Melnā rase aizņēma Lemūriju Indijas okeānā (Starp Madagskaru un Ceilonu).
Sarkanās rases cilvēki dzīvoja Atlantīdā (Atlantijas okeānā).
Melnā rase aizņēma Lemūriju Indijas okeānā (Starp Madagskaru un Ceilonu).
Sarkanās rases cilvēki dzīvoja Atlantīdā (Atlantijas okeānā).
Un baltā rase dzīvoja Arktīdā (kontinents Ziemeļu, nevis Ledus okeānā). Ziemeļpols atradās Labradorijas pussalas ziemeļos (Mūsdienu Kanādā). Arktīdā bija mērens klimats (arī Antarktīdā) ,bet ,piemēram, Latvijā bija Tropi.
Esot vēl arī sestais kontinents Gondvana. Uz ša kontinenta cilvēki nedzīvoja. Tur mita dinozauri, puscilvēki un dažādi monstri. No Gondvanas vēlāk izveidojās mūsdienu kontinenti: Eirāzija, Amerika, Austrālija un Āfrika.
Apmēra pirms 26 tūkst. gadu gigantiskas kosmiskas katastrofas dēļ, kad gāja bojā planēta Faetons (Avestā: Traetons), kura orbita atradās starp Marsa un Jupitera orbītām, notika Zemes ass pagriešanās, kas izraisīja globālas pārmaiņas zemes klimatā (par to vēsta sengrieķu mīts par Faetonu, Saules dēlu). Līdz ar to pašos pamatos mainījās planētas Zeme veidols: Arktīda, Antarktīda, Pacifīda un Lemurija applūda, pacēlās milzīgas okeāna dibena daļas, kas izveidoja mums tagad pazīstamos kontinentus ar to pašreizējām kontūrām. Antarktīdu, kas ir vienīgais no senajiem kontinentiem, kurš saglabājies, pārklāja bieza ledus kārta.
Ģeoloģiskie veidojumi izraisīja tautu pārveidošanos uz tām sauszemes daļām, kuras bija saglabājušās vai iznirušas no okeāna dzīlēm. Laika gaitā visas piecas rases apmetās uz dzīvi jaunajos kontinentos, stipri sajaucās savā starpā, bet dabas un klimatisko apsākļu ietekmē nedaudz mainījās tā ārējā izskats. Tomēra arī tagad mēs varam iztēloties dažas viņu ārējā izskata iezīmes, jo daudzas mūsdienu tautas ir saglabājušas seno rasu pārstāvju pazīmes. Vistuvāki zilajai jeb zilganpelēkajai ir senās Asīrijas, Babilonijas iedzīvotāji, šumeri, bet mūsdienās - arābi un ebreji. dzeltenās rases mantinieki ir ķīnieši un viņiem radniecīgās tautas mangoloīdās rases. Melnās rases mantinieki ir Āfrikas melnādainās tautas jeb negroīdā rase. Sarkanā rase laika gaitā tika pakļauta vislielākajām pārmaiņām. Sākumā "sarkanie" bija melnigsnēja ādas krāsa, pelēkas acis un branzas krāsas mati, bet vistuvākie bija Senās Ēģiptes iedzīvotāji un Ziemeļamerikas indiāņi. Savukārt baltās (āriešu) rases mantinieki ir Eiropas un Indijas tautas, īpaši tuvi ir slāvi, ģermāņi, balti un skandināvu tautas.
Katra no piecām senajām Zemes rasēm ir devusi savu ieguldījumu kopējā civilizācija kultūrā. Tā, piemēram, zilā rase ir dāvājusi cilvēkiem skaitļu sistēmu, kā arī zinātnisko analīzi. Dzeltenā rase ir atnesusi mācību par laika un telpas harmoniju un mantiku. Pateicoties melnajai rasei, cilvēce iepzina tantriskās un daudzas maģiskās prakses. Sarkanā rase ir devusi mācību par vielas transformāciju un alķīmiju. Baltās rases ieguldījums ir medicīna un mācība par Kosmosa likumu jeb Kosmosa morālētisko likumu par gaismas un tumsas cīņu jeb pamats pasaules uzbūvei.
Līdz 4. bildei raksts bija tīri ok. Es gribēju piebilst, kad zilo rase joprojām pastāv, plaukst un zeļ.
Nezinu vai šim var ticēt, taču esmu pārliecināts ka no mums kautko slēpj... Un mērkaķi ar gluži nēesam bijuši..
Labs un oriģināls raksts, paldies Tev! Vienmēr ir interesanti uzzināt ko jaunu.