local-stats-pixel

Es tur biju, es to redzēju - Aušvices koncentrācijas nometne Birkenau #150

423 3

Čau! Šī ir otrā daļa maniem rakstiem par to kur es biju un ko es tur redzēju. Šoreiz, Aušvices koncentrācijas nometne, kur atradās milzīgi dzīvojamie bloki un arī kur strādāja tik ļoti slavenais Otrā Pasaules kara dakteris ar iesauku "Nokritušais Nāves Eņģelis".

ceru, ka izbaudīsiet rakstu un lai labi lasās!

« 1  2  3  4  5 »
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 50

0/2000
Zb toe zīdi, kapec neviens neatceras ka tika Miljoni Kristieši nomerdeti badā. Zīdi vinus nomerdeja, izsutija, un nomocija.
15 1 atbildēt

manas domas par žīdiem jau jūs zināt!

9 0 atbildēt

Arī braucām ekskursijā ir aušvici, vesels autobuss no 14-20 gadīgiem jauniešiem. Visi priecīgi braucām ekskursijā līdz nonācām "tur". Līdz ko iegājām pa vārtiem visi apklusa kā miruši. Iznākot ārā, varēja redzēt visos milzīgas pārdomas. Tas nav aizbraukt kārtējā ekskursijā uz vietējo muzeju.

Iesaku visiem tur reizi dzīvē aizbraukt.

10 2 atbildēt

komentāru sadaļa - fašistisks komentārs, kas nicina ebrejus dabū +5 like, un komentārs, kas aizstāv ebrejus saņem -7 likes emotion Nezināju, ka Jūs te tādi ebreju nicinātāji esiet.  emotion  i don't want to live on this planet anymore

5 0 atbildēt

Interesanti, vienmēr esmu vēlējies apmeklēt šo vietu!

5 0 atbildēt

Vācieši zaudēja karā, tāpēc neticu tai mirušo statistikai, kas tiek rakstīta no uzvarētāja puses.

4 0 atbildēt

Kapēc tu tik pretīgi izrunājies ?

5 1 atbildēt

Man ir tikai viens jautājums. Ar ko tika kurinātas krematorijas ja fričiem tajā laikā nebija degvielas ko tankos liet ? Teiksiet ar malku , vai iedomājāties cik daudz malkas vajag lai sadedzinātu rakstā minēto līķu skaitu ? Visi Vācijas meži būtu nozāģētas un vēl mēbeles sazāģētas malkā .

4 1 atbildēt

17. - Nevis fašisti, bet NACIONĀLSOCIĀLISTI.

Vispār diezgan nejēdzīgs raksts, bet tā jau ciešams. Mīnuss.

5 2 atbildēt

nu, nav jau arī tā, ka žīdi uz to neuzprasījās, nesaku, ka visi, bet 75% ar savu samaitātību, varas un naudas kāri, pazemot citas rases utt., nebija arī tā, ka aiz neko darīt izdomāja- davai, iznīcināsim visus ēbrejus...

4 2 atbildēt

nevaru izbaudīt,jo gramatikas kļūdas traucē,

2 0 atbildēt
Es ja domaju ko runaju, ja jau nedomatu ta nekomantetu. Tu piesakies man galvu vairak izšaut ?
3 1 atbildēt

Paldies par rakstu! Iespaidīgi.

2 1 atbildēt

Puis, pret žīdiem vai kā mūsdienās pierasts teikt ebrejiem tika veikts genocīds ,tāds pats kā pret mums izvedot uz Sibīriju,kā armēņiem TUrcijā un ta var turpināt un turpināt. Teikt ka pa maz kādu izšāva ir reāla naida kurināšana.. Un nav jābūt welcomistam lai to saprastu.

3 2 atbildēt

Esmu bijis šai pašā nometnes daļā un ar to pašu gidi, kā kuram vispār- es baisas sajūtas neizjutu

0 0 atbildēt

Baisi palika.....

1 1 atbildēt

Baisi, ja varētu novērtetu, labāk gan rupjus vārdus nelietot, rakstot rakstus emotion

1 1 atbildēt

Nu jā, man tā google rādija.

0 2 atbildēt

Tātad ,tavuprāt,angļiem tagad jāsauj nost latvieši,leiši un poļi? Un tieši to jau tu arī pasaki -ka nepietiekami izšāva,tātad būtu jāšauj vairāk. Man pašam nav nekāda lielā cieņa pret šo tautu,taču novēlēt vienkāršu slaktēšanu nav īsti pareizi.

1 3 atbildēt