ,ka tas jeņķu  deģenerāts tramps lauzīs kāju un to plosīs tīģeris ,kamēr tāds ""kevins_"'varonīgi atslēdzis emocijas(viņam tādu nebija)  ,aizrautībā par labiem""kadriem fotografē!!

Tā ir necilvēcība ,,pilnībā degradēta padibenes daļa ,kura uzspļauj ,kas notiek patiesībā--slepkavo ,iznīcina ,vai ko citu--tādi dzīvot nedrīkst--!!

Tas atsauc atmiņā to ārzemju kuci--žurnālisti ,kura bēgošam ""bēglim"aizlika kāju priekšā ,lai to noķertu karavīri..tas notika pirms vairākiem gadiem ,kad bēgļi sāka iekarot eiropu..

Varu teikt vienu ,,ja kaut kur uzskriešu visrū tādam morāli atslēgtam fotografējot citu ciešnas ,kad tie uz dzīvību un nāvi--es ar tādu neceremonēšos --sitīšu ilgi un ar "'atslēgtu"" morāli.

 1  25 atbildēt