local-stats-pixel fb-conv-api

7 iemesli, kas liek mums lepoties par Latviju43

Apnicis būt drūmam par neskaitāmajām problēmām Latvijā, par mūsu valdību, ar kuru mēs nekad neesam apmierināti? Ar mūsu pārstāvjiem starptautiskajā politiskajā arēnā, kas publiski pazemo Latvijas valsti ar “nasing spešal” un mūsu izslavēto politiķu “ingliš” līmeni? Nesatraucies, mums ir daudz lietas par kurām lepoties, apskatīsim septiņas no tām šajā rakstā!

"Tautas Spogulis" - ziņas, izklaide, politika un fakti par mūsu brīnišķīgo Latviju!

486 12 43 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 43

0/2000

ir daudz vairāk lietu par ko nepriecāties, un reāli negāciju ir vairāk

22 2 atbildēt
Es lepojos par šo zemi ! Par valsti ? Valsti ir sačakarējuši politiķi ! 😎
13 0 atbildēt

Es nerunāšu par visu ko pateici, jo tad sanāks ļoti garš komentārs. Tikai pateikšu, ka ja domā, ka valstis neplātās un nelielās ar saviem dabas brīnumiem un vienīgā, kura tā dara ir Latvija - tad vai nu tavs mērķis bija maksimāli paņirgāties par Latviju vai arī tu vienkārši esi neizglītots cilvēks, kurš neredz apkārt ne reklāmas, ne filmas, ne brošūras, ne grāmatas par daudzajiem dažado pasaules valstu dabas brīnumiem, kurus bieži liek kā valstu "sejas" un aicina tos apmeklēt, apskatīt, liek iekš video par valstīm un uz virtuālām un papīrformāta kartiņām...

6 0 atbildēt

Dievs svētī Latviju!

4 0 atbildēt

Aizmirsi pieminēt ka Var lepoties ar vienām no zemām algām Gejropā un vispederastiskākajiem politiķiem.

6 2 atbildēt

Šis raksts vairāk atgādina 5. klases prezentāciju '' Ar ko es lepojos Latvijā''   emotion  

5 1 atbildēt
Nu jā... Vismaz kaut kas pozitīvs... Tomēr labo lietu maz
4 0 atbildēt
Who cares,im outta here.
4 0 atbildēt

 emotion 

3 0 atbildēt

Labs raksts!

3 0 atbildēt

Nekritizēju, bet kāpēc jāizceļ labā dzimumu vienlīdzība? Visā rietumu pasaulē, izņemot Krieviju, ar dzimumu vienlīdzību viss ir kārtībā, turklāt, Latvijā nevienam nekas pat nebija jādara, lai būtu laba situācija. Vēsturiski, ja paskatās, tad vienmēr šeit vīrieši un sievietes ir dzīvojuši vienādu dzīvesveidu un, man izskatās, ka viss stiprā un vājā dzimuma koncepts šeit ienāca kopā ar krieviem.

Un tagad no Amerikas puses šeit ieviešas divu vājo dzimumu koncepts.emotion

4 1 atbildēt
Latviešiem ir jālepojās ar to,ka esam sagrāvuši DIVAS krievu impērijas un ja vajadzēs sagrausim arī trešo!!!Lai mūžīga salva mūsu Dieva izredzētajai tautai!!!
3 0 atbildēt
Pierādījums tam, ka mēs varam daudz ko paveik un lepoties par savu valsti
3 0 atbildēt
Bet foršs raksts emotion
2 0 atbildēt

Var ,protams ,ari no tada rakursa paraudzities uz lietam .Kautkam var piekrist ,kautkam ne,bet viens gan ir skaidrs , mums ir valsts, par kuru izteikties,pat nolamat, bet IR ! 

2 0 atbildēt

Pirmkārt mēs neesam maza valsts , Eiropā vien ir daudz par mums mazākas valstis. Kā arī mēs esam vienīgie kuri ir karojuši pret divām lielvalstīm vienlaicīgi un uzvarējuši . 

2 0 atbildēt
Lepoties jau var. Novērst uzmanību no aktuālā un "zobu sāpēm" jau var, bet ko tas dos? No vienas puses, kā jau teicu, ignorēšanu problēmās, neitralitāti, taču no otras puses, palūkojoties uz mūsu dārgumiem, rokas ceļas darbam! Gribās mainīt valsti un padzīt tos, kas mūs smacē nost!
2 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt