Draugi, ģimene un kolēģi bieži atdala neprecētos no viņu vidus. Kamēr šādu uzvedību vecina sīkumainība un sociālās ekspektācijas, no zinātniekiem tiek sagaidīta “aukstasinīgāka” attieksme. Godīgi sakot, daži pētnieki vientuļniekiem vērsa nopietnu skatu un noskaidroja, ka dažiem indivīdiem palikšana vieniem piešķir daudz priekšrocību. Viņi bieži veido tuvākas saiknes ar darba biedriem un mīļajiem, tiem var būt daudz dziļākas un jēgpilnākas dzīves nekā precētiem cilvēkiem. Tika noskaidrots, ka viscaur viņu dzīvē turpinās personīgā izaugsme. Tomēr, 2016.gada pētījumā par vientuļniekiem, ironiski, tika noskaidrots, ka vairākums neprecēto dalībnieku neuzskatīja sevi par neatkarīgiem. Pēc 814 pētījumu izpētes, kuros tika iekļauti un analizēti vientuļnieki, tapa skaidrs, ka viņi vairākumā gadījumu vienkārši kalpoja kā sekundārais faktos, lai pētītu precētos pārus.
Lūk interesanta atsauce, kad pāri “sasien mezglu”, viņi kfalificējās vairāk kā 1000 federālajiem labumiem. Loģiski, tie palīdz virzīties dzīvē uz priekšu, taču, tas ne vienmēr ir galvenais iemesls. Nezināma iemesla dēļ, bez viņu precēto līdzgaitnieku 1000 labumiem, vientuļie cilvēki turpina plaukt līdzās pāriem. Iespējams, ja vientuļo cilvēku pētījumos tiktu pētīti līdzvērtīgi, tad ierastās tendencēs nebūtu tik noslēpumainas.
Līdz ar to, izvēlējos padalīties ar rakstam kuru nedaudz patulkoju un pakoriģēju, lai teksts nelasītos kā monologs ko sarakstījis pašmāju new school cringe repera, kuram vidusskolas mācību viela sagādājusi neatgriezeniskas mentālās problēmas.