Uz Zemes ir vietas, kas liek ādai trīsēt un acīm šaudīties uz visām pusēm.
Vietas, kas liks tavai elpai aizrauties pat ja nekas nenotiek.
Uz Zemes ir vietas, kas liek ādai trīsēt un acīm šaudīties uz visām pusēm.
Vietas, kas liks tavai elpai aizrauties pat ja nekas nenotiek.
Sagadas karājošies zārki, Filipīnas
Igorod ciltī bijis pieņemts apbedīt mirušos zārkos (kā vairumā pasaules) un zārkus pakārt pie klints. Viņi uzskatīja, ka tas tuvina mirušos viņu senču gariem un tur ķermeni un dvēseli drošībā.
Leļļu sala Meksikā
Don Julian Santana bija šīs salas sargs. Runā, ka vīrietis sensenos laikos atradis meiteni, kas noslīkusi tuvējā ūdenskrātuvē un nedaudz vēlāk atradis lelli, kas turpat peldējusi, un piekarinājis to mežā, lai izrādītu cieņu meitenes garam. Piecdesmit darba gadu laikā viņš turpināja kārt lelles mežā līdz brīdim , kad pats noslīka. Tagad tas ir samērā populārs tūristu galamērķis.
Capuchin katakombas Palermo, Itālijā
Pie sienām karājas aptuveni 8000 mumificēti cilvēku ķermeņi. 1920. gadā viens no pēdējiem papildinājumiem bija 2 gadus veca meitenīte Rosalia Lombardo, kura līdz pat šodien ir saglabājusies perfekti. Pirmie ķermeņi ievietoti jau ap 1500. gadu.
Akodessewa fetiša tirgus Togo, Āfrikā
Šijā tirgū var iegūt visas nepieciešamās dzīvnieku daļas, lai veiktu voodoo rituālus. Dziednieki dzīvnieku daļas sasmalcina kopā ar augiem un dedzina līdz izveidojas melns pulveris. Tālāk uz muguras vai krūtīm tiek izdarīti trīs nelieli iegriezumi un melnais pulveris iesmērēts iekšā. Jautri, vai ne? ;d
Process patiesībā ir diezgan sakarīgs. Tu aizej pie dziednieka un pastāsti kāda ir tava problēma. Viņš sakontaktējas ar dieviem, lai noskaidrotu lietas, kuras vajadzēs izmantot pulvera veidošanā. Kad pulveris ir iesmērēts - dziedneiks atkal sakontaktējas ar dieviem , lai nokaidrotu kādā veidā par procedūru var samaksāt. Ja tev šķiet, ka samaksa vai upuris nav atbilstošs, tad saki un dziednieks turpinās kontaktēties ar augstāk esošajiem spēkiem līdz tiks atrasts kompromiss.
Hashima sala Japānā
Mazā sala tika izvedota kā mājvieta tūkstošiem ogļraču, kas turpat arī strādāja. Diemžēl, biznesiņš beidzās 1974. gadā un pilsēta ātrā tempā tika pamesta.
Virtuālā tūre pa Hashimu ŠEIT.