local-stats-pixel

"Biosfēra - 2" Mākslīgā ekosistēma.17

167 4

"Biosfēra - 2" ir 12,700 m2 plaša, Arizonas tuksnesī (ASV) izveidota eksperimentāla laboratorija - mākslīgās ekosistēmas modelis. Šī eksperimenta galvenais uzdevums bija noskaidrot vai cilvēks var dzīvot pilnīgi izolētā vidē. Šāda pieredze būtu noderīga, ja nākotnē rastos nepieciešamība veidot apmetni kosmosā vai ja dzīves apstākļi uz Zemes krasi mainītos.
Šis ir mans pirmais raksts, tad nu izbaudiet. :)
(raksts ir pacelts)

167 4 17 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 17

0/2000

Pie raksta vergoju līdz 2 naktī. Saņēmu 16 plusiņus un nu tas ir iegrimis nebūtībā jo ir jau aiz 2. lapas jaunakajos rakstos.. Bet 1 bildītes raksts saņem pari 1000 plusiņu. Kas ir noticis ar šo portālu???

13 0 atbildēt

kaukur par šito biju lasījis. šitādā eksperimentā ir viegli sajukt prātā.

6 0 atbildēt

Autor, es tev pastāstīšu vienu lietu.. Ne jau portāls ir vainīgs, bet cilvēka būtība. Daudziem nevajag izlgītību, viņiem vajag izlkaidi, dzerstiņus, pišu utt! Sabiedrības daļa, kurai ir citas vērtības noteikti novērtēs tavu rakstu, piemēram, es. Liels pluss no manis! Tā tik turpināt! =] Un liec rakstus nevis plusu dēļ, bet lai izlgītotos pats un citus. ^^ Veidojot pasauli labāku. Vēl labāk izveido vikipēdijā rakstu latviešu valodā pēc ielikšanas spokos. 

5 0 atbildēt

Ljoti interesanti... Nemaz nezinaaju par taadu eksperimentu... +

2 0 atbildēt

savlaik bija filma, ka divi idioti tika šitādā iekšā un dabūja nodzīvot ar to komandu tur kkādu gaidu laikam, beigās tas viss bija viena liela ballīte :D

1 0 atbildēt

Intresanti ,drošvien viņi neboja izplānojuši pilnībā dzīvnieki mijedarbību ,ka prusaki tik ļoti savairojās

0 0 atbildēt

man par tiem + ir pajāt,es taisu rakstu prieka pēc, kaut vai būtu -100 un +0 galvenais ka pasam prieciņš

raksts feins,biju sen atpakaļ masu medijos manijis

0 0 atbildēt

11. klases bioloģijas grāmata ta pats ir ;D

0 0 atbildēt