Daudzi cilvēki ir miruši darot savus darbus, gan ikdienišķus, gan ne tik ikdienišķus, tomēr šie cilvēki mira kā Aktieri, mūziķi, komēdiķi, kaskadieri, utt.. patīkamu lasīšanu.
Cilvēki, kuri mira uzstājoties26
326
19

Džonijs Dūzis (Johnny Ace) bija ritma un blūza mūziķis, plašāk pazīstams no 1949. līdz 1954. gadam. Dzimis Tenesijas štatā, 1929. gadā ar vārdu Džons Maršals Aleksandrs Juniors (John Marshall Alexander Jnr.). Pirms kļuva par mūziķi, viņš kalpoja savai valstij būdams iekš jūras kara flotes, Korejas karā. 1954. gada ziemassvētkos, \\\"Dūzis\\\" uzstājās Hjūstonā, Teksasas štatā un priekšnesuma pārtraukuma laikā viņš spēlējies ar 22. kalibra revolveri, kā grupu dalībnieki to bieži mēdza darīt- šāva pa ceļazīmēm, utml.. Tika ziņots tas, ka \\\"Dūzis\\\" spēlēja sava veida \\\"Krievu ruleti\\\", kaut sakot, ka ierocis nav pielādēts, kaut tas bija gan. Kā arī tika ziņots, ka viņš lietojis alkoholu un ticis brīdināts, lai ir uzmanīgs, kad vicina ieroci apkārt. Tad viņš pateica- \\\"Ierocis taču nav pielādēts!\\\", pielika to sev pie galvas un nospieda gaili..

Brendons Brūss Lī (Brendon Bruce Lee), bija cīņas mākslas leģenda Brūss Lī, dzimis 1965. gadā. Viņa īsajā karjerā viņš gāja tēva pēdās un tēloja daudzās kung-fu un asa sižeta filmās, 80` un 90` gados. 1992. gadā viņš piedalījās filmas \\\"The Crow\\\" uzņemšanā, filma, kas stāsta par \\\"andergraunda\\\" komiksu grāmatu, kurā bija nemirstīgs mūziķis. 1993. gada 31. martā, tika filmēta aina, kurā Lī atveidotais tēls, Ēriks Dravens, uzzin, ka viņa draudzene ir piekauta un izvarota. Viņam bija jātēlo, ka viņš tiek \\\"sašauts\\\" ar tukšām patronām. Dēļ tā, ka ierocis tika izmantots visādiem pasākumiem, ne tikai filmēšanai, tad arī ierocis bija atstāts pielādēts ar īstām patronām un Lī tika sašauts un lode izgāja cauri visam ķermenim, paliekot tieši mugurkaulā. Aina tika pārtraukta nekavējoties un tika izsaukta ātrāk palīdzība. Viņa sirds pārstāja darboties celā uz slimnīcu. Pēc 6 stundu operācijas un vairāku litru asiņu pārliešanas, Brendons Lī mira 13:04. Viņš bija tikai 28 gadus vecs. Viņš tika apglabāts blakus savam tēvam, Vašingtonā.
Reklāma

Edīte Webstere (Edith Webster) bija aktrise, kura uzstājās teātros. Liktenīgajā dienā viņa uzstājās Baltimorā un, kad viņa dziedāja gulbja dziesmu (atļāvos netulkot) “Please don’t talk about me when I’m gone”, viņa pēkšņi nokrita un nomira, gan tēlojot, gan īstenībā (acīmredzot tā arī priekšnesumā bija paredzēts). Viņu ķēra sirdstrieka mirklī, kad atveidotajam tēlam bija \\\"jānomirst\\\". Lai vai kā, auditoreja nodomāja, ka tā ir šova daļa un tēlošana bijusi ļoti laba, visi applaudējuši, pat tad, kad jau skatuves darbinieki saukuši pēc palīdzības, jo nodomājuši, ka tā arī šova sastāvdaļa.

Džons Ēriks Bārtomolevs (John Eric Bartholomew), bija britu komēdiķis kurš, kopā ar Ērniju Vīsu (Ernie Wise), izveidoja komēdiju balvu `Morecambe and Wise`. Viņš, šo dīvaino nosaukumu, paņēma no piekrastes pilsētas Morekombe, kurā viņš uzauga. Viņš kļuva slavens kā komēdiķis un līdzīpašnieks ļoti populārajam šovam \\\"The Morecambe and Wise Show\\\", kas sasniedza 28. miljonu skatītaju rekordus savos ziemassvētku speciālraidījumos. Savas karjeras laikā viņš piedzīvoja 2 sirdstriekas un nodzivoja līdz 3. sirdstriekai, 28. maijā, 1984. gadā. Viņš piedalijās komēdijšovā, Rožu Teātrī, Tevkesburijā, un, savas popularitātes dēļ, uz skatuves uzgāja veselas sešas reizes liktenīgā šova laikā. Pēc sava sestā uznāciena viņš paziņoja: \\\"Tas ir tavs nopelns!\\\", pirms pameta skatuvi. Pēc nokāpšanas no skatuves, viņš pateica: \\\"Paldies dievam, tas ir beidzies\\\". Par viņa nāvi tika paziņots 4. no rīta, nākošajā dienā. Viņš mira 58 gadu vecumā.

Īstajā vārdā Džeroms Irvings Rodeils (Jerome Irving Rodale) bija dramaturgs, redaktors, autors un producents, dzimis 1898. gadā. Savas dzīves laikā viņš izdeva dažādus bioloģiskās lauksaimniecibas žurnālus. Lai gan tehniski nebija mākslinieks, tomēr viņš nomira kā viesis Dika Kāveta (Dick Cavett) šovā, 1971. gadā. Beidzot savu interviju, viņš vel atradās uz skatuves, kad Kavets izveda savu otro viesi Pītu Hamilu- \\\"New York Post\\\" redaktoru. Pīta Hamilla intervijas laikā viņš izdeva tādu kā krākšanas skaņu, uz ko auditoreja reaģēja un sāka smieties, pirms kamera bija pietuvinājusi Rodeila seju, Hamills teica: \\\"Tas izskatās slikti\\\". Auditoreja veljoprojām smējās, kaut Kavets to nedarīja, viņš pats teica, ka viņš ir zinājis, ka Rodeils ir miris. Divi mediķi uzskrēja uz skatuves, lai mēģinātu Rodeilu atdzīvināt, bet tas vairs neizdevās. Ironiski bija tas, ka intervijas laikā Rodeils teicis: \\\"Man ir tik laba veselība, ka vakar, krītot pa kāpnēm, es smējos līdz piezemējos.\\\", \\\"Esmu izlēmis nodzīvot līdz 100 gadu vecumam.\\\", kā arī, \\\"Es, savā dzīvē, nekad neesmu juties labāk\\\". Kā arī iepriekš viņš bija lielījies: \\\"Es nodzīvošu visus 100 gadus, ja vien mani nenotrieks kāds cukura diabētiķis, taksists.\\\"
Reklāma

Džons-Ēriks Heksums (Jon-Eric Hexum) bija aktieris un modelis, dzimis 50. gados, Ņūdžersijā. Viņš piedalījās dažādās lomās, vairākās televīzijas programmās, pirms tika pie savas lielās lozes- galvenās lomas seriālā \\\"Cover Up\\\", 1984. gadā, kurā viņš tēloja ieroču ekspertu un CIA (laikam CIP) aģentu. Kā visos šovos, kuros atzīmējās ieroči, tas bija 44. kalibra Magnums, kurš bija pielādēts ar tukšām patronām. Lai vai kā, atskaitēs tika rakstīts, ka Heksums netika brīnāts, ka ierocis var izšaut papīra daļas, kurās tika iepakots šaujampulveris iekš patronām. Šaudīšanās scēnā, kur bija ielādetas īstās patronas, viņam bija jāizņem no ieroča tukšās patronas un jāieliek īstās, tomēr gadījās tehniskas problēmas un ainas uzņemšana tika atcelta un Heksums aizsnaudās. Pēc pamošās viņš saprata, ka ainas filmēšana vel nav beigusies un sāka rotaļāties ar ieroci. Atskaitēs tika rakstīts, ka viņš spēlēja Krievu ruleti, kas bija pielādēta ar 3 tukšām un divām kaujas patronām. Viņš pielika ieroci pie galvas un teica: \\\"Paskatīsimies, vai tas vel taupa vienu priekš manis\\\" un nospieda gaili. Lai vai kā, tā bija tukšā patrona, tomēr, papīra daļas, kas izlidoja, neizurbās cauri viņa galvaskausam, bet tām bija pietiekams spēks, lai izlauztu nelielu galvaskausa daļu un iedzītu to viņa smadzenēs. Nelaimes gadījums notika 12. oktobrī, 1984. gadā un pēc 5 stundām ķirurģijas zālē, situāciju izdevās nostabilizēt. Tomēr Heksums mira 6 dienas vēlāk, dēļ smadzeņu atmiršanas asiņošanas rezultātā. Viņa māte aiztransportēja viņa ķermeni uz San Francisko, lai viņam varētu izņemt orgānus, kurus transplatēt tālāk, pirms viņš tika apglabāts.

Karls Vallenda (Karl Wallenda) bija vāciešu kaskadieris, dzimis 1905. gadā un bija \\\"The Flying Wallendas\\\" (Lidojošie Vallendas) dibinātājs, tas bija cirkus priekšnesums. Viņš kļuva slavens ar to, ka staigāja pa virvēm, kas bija novilktas starp divām augstām ēkām un apakšā nebija nekādi drošības tīkli, kas kļūmes gadijumā glābtu viņu no kritiena pretīm nāvei. 1978. gadā, kad Vallenda jau bija 73. gadus vecs, viņš mira, kad mēģināja iet pa virvi starp diviem torņiem Puerto Riko. Sacēlies pamatīgas vēja brāzmas, kad viņš bijis pusē un līdz ar to Vallenda zaudējis līdzsvaru nokrita no ~40 metru augstuma. Citējot viņu: \\\"Dzīve ir radība uz virves, viss pārejais tikai gaida.\\\"

Leslijs Hārvijs (Leslie Harvey), dzimis 1945. gadā, savas dzīves laikā bija Skotiešu izcelsmes ģitārists, kas spēlējis daudz grupās 60` un 70` gadu laikā, ievērojamākā no grupām bija \\\"Stone the Crows\\\". Pirms \\\"Stone the Crow\\\" grupas izveidošanas, 1969. gadā, Hārvijs spēlēja grupā \\\"Cartoone\\\" un tajā laikā viņi brauca turnejās pa ASV, iesildot \\\"Led Zeppelin\\\". 3. maijā, 1972. gadā, kamēr uzstājās \\\"Stone the Crows\\\" sastāvā Svansejā, Velsā, viņš pieskārā nesazemotam mikrofonam un dabūja strāvas triecienu. Elektrošoks nogalināja viņu momentāli.
Reklāma

Kaskadierpiloti spēlējās ar savu dzīvību visu laiku, bet Paulam Mantam (Paul Mantz) izdevās nodzīvot ilgu karjeru kā kaskadierpilotam un sacīkšu pilotu čempionam. Liktenīgais brīdis notika uzņemot filmmu. \\\"The Flight of the Phoenix\\\" (\\\"Fēniksa Lidojums\\\"), 1965. gadā. Mants gāja bojā lidojot ļoti zemu, virs tuksnešanas vietas Arizonā. Saskaņā ar atskaitēm, Mantsa lidmašīna skāra nelielu pauguriņu un viņš momentāli zaudēja kontroli pār savu lidaparātu. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem lidmašīnu nokontrolēt, tā pavērsās pret zemi, avarēja- nogalinot Mantsu nekavējoties. Varasiestādes vainoja viņu sakarā ar alkohola lietošanu, jo tik pieredzējušam pilotam nevajadzēja gadīties tādām problēmām. Filmas titros ir teikts: \\\"Mums būtu jāatceras, ka Pauls Mants bija lāga vīrs, izcils lidotājs un atdeva savu dzīvību šīs filmas izveidē...\\\"
Tev patiks šie raksti
