Vairumam zirnekļiem ir astoņas vienkāršas acis, bet dažādu dzimtu zirnekļiem to ir mazāk. Dažu sugu zirnekļiem, kas mitinās alās, acis savas funkcijas ir zaudējušas. Katru lēcu veido kutikula. Zem tās atrodas stiklveida ķermenis un tīklene ar pigmentu un redzes šūnām. Priekšējās, vidējās acis izskatās izskatās melnas. Sānu acīs ir tapetum slānis, kurā ir izgulsnējušies organisko vielu kristāli, tādēļ tās šķiet gaišas. Ja naktī sānu sānu acīs iespīdina kabatas lukturīša gaismu, tās atspīd.
Daudzu sugu zirnekļu acīm nav sevišķi svarīga loma. Zirnekļi ir aktīvi tumsā, tāpēc viņi ir vairāk atkarīgi no taustes, smaržas un garšas kairinājumiem. Vairums zirnekļu atšķir gaismu no tumsas un pamana kustību. Tāpat kā bites un citi kukaiņi, arī zirnekļi bieži vien nespēj saskatīt sarkano gaismu.
Daudziem apkārtklejojošajiem zirnekļiem redze ir nepieciešama, lai neapmaldītos un lai laikus pamanītu briesmas. No visiem zirnekļiem vislabāk attīstītas acis ir lēcējzirnekļiem. Ja lēcējzirnekļus audzē tumsā, viņi nespēj medīt un vairs nepazīst savus sugasbrāļus