2. attēlā subjektiem nomainīt uniformas uz treniņtērpiem,rokās dvuļas, semkas un būs kā mūsdienās Pļavniekos,Ķengaragā un citur.
2. attēlā subjektiem nomainīt uniformas uz treniņtērpiem,rokās dvuļas, semkas un būs kā mūsdienās Pļavniekos,Ķengaragā un citur.
3. attēlā 1961. g. skrienošais karavīrs drīzāk ir no VDR armijas, nevis PSRS- spriežu pēc bruņucepures.
2.bilde diezvai ir uzreiz pēc 2.Pasaules kara. Uniformas un arī sievietes apģērbs šķiet ir vēlāku laiku.
3. bilde kā jau te minēja ir VDR karavīrs.
4. arī par šo māc šaubas, ka tie ir amīši. Kaut kādas nodriskātas nestandarta formas bez kādām atšķirības zīmēm, ja neskaita grūti saskatāmu zīmotni tālākajam karavīram.
Attēls Nr 3. Tas nav psrsa karavīrs tas ir VDR (Vācijas demokrātiskās republikas ) armijas karavīrs. 8, attēls, rūpīgāk pārbaudam informāciju. Aleksandra Šumašenko nebija vienigā tankiste. Tādu bija vairāk kā divdesmit, Trīs no viņām bija beigušas tankistu kara skolu. Vairākas komandēja tanku vienības. Bija četras sieviešu - tankistu ekipāžas kas piedalījā Kurskas kaujā.
В литературе практически не упоминается о том, что за годы войны танкистами стало около 20 женщин, трое из которых окончили танковые училища страны. Среди них И.Н.Левченко, которая командовала группой легких танков Т-60, Е.И.Кострикова — командир танкового взвода, а в конце войны командир танковой роты. И единственная женщина, воевавшая на тяжелом танке ИС-2, — А.Л.Бойкова. Четыре танковых женских экипажа участвовали Курской битве летом 1943 г
Cepums tev par ..mm..drosmi varonīgi atklājoties ar statusu "Anonīms"
Tas ottokaars:Tev draudziņ smadzeņu nav,tātad nav arī ko skalot,jo neviens normāls cilvēks kuram nav sajēgas par 40-50. gadiem neņemsies gānītie uz to laikmetu kurā nav dzīvojis,kā arī aizmuguriski neuzbruks cilvēkam kuru pat acīs nav redzējis,jo atklāti šitā muldot var dabūt pa muti,bet internetā jau pieņemts gānīties jo tas notiek zem kļičkas,un nevar saukt pie lielā zvana.
Tas Ķēniņu Rāpslim:mūsu baķka stāstija,kamēr nebija mūri tad vietējie nebija glupi,centās strādāt rietumu zonā bet iepirkties brauca uz austrumu zonu jo rietumos bija lielākas algas,bet austrumos lētāki produkti,brauca ar metro,jo tajā neesot bijis nekādas kontroles,patruļas arī bijušas nosacītas,blandijušies kopā ar amerikāņiem jo amrikāņi drīkstējuši pirkt aliņu krievi nē,tad satiekoties protams izmantotas amerikāņu priekšrocības.
2,3.attēli satur provokatīva rakstura iezīmes,2.tādu bildi varēja uzņemt jebkurā vietā,jo pēc formas redzams,ka zaldātiņi ir atvaļinājumā,bet ne vācijā,jo trūkst vēl pāris cilvēku.Pēc reglamenta atvaļinājumā pa pilsētu laida tikai ne mazāk kā 4. 3.kad dienēja 'Vācijā ar ieročiem pārvietojās tikai patruļas,parādiet man vienu stulbeni kurš riskēs ar dzīvību lai izpildot dienestu laistos pāri robežai riskējot saņemt lodi.
Es dienēju armijā tajā laikā,kad visi staršinas,vecākie leitnanti u.t.t.bija karojuši ,tie bija veči kuri atgriezās mājās un neko cita nemācēja,kā karot,bija1962.gads,pasaule bija uz jauna kara robežas,vecos mājās nelaida klamēr mūs neapmācija rīkoties ar ieročiem un tehniku.Tad lūk šie vecie frontinieki muļķības nestāstija,viņi centās pat glābt šīs vācu sievietes no pašnāvības,jo Hitlera pavēle bija visiem izdarīt pašnāvību.Bet tā kā vēsturi tagad groza kā katram ienāk prātā,tad es neesmu vēsturnieks un necenšos pierādīt tais nību,jo tā ļoti daudziem nav pa prātam,To ka bija izvarošanas gadījumi neviens nenoliedza,bet tā bija droša nāve pieķeršanas gadījumā,to pat izmantoja daudzas sievietes kara laikā,jo arī viņas bija nelietes,ja ar kādu nepārgulēja viņa devās uz štabu un paziņoja ka izvarota,sākumā šādi tika nošauti vairāki zaldāti,bet tad ka tas atklājās tad šie jautājum sākti risināt savādāk.