Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
408

Tev tas liksies neticami, bet tas bija viens no noslēpuminajiem Hitlera plāniem kā iekarot pasauli ļoti ievērīgi, bet nezinivu vai finansiāli ,bet laika ziņā tas bija neiespējami. 15 gadus gaidīt viņam nebija plānots.

Žurnālā... Autors: FiicHa Hitlera noslēpums!
1.

Žurnālā ‘’Life’’ publicētas 1945. Gada fotogrāfijas un dokumenti, kas atklāj vācu armijas nodomu radīt ‘’kosmiskolielgabalu’’,kas uzlādējas no Saules enerģijas. Kā izrādās, Hitlers plānojis milzīgu 1.6 km izmēru spoguli izmantot kā palielināmo stiklu. Tas būtu unikāls ierocis, gigantiska orbitāla lēca, ar kuru Saules starus fokusētu konkrētā zemeslodes punktā, izdedzinot tajā pilnīgi visu. Tādā veidā Trešasi reihs varētu gan izdedzināt vesalas pretinieku pilsētas, gan uzvārīt ūdeni jebkurā ūdenstilpnē. Šī ideja piederot vācu zinātniekam Hermanim Obertam, kurš savu potenciālo izgudrojumu jau tolai nosaucis par absolūto ieroci.

Tajos laikos aprēķināts ka... Autors: FiicHa Hitlera noslēpums!
2.

Tajos laikos aprēķināts, ka projekta izmaksas ir trīs miljoni vācu marku, bet tā pilnīgai realizācijai vajadzēja 15 gadu. Otrā pasaules kara beigās sabiedroto iegūtie nacistu militārie plāni un projekta iestādes liecina, ka spoguļa izvietošana bijusi iecerēta ģeostacionārā orbītā – 22 236 km augstumā virs planētas virsmas. Turklāt bijis plānots spoguli orbītā nogādāt jau saliktā veidā, savukārt tā vadību veiktu pilotējamas kosmosa stacijas apkalpe.

Idejas pirmsākumā milzu... Autors: FiicHa Hitlera noslēpums!
3.

Idejas pirmsākumā milzu spogulis gan bija paredzēts cilvēku nodrošināšanai ar Saules gaismu jebkurā planētas vietā un jebkurā laikā...

Obertu uzskatīja par vienu... Autors: FiicHa Hitlera noslēpums!
4.

Obertu uzskatīja par vienu no raķešu būves un kosmunautikas pamatlicējiem. 1929. Gadā viņš radījis pirmo šķidrās raķešu degvielas paraugu Kagelduse. Viens no Oberta skolniekiem Verners fon Brauns vēlāk bija vadītājs militāro raķešu izstrādesprojektā, kura oficiālais nosaukums bija A4.

Kaut arī Hitlera plāns bija neizdevies, viņš ir palicis atmiņā ne tik vien ar aplamu un neizdevušos plānu ,bet arīdzen daudz citu darbību, šīs nav vienīgais mega plāns ko Hitlers domājis panākt, ir daudz citu neskaitāmu lietu par ko mēs pat nezinām, varbūt viņš ir mēģinājis taisīt ko pilnīgi pretēju gigantiskam spogulim, piemēram ļoti smalku ierīci ar ko varētu spīdzināt cilvēkus masveidā, kas teju vai apēd no iekšpuses. Par laimi mēs dzīvojam 21.gs un mums tādu briesmu no Hitlera puses nedraud, bet uz pasaules ir ļoti daudz citu "īpaši" apdāvināti cilvēkiem kuriem netik vien tas ienāktu prātā. :)

Paldies ,ka lasīji manu rakstu. Citi interesanti raksti aplūkojami TE. :)

2
408
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [18]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.07.13 04:33
 
22
0

Nacistiem vispār bija apbrīnojama iztēle, kad runa gāja par kara tehnoloģijām.

Raksts interesants, paldies.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.07.13 03:05
 
12
0

Un pat ļoti lielu karstumu rada jau pareizi fokusēts viens spogulis vien. Ir jau arī mākoņainas dienas, bet Latvija ir gana jaudīga saule gaismas, lai šo tehniku izmantot ūdens uzsildīšanai visam daudzīvokļu namam. 

Arī privātmājās to nav grūti uzstādīt :P un tā ir tikai viena no daudzām iespējām :P

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 09.08.13 12:28
 
7
0

Ļoti inovatīva ideja. Tagad fiziķi daudz runā par iespējamiem paņēmieniem kā pielietot Saules enerģiju kosmosā, kas arī sevī ietver kolosālu konstrukciju palaišanu orbītā, piemēram Saules buras - milzīgas buras, kurās "pūstu" Saules vēji.

Protams, kā liela daļa no šiem 3. reiha projektiem, šis bija ļoti ambiciozs un naivs. Gribētos redzēt kā viņiem izdotos palaist orbitā 1.6 km (dieametrā? rādiusā?) spoguli saliktā veidā. Lai to izdarītu, viņiem milzīgā konstrukcija būtu jāpātrina līdz Zemes otrajam kosmiskajam ātrumam (escape velocity), kas ir 11.2km sekundē to neiznīcinot.

kaashis avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa MaģistrsMedaļa Apokalipse
  kaashis 19.07.13 11:39
 
5
0

Jā, nacistiem laikam nebija tāds jēdziens kā zinātniskā fantastika, visu viņi uzskatīja par izveidojamu. 

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 11.11.13 07:11
 
3
0

atbildot uz BARBARS komentāru "Tās ir tikai manas domas ja Tev liekas muļķīgas... " Abi divi tik plēšās, kā suns ar kaķi un tāpat nevienam nav taisnības. Hitleram bija problēmas ar galvu un viņš varēja kļūt par mākslinieku, tikai viņu nepieņēma - problēmas ar galvu, dusmas -lielisks iemesls lai provocētu karu.

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 09.08.13 12:45
 
2
0

Īsenībā tā visa ir baigā propoganda, patīesībā nacistiskās galvenā problēma vienmēr bija un palika,pastāvīgais enerģijas bads.... Jo kā mēs zinām Vācijā nav ne Naftas ne Ogļu, līdz ar to Vācija ļoti aktīvi meklēja alternatīvu energījas avotu, un bija tikus ļoti tālu, iespējams ka tieši tas arī izaisīja 2. pasaules karu, jo Alternatīvās enerģijas pētniecība ir atklāts uzbrukums Naftas ogļu un citu fosilo kurināmo industrijai.. Un kā mēs zinam tas pieder ļoti alkatīgiem lopiem...

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 11.11.13 11:02
 
1
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Abi divi tik plēšās, kā suns ar kaķi un tāpat n... " Ko tu neteiksi... Cilvēkam kuram ir problēmas ar galvu noteikti nebūtu bijis pa spēkam, pacelt Vāciju tāda līmenī.... Takd padomā mazliet pats ar galvu, Vēsturi raksta Uzvarētājs..

Palasi kādreiz kautvai ko saka Vācijas kara veterāni un virsnieki par Hitleru, kas ir tikušies ar viņu, Vācu Lidotāji Asi utt.. Tur nav nekādas pazīmes par psihisku nelīdzsvarotību, Piekrītu ka jau kara beigās kad Hitleronkulim svila pakaļa noteikti ka aizbrauca širmis ciet, bet tam ka mums te s'tasta Ka Hitlers bijis Šizofrēniķis, un Slepkava manijaks , es tam vienkārši nevaru piekrist... Tas ir apmēram tas pats kā Amerikāņi tagad karo ar terorismu, un kad viņiem jautā kapoēc Teroristi Jums uzbrūk viņi atbild "Tapēc ka viņi ir ļauni un mēs esam labi! " Vai "Viņi mūs ienīst tapēc ka ienīst "..

Es domāju ka mēs visi esam jau tajā vecumā lai saprastu ka vis nav tikai melns un balts. Uz tādiem cilvēkiem kas visu redz tikai melnās un baltās krāsās arī tiek taisīt bardaki valstīs parādās visādi nacisti fašisti, rasisti utt.. Tiek rīdītas tautas un nacinālas kopienas..

Latvijā šī lieta, ka Tautu naidošana ir kultivēta nepārtraukti, Vot mēs piemēram Lamājam Krievus par to ka viņi mūs okupēja un mocīja mūs 60 gadus... Taču neviens nerunā apr to ka Tieši Latviešu strēlnieki bija tie kas tiešā veidā ar savām asinīm un durkļiem palīdzēja nākt pie varas boļševikiem....

Tu padomā par šo un tad Tu sapratīsi ka 2. pasaules karš un visi tie ēbreju upru nebija vis tikai tapēc ka Hitlers sailgojies pēc Bārbekjū un aliņa... Un Tad tu arī sapratīsi ka visss ko raksta Vēstures grāmata nav tik viennozīmīgs kā musm te pasniedz... Padomā par to mazliet

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.11.13 07:05
 
1
0

atbildot uz BARBARS komentāru "Citiem vārdiem sakot, apmēram tā!!! Ja tu pap... " Ko tu tur vispār murgo? Viņš dedzināja ēbrejus gāzes kamerās, jo gribēja tikt pie oglēm?

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 09.08.13 13:26
 
1
0

atbildot uz BARBARS komentāru "Citiem vārdiem sakot, apmēram tā!!! Ja tu pap... " Es Tev atbildēšu šādi: Es neesmu tik naivs, lai ticētu, ka Tev nav kaut kāda absurda sazvērestības teorija, kuru man nebūs nemazākās intereses apspriest garā sarakstē, arī par šo jautājumu. Tu mums šeit esi viens no īpašajiem :D

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 09.08.13 12:55
 
1
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Īsenībā tā visa ir baigā propogand... " Citiem vārdiem sakot: Otrais Pasaules karš sākās nevis tāpēc, ka Hitlers ticēja āriešu rases pārākumam, gribēja atlīdzināt sabiedrotajiem par pazemojumiem pēc 1. Pasaules kara utml, bet tāpēc, ka viņš sapņoja par elektromobīli?

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 12.11.13 07:08
 
0
0

atbildot uz BARBARS komentāru "Ko tu neteiksi... Cilvēkam kuram ir problēmas a... " Es tev trīs vārdus, tu man jau veselu lekciju. :D

Lai nu kā, bet neesmu muļķis. Vēsture mainās katru dienu, parādās jauni fakti, kā piemēram par Hitlera prātiņu. Ir atrasti ārsta materiāli, kuri liecina, ka Ādolfkungam bija problēmas ar veselo saprātu, bet, kuras neizrādījās sabiedrībā augstā līmenī. Tas bija, kā slēgtais prāta sajukums, kurš gandrīz nekādīgi neizpaudās, bet to tomēr bērnībā viņa atklāja.

 

Pārlasi vēlreiz savu biblioteku. ;)

Tallijs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Lācītis
  Tallijs 11.11.13 14:11
 
0
0
Kārtējā Hitlera slimā ideja. ++
BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 11.11.13 14:08
 
0
0

atbildot uz lecopers komentāru "Tu saki, ka hitlers nav ļauns, bet viņš to darī... " Ebrejus neviens netrenkāja ebreji tika deportēti, par cik atteicās asimilēties Vāciešu sabiedrībā, Koncentrācijas nometnes parādijās būtība neilgi pirms kara kad jau bija skaidrs ka Karš būs...

Turklāt koncentrācijas nometnēs nesēdēja tikai ēbreji, un liela daļa koncentrācija nometnēs bija pret režīmu vai vienkārši noziedznieki..

Es vispār nēsu runājis ka Hitlers ir ļauns vai labs... Es saku ka es neticu tam ka Hitlers uztaisija Otro pasaules karu Tapēc ka vņš ir baigi ļaunais un viņš gribēja sadot pa muti Labajiem....

Nepārveido manus vārdus.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.11.13 12:14
 
0
0

atbildot uz BARBARS komentāru "A tu tici ka Koncentrācijas nometnēs tik tiešām... " Tu saki, ka hitlers nav ļauns, bet viņš to darīja dēl resursiem. Labs cilvēks mēģina iznīdēt invalīdus, ebrejus utt? Ja viņš nav ļāuns, kādēļ pašā Vācijā trenkāja ebrejus?

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 11.11.13 11:05
 
0
0

atbildot uz lecopers komentāru "Ko tu tur vispār murgo? Viņš dedzināja ēbrejus ... " A tu tici ka Koncentrācijas nometnēs tik tiešām ir noslepkavoti 10 miljoni ēbreju nepilnos 5 gados?

Nevaig pārvērst manu domu farsā, mēs runājam par to kapēc izcēlās karš Vācijā..

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 09.08.13 13:34
 
1
1

atbildot uz JustARide komentāru "Es Tev atbildēšu šādi: Es neesmu tik naivs, lai... " Tās ir tikai manas domas ja Tev liekas muļķīgas tad kas zin varbūt ka tā ir.... Taču Esmu mazliet padzīvojis un zinu ka Cilvēks neko nedara tapēc ka viņš ir ļauns, patiesībā ir pat tā jo ļaunāks cilvēks jo slinkāks viņš. Palasi vēstures grāmatās tur visu laiku ir minēt ka Hitler karu sāka Aizvainojuma un naida dēļ, tapēc ka viņš bija Despots.. Nez neticu tam un vis tur iemesli noteikti bija citi

Orailix avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Orailix 09.08.13 13:15
 
0
0

atbildot uz kaashis komentāru " Jā, nacistiem laikam nebija tāds j... "  

Kādreiz mobilais telefons arī bija zinātniskā fantastika. Ja nemaldos, tad Star Trek pirmo reizi parādijās.

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 09.08.13 13:03
 
0
0

atbildot uz JustARide komentāru "Citiem vārdiem sakot: Otrais Pasaules karš sākā... " Citiem vārdiem sakot, apmēram tā!!!

Ja tu papētītu saprastu ka pēc 1. pasaules kara Vācijai pāri nepalika tikai pazemojums Bet gan milzīgs valsts parāds kurš bija jāatdod, karā cietušjām valstīm... Kā Lai Vācija atdod parādu, protams attīstot rūpniecību, lai attīstītu rūpniecību vaig enerģiju, vācijai nav  Ne naftas ne Ogļu, Dambiji spēj tikai daļēji apmierināt Vācijas vaidzību pēc enerģijas, tapēc tiek intensīvi veikti pētijumi saistība ar Alternatīvu energījas avotu....

Kas Tu tiešām esi tik naivs Ka tici tam stāstam ka Hitlers uzbruka musm tapēc ka VIņš BIJA Ļaunais ?? :D

Man tāds stāsts kautkā nekaķit. :D