Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
403

Domāju daudziem nav sveša šī ģimene, jebkurš ir dzirdējis es domāju pat niecīgu informāciju par šo dzimtu.

Rotscaronildu dinastijas... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
1.

Rotšildu dinastijas pamatlicējs nodibināja savu banku Frankfurtē.

Viņa priekštečiem piederēja darbnīca, kuras ģerbonī bija sarkans vairogs, uz kā attēlots romiešu zelta ērglis, un no šī ģerboņa arī radās nosaukums 'sarkanais vairogs' jeb vāciski 'rothschild', kas kļuva par dzimtas vārdu. Lai uzreiz būtu skaidrs, cik varena šī ģimene bija, vienkāršs piemērs: Rotšildi spēlēja lielu lomu Brazīlijas neatkarības iegūšanā. Kad Brazīlija 19. gadsimtā vēl bija atkarīga no Portugāles, tad pēc neskaitāmiem iekšējiem kariem Portugāle piekrita sniegt Brazīlijai neatkarību, ja tā samaksās kompensāciju 2 miljonu sterliņu mārciņu apmērā.

Un kurš samaksāja kā jūs domājat? Jā, šī ģimene.

Dzimtas ģērbonisnbspTiklīdz... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
2.

Dzimtas ģērbonis

 Tiklīdz Rotšildu ģimenes kontrolē nonāca aptuveni puse pasaules naudas, tā klans bija spējīgi finansēt lielu daļu no pēdējo 200 gadu laikā uzsāktajiem kariem. Kari prasa milzīgus līdzekļus, nemaz nerunājot par valsts atjaunošanu pēc destrukcijas, un Rotšildi ir aizdevuši naudu valstīm gan pirms, gan pēc postošajiem notikumiem. Piemēram, Napoleona uzvaras gājienu apturēja Natans Meijers Rotšilds. Ne tiešā veidā, bet uz kara beigām, ieguldot milzīgas summas Napoleona pretinieku armijās, lai tie būtu spējīgi dot nepieciešamo triecienu, kas Napoleonu apturēja no pilnīgas dominances. Iemesls pavisam vienkāršs – viņš juta, ka Napoleons sāk apdraudēt viņa finansiālo impēriju, tāpēc nācās ņemt situāciju savās rokās.

Rotscaronildi zināja par... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
3.

Rotšildi zināja par Napoleona sakāvi dienu pirms to uzzināja valdība.

Ziņošana šai ģimenei jau notika labu laiku , un tā bija patiešām augstā līmenī, jo pēc šo ziņu uzzināšanas Rotšildi iegādājās 40% valsts obligācijas un nopelnīja lielu naudu tās pārdodot pēc 2 gadiem.

Finanses... Ja domā ar galvu un proti to izmantot savādāk nekā citi un atrodi katru sīkumu kas spēj palīdzēt, piemēram, ziņas par karu un tās rezultātiem, kļūsi bagāts šādi! 

37 gadus vecais Deivids arī... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
4.

37 gadus vecais Deivids arī ir daļa no šī varenā klana, taču par spīti senajām tradīcijām, viņu vairāk aizrauj dabas izpēte, tās aizsargāšana un piedzīvojumu meklēšana, kā arī izskatīšanās pēc profesionāla mežcirtēja. Pieeju neaptveramajiem resursiem viņš izmanto, lai atbalstītu radošumu un dažādas iniciatīvas, kas varētu padarīt pasauli par labāku vietu mums visiem.

Rotscaronildu dzimtas vārdā... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
5.

Rotšildu dzimtas vārdā ir nosaukta žirafu suga, kuru Valters atklāja vienā no savām ekspedīcijām Āfrikā. Šīs ir visapdraudētākās žirafes pasaulē, un šobrīd šādu dzīvnieku ir palicis vien pāris simti.

Rotscaronildu ģimenē tika... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
6.

Rotšildu ģimenē tika piekopts incests.

Ja tev pieder vairāk naudas, nekā lielākā daļa pasaules spēj apjēgt, tad tas ir tikai loģiski, ka nevēlēsies savai ģimenei un radu saimei laist klāt svešiniekus. Vectētiņš Meijers izplānoja visu ģimenes locekļu kāzas, lai brālēni un māsīcas savā starpā precētos, un viņiem nebūtu citu opciju mīlas dzīvē.

Viens no ģimenes atvasēm... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
7.

Viens no ģimenes atvasēm, Valters Rotšilds, bija viens no retajiem, kuru neinteresēja ģimenes finansiālā ietekme un darbība pasaulē. Jau no mazotnes, viņu fascinēja bioloģija un zooloģija, kas mudināja Valteru pievērsties pasaules izpētei, ne tās finansiālajai uzturēšanai. Ģimene pieņēma viņa lēmumu un atļāva nepiedalīties ierastajā 'radu biznesā', bet gan izpētīt pasauli līdz mūža galam. Rotšildi pilnībā finansēja viņa pētījumus, ekspedīcijas un eksperimentus. Viens no slavenākajiem viņa piedzīvojumiem bija 'zebru kariete', ar kuru viņš mēdza doties izbraukumos pa Lielbritānijas ielām, lai demonstrētu, ka pat šie dzīvnieki ir pieradināmi.

Viņu bagātība nevienam nav... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
8.

Viņu bagātība nevienam nav bijusi zināma, izņemot viņus pašus.

Ģimene pat neparādās Forbes bagātāko sarakstā, iespējams jo visa bagātība sadalīta starp vairākiem ģimenes locekļiem. Bet domājams bagātība varētu stiepties no 350 miljardiem līdz pat 500 triljoniem dolāru.

Viņi nosaka zelta cenuZelta... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
9.

Viņi nosaka zelta cenu.

Zelta cena tiek noteikta 2 reizes dienā(darba dienās) Rotšildiem piederošās telpās kopā ar 5 locekļiem no Londonas Zelta Tirgus.

Rio Tinto lielākā raktuvju... Autors: Noslēpumainais Fakti par Rotšildu ģimeni
10.

Rio Tinto lielākā raktuvju kompānija arī tika finansēta no Rotšildiem un pat Elizabete II bija akcionāre, tikai caur slepeniem kontiem, lai neatklātu šīs darbības.

0
403
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [23]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 20.10.16 02:38
 
11
0

Turpinajuma varetu uzrakstit par otru gjimeni -Rokfelleriem.Vel nesen abas gjimenes bija ienaidnieki un konkurenti ,bet tagad esot noslegts ,,miera ligums,, un vinji panakushi vienoshanos par pasaules sadali,kas prieksh mums neko labu nesola...

Rakstnieksss avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Rakstnieksss 20.10.16 18:35
 
10
0

Žīdu bars. 

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  Viens Zeks 19.10.16 20:07
 
9
0

Jā, rotšīldi nosaka zelta cenas. Es neesmu tik ietekmīgs, tāpēc - sudraba.

spoku dienas joks

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 20.10.16 16:45
 
7
0

Aizmirsi ierakstīt faktu, ka viņiem ir liela ietekme politikā, masu medijos un pasaules ekonomikā. Viņi ar finansiālu līdzekļu palīdzību nodibināja savu varu visā pasaulē un viņiem tā vēl jo projām pieder. Viņi ir ieguldījuši naudu karu uzsākšanā un pēckara postījumu atjaunošanā.

Katrā ziņā lai gan viņi ir gudri un ir mācējuši exploitēt sistēmu, uz viņu sirdsapziņas stāv daudzu netīru lietu. Viņiem ir ļoti daudz marionetes gandrīz visās jomās. Ja viņu bagātību vienlīdzīgi izdalītu katram pasaules iedzīvotājam vai arī, ja visu viņu bagātību izmantot lietderīgāk, teju zinātnes atklājumiem, sasniegumiem un cilvēces progresiem tad mēs iespējams dzīvotu vēl augstākā līmenī nekā pašlaik.

Bet viņiem galvenais naudu ir izmantot lai nostabilizētu savu imperiālistisko globālistu varu un veicinātu aizvien vairāk iznīcības....

Naete avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Mr. Neveiksme
  Naete 20.10.16 09:58  
 
8
1
Kaarteejais pieraadijums ka ne jau cilveeki valda, bet gan nauda. Atnjemtu vinjiem taas bagaatiibas, buutu parasta gjimene. Veemiens naak no shitaadiem...cik gan daudz mees veel mirstiigie nezinam.
udenskakis88 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  udenskakis88 20.10.16 00:38
 
7
0

Labs raksts.

Tagad esi uzmanīgs, Rodšildiem paziņos, pats teici ka ir ziņotāji, un ja nu šamajiem kas nepatiks tavā rakstā...bail pat iedomāties , kas var ar tevi notikt...vai tavu čibriku...

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 20.10.16 20:02  
 
4
0
atbildot uz Viens Zeks komentāru "Es ģimenē negribētu iekļūt, bet ja viņi man uzz... "Hahaha tas gan...
aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa DeputātsMedaļa Priecīgus Līgo!
  aris1188 20.10.16 09:00
 
4
0

atbildot uz kmihs komentāru " Ja tie Rotšildi savā starpā kopojās, ta... " incestā dzimst gudri cilvēki, bet ar fiziskām kroplībām, tapēc ebreji nepiedalas profesionālajā sportā, bet viņi ir ļoti gudri

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 20.10.16 07:47  
 
4
0
atbildot uz udenskakis88 komentāru " Labs raksts. Tagad esi uzmanīgs, Rodši... "Varbūt būšu izredzētais un mani paņems ģimenē...
Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 20.10.16 16:38
 
3
0

Rotšildi = Jukuši globālisti

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 20.10.16 19:40
 
3
0

atbildot uz Viens Zeks komentāru " Jā, rotšīldi nosaka zelta cenas. Es nee... "

Vot tas gan ir labi ,ka pats pieteicies ! Ta ka esmu izveidojis Vispasaules Visuma Darglietu, Vertslietu un Visa vertiga Parvaldes Departamentu,par kura direktoru vienbalsigi ieveleja mani, tad daru jums zinamu ,ka jums nekavejoties jaierodas un jaiznjem licence darbibai ar sudrabu,pakjeriet lidzi ari to,,akmenju,, parvaldnieku( kas te pats uzzimejas).Rotshildi jau vakar bija atnakushi...  Un gatavojaties sha gada nodoklju nomaksai un lielajai Revizijai , preteja gadijuma ar jums nodarbosies Mans Knabs ,par kura prezidentu esmu, ari vienbalsigi, iecelts !!!

kmihs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vampīru klana biedrs
  kmihs 20.10.16 00:04
 
4
1

Ja tie Rotšildi savā starpā kopojās, tad tur jau sen vajadzēja sadzimt veselam lērumam deģenerātu, kuri ātri vien pajatu visu uzkrāto bagātību. Un vispār skumīga viņiem nodarbe divreiz dienā noteikt zelta cenas - šamējie izsēž un kaut ko nosaka, bet pēc pāris minūtēm cena biržās zeltam jau pamainījusies uz augšu vai leju.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  Viens Zeks 20.10.16 19:55  
 
2
0
atbildot uz chibricks komentāru "Varbūt būšu izredzētais un mani paņems ģimenē..... "Es ģimenē negribētu iekļūt, bet ja viņi man uzzīmētu zelta cenas grafiku kādus trīs mēnešus uz priekšu... būtu vairāk nekā labi...
Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 20.10.16 18:33
 
2
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Aizmirsi ierakstīt faktu, ka viņiem ir ... " Par politiku, tikai pieminēju to karu beigās, ka ir kas tāds, bet jā necentos par to rakstīt, jo domāju nebūs interese, bet rūgti maldījos!   

Naete avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Mr. Neveiksme
  Naete 20.10.16 10:56  
 
3
1
atbildot uz Draxo komentāru " Tev skauž? Ir jau sen pierādījies, ka kādam i... "Nee man galiigi neskauzh bet izskatas ka tu sevi uzskati par vienkarsho mulkji, jo es tieshaam sevi par taadu neuzskatu.
Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 20.10.16 07:48  
 
2
0
atbildot uz PNPAPN@speles komentāru " Turpinajuma varetu uzrakstit par otru g... "Ņemšu vērā tavu ieteikumu
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 19.10.16 22:29  
 
2
0
Wow.. Nemaz nezināju, ka viņi ir TIK bagāti un ietekmīgi... Kaut kas traks, būtu man kaut miligrams viņu zilo asiņu... :d
sociālists avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  sociālists 19.10.16 21:03  
 
4
2
A es neko nezinu no tiem brazīliešiem
Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 19.10.16 20:12  
 
2
0
atbildot uz Viens Zeks komentāru " Jā, rotšīldi nosaka zelta cenas. Es nee... "Manā pārziņā dimanta cenas un daudzums kuru drīkst pārdod pasaulē.
exkluzīvais avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa MaģistrantsMedaļa Aģents 0/7
  exkluzīvais 20.05.17 06:20
 
1
0

Interesanti.