Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
408

1. daļa - http://spoki.tvnet.lv/vesture/7-biedejosi-serijveida-slepkavas-ar/836422

Pirmajā daļā mēs palikām pie Džefrija Dāmera, kura IQ bija 144. Turpinām iesākto.

IQ 138Lorenss Bitekers 1... Autors: Hā2Ō 6 biedējoši sērijveida slepkavas ar ļoti augstu IQ - 2. daļa
1.

IQ: 138

Lorenss Bitekers, 1 puse no duo - 'Instrumentu kastes slepkavas', ir ar iespaidīgu IQ - 138. Lorenss sagūstīja, izvaroja, spīdzināja un nogalināja 5 pusaudzes. Pirms baisajiem noziegumiem - slepkavībām, Lorensam bija problēmas ar likuma ievērošanu. Kamēr viņš atradās cietumā, viņam atklāja, ka viņš ir paranoiķis un uz robežas, psihiski slims, ar sliktu paškontroli pār saviem impulsiem. Taču, kā ģēnijs, Lorenss spēja tikt ārā no cietuma bez jebkādām problēmam.

Kad viņš satika Roju Norisu, lietas kļuva patiešām dīvainas. Viņi nopirka busiņu, kuru nodēvēja par 'Slepkavību Meku'(busiņš ar sāna durvīm). Bieži vien viņi izmantoja stieples pakaramo un knaibles, lai spīdzinātu savus upurus, kā arī ierakstīja audio, kurā būtu dzirdams kā upuri tika sisti ar āmuru. Reiz viņi atstāja līķi uz kāda zāliena... Viņus atklāja tikai tad, kad Noriss bija izdarījis kādu sīku pārkāpumu saistībā ar narkotikām.

Džons Duglass, FIB aģents un viens no daudzajiem, kurš strādāja Lorensa lietā, aprakstīja Bitekeru kā visriebīgāko personu, ar kādu viņš jebkad darba praksē ir saskāries.

IQ 136Teds Bandijs viens no... Autors: Hā2Ō 6 biedējoši sērijveida slepkavas ar ļoti augstu IQ - 2. daļa
2.

IQ: 136

Teds Bandijs, viens no visu laiku zināmākajiem sērijveida slepkavām, izmantoja savu intelektu, lai padarītu sievetes nekaitīgas, kā arī ievilinātu viņas. Reiz, Teds uzdevās kā policists. Viņš nogalināja un bieži vien saviem upuriem nogrieza galvu, tad sekoja sekss ar līķi. Teda vardarbība un intelekts deva viņam vietu tikt FIB visvairāk meklētāko cilvēku augšgalā, taču viņš vairākas reizes spēja apiet likumu.

Teda Bandija upuru skaits nav zināms, taču viņš atzinās 30 slepkavībās, kuras veica laika posmā no 1974. līdz 1978. gadam.

IQ 130Huans Korona ir labāk... Autors: Hā2Ō 6 biedējoši sērijveida slepkavas ar ļoti augstu IQ - 2. daļa
3.

IQ: 130

Huans Korona ir labāk pazīstams kā 'Mačetes slepkava'. Viņš nogalināja 25 imigrantus - darbiniekus, ASV, un apraka to līķus augļu laukā. Dzīves agrumā, Huans pārdzīvoja nervu sabrukumu, kas bija saistīts ar vēlmi nogalināt citus. Apkārtējiem Huans likās kā parasts vīrietis. Policijai viņš kļuva aizdomīgs ar to, ka vietās, kur Huans strādāja, kārtējo reizi tika atrasts kāds līķis, - uz augļu lauka bija jāstrādā vairākās vietās. Huans vienīgais veidoja kādu saikni ar šīm slepkavībām. Kaut gan viņš pieļāva lielu kļūdu, neļauj tai apmuļķot Tevi. Huans bija ļoti gudrs un spēja manipulēt. Viņš tika atzīts par vainīgu visās 25 slepkavībās un tika notiesāts ar mūža ieslodzījumu par katru upuri.

IQ 128Ar IQ  128 Džons... Autors: Hā2Ō 6 biedējoši sērijveida slepkavas ar ļoti augstu IQ - 2. daļa
4.

IQ: 128

Ar IQ - 128, Džons Kristijs nogalināja vismaz 8 cilvēkus. Nāvessods viņam tika izpildīts 1953. gadā, par sievas slepkavību, taču tiek uzskatīts, ka slepkavību skaits ir mērāms padsmitos. Kristijs esot bijis impotents. Viņš izmantoja savu intelektu, lai meistarīgi paslēptu savus upurus dārzā un mājas sienās. Tika arī atklāts, ka Džons paturēja savu upuru kaunuma matus kā trofeju...

IQ 124Ričards Starets... Autors: Hā2Ō 6 biedējoši sērijveida slepkavas ar ļoti augstu IQ - 2. daļa
5.

IQ: 124

Ričards Starets piedzima 1959. gadā. Kad Ričards bija mazs, viņam tika nodarīti smagi smadzeņu bojājumi, kas atstāja briesmīgas psiholoģiskās sekas. Viņš nemitīgi oscilēja jeb šūpojās uz priekšu un atpakaļ. Pēc neilga laika Ričardam atbilda pazīmes, ka viņš varētu būt sociopāts. Viņš piespieda sievietēm nodarboties ar seksu un tamlīdzīgi. Viņa pirmais upuris bija sieviete, kurai viņš iešāva galvā. Vēlāk notika vairākas citas slepkavības.

IQ 118Džons Veins Geisijs... Autors: Hā2Ō 6 biedējoši sērijveida slepkavas ar ļoti augstu IQ - 2. daļa
6.

IQ: 118

Džons Veins Geisijs, labāk pazīstams kā 'Klauns slepkava', bija amerikāņu sērijveida slepkava un izvarotājs. Viņš seksuāli uzbruka un nogalināja vismaz 33 pusaudžus un jaunus vīriešus laikā no 1972. līdz 1978. gadam.

Visas zināmās Džona slepkavības notika viņa mājā. Viņa upuri tika ievilināti mājā vai arī piespiesti doties turp, pēc tam tie tika nožņaugti ar žņaugu vai arī nosmacēti, tomēr 1. upuris tika nodurts. Geisijs 26 upurus paslēpa pagrabā, kamēr 3 citi upuri tika paslēpti kaut kur citur viņa īpašumā un pēdējie 4 upuri tika iemesti upē.

Notiesāts par 33 slepkavībām, Geisijam tika nolikts nāvessods par 12 slepkavībām, 1980. gada 13. martā. Viņš 14 gadus pavadīja cietumā gaidot nāvessodu, līdz beidzot tas pienāca - letāla injekcija, 1994. gada 10. maijā.

Kāpēc 'Klauns slepkava'? Jo Džons Veins Geisijs iesaistījās labdarībā, ziedojumu vākšanā, parādēs un bērnu ballītēs, kur viņš ģērbās kā klauns Pogo. Šo klaunu viņš izdomāja pats.

0
408
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [24]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
white bird avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  white bird 27.03.17 08:41  
23
1
Cilveki ar augstu iq pārāk daudz domā, kas arī viņus noved pie nervu sabrukuma vai arī attista " jukušo ģēniju " Cilvēki kas prot atslēgt domas vai meditēt, nekad nepārkarsēs savu dobumu..
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 27.03.17 01:42
20
0

Tas apliecina to, ka IQ tests nespēj ticami novērtēt colvēka kvalitāti.

exkluzīvais avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa MaģistrantsMedaļa Aģents 0/7
  exkluzīvais 27.03.17 08:56
13
0

6. Sēdēt cietumā un gaidīt padsmit gadus, lai izpilda nāves sodu...   

Bargais1 avatars
Medaļa BakalaursMedaļa April, April!Medaļa Riesta laiks
  Bargais1 27.03.17 13:50
10
1

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Tas apliecina to, ka IQ tests nespēj ti... " IQ testi nav domāti cilvēka kvalitātes noteikšanai, bet gan loģiskās domāšanas noteikšanai tā kā teikt ka tas apliecina ka IQ tests nespēj ticami novērtēt cilvēka kvalitāti ir tas pats, kas teikt, ka atzīme matemātikas eksāmenā apliecina literatūras zināšanas.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 28.03.17 00:41
9
0

atbildot uz Bargais1 komentāru " IQ testi nav domāti cilvēka kvalitātes noteik... " Iespējams, ka tev ir pilnīga taisnība.

Taču, ja IQ testa augsti novērtētā loģika pieļauj tik rupjas kļūdas subjekta uzvedībā, tomēr kaut kas tur nelīmējas!

Bet, ja esi speciālists, protams, tev ir tiesības piesieties formulējumu kļūdām manā komentārā.

Bez tā, mans IQ testa rezultāts noteikti ir zemāks par tavējo, tāpēc - nav jēga strīdam!

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 29.03.17 01:47
8
0

atbildot uz Bargais1 komentāru " Nemeklēju jau es te kašķi , bet subjekta uzv... "

... izrādās, ka arī ar šahu nebūs tik viennozīmīgi! Jo zaudes gadījumā, iespējams, ka partneris dabūs pa galvu ar dēlīti

Tā kā neesmu pataloganatoms, es tomēr cilvēku uztveru - vienotā kopumā.

Un tas ,ka kaut kāds tests uzrāda kaut kādus rezultātus kādā visai šaurā jomā, man neliek ne par ko domāt.

Tad jau tests par matu krāsu arī varētu būtu nozīmīgs!

Ir arī lasīta teorija, ka iQ tests ir ieviests, lai būtu instruments, kā sašķirot cilvēkus ar domu - petnostatīt dažādas individu grupas. Jo tam jau ir pavisam konkrēta komercionāla jēga.

Manuprāt, ir pilnīgi vienalga, vai cilvēks nonāk pie pareiza loģiska rezultāta 15 sekundēs, vai 3 mēnešu ilgas domāšanas rezultātā. Protams, ja viņš nav kosmonauts vai teroristu bandas vienības vadītājs. Galvenais, lai viņš kādreiz vispār nonāk pie pareizā risinājuma!

Un ja nu mūsu valdība ir izvēlēta respektējot IQ testu rezultātus, neko labu es tur vēl neesmu pamanījis.

Sviestainis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Sviestainis 02.09.17 12:09
7
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru "... izrādās, ka arī ar šahu nebūs tik viennozīm... " Jā IQ ir viens rīks pēc kura nevar novērtēt pat cilvēka potenciālo efektivitāti konkrētu uzdevumu izpildē, vēl jo mazāk viņa personību un "kvalitāti". Bet tāds nav neviens konkrēts rādītājs, un IQ testu noraidīt kā absolūti nelietderīgu arī ir muļķīgi. 

Cilvēka IQ ir labs rīks ar ko "mēra" intelektuālo kapacitāti un potenciālu, respektīvi dzīves situācijā, veicot kadru atlasi dažādās izglītības iestādēs, ar IQ var noteikt cilveka intelektualo potenciālu, spēju atrast sakarības, kas noved pie logiskiem secinājumiem un rezultatiem. Šadas spējas ir īpaši svarīgas teoretiskajās zinātnēs, kur tiek strādāts ar nezināmo un testu rezultātā jānonāk pie secinājumiem. 

Salīdzinājumam, to var dēvēt par tādu kā vienu no rādītājiem - ailīti "scouting report", gluži kā novertējot sportista potenciālu tu skatītos basketbilista auguma parametrus, garš augums un augsts muskuļu massas indekss ir laba bāze ar ko sākt strādāt, bet jāvērtē arī citi radītāji, lai saprastu vai no ta sportista sanāks spēlētājs vai nē.

Tā kā, lūk IQ ir laba bāze ap kuru būvēt atsevišķus speciālistus, taču īpašības, ko mēra IQ var tikt izmantotas arī "nevēlamu" rezultātu sasniegšanai, gluži kā liels muskuļots augums var veidot labu atlētu, tajā pašā laikā arī noziedzinieku, kuram neviens nevar fiziski pretoties.

Cilvēki ir kompleksi, un neviens unikāls rādītājs nekad nespēs parādīt cik tu esi "kvalitatīvs", līdzīgi ir ar sabiedrību kopumā, politisko vidi utt., nevar šīs lietas nodefinēt ar vienu universālu rādītāju, kas pateiks cik "kvalitatīva"  ir valdība, sabiedrība, ekonomiskā sistēma, šīs lietas tāpat kā indivīdi ir jāanalizē izmantojot daduz dažādus rādītājus.

PĒRKONS avatars
Spēja Mana Latvija!Medaļa DeputātsMedaļa Ziņnesis
  PĒRKONS 27.08.17 16:01
5
0

daži ir nepamatoti apzīmēti par personu ar ļoti augstu IQ.  vnk muļķīgi smieklīgs   ir apgalvojums par nr.6., kura  IQ ir118   

universitātē, kurā pašlaik studēju, tikai retajam no pirmkursniekiem, kuriem psiholoģijas doktore veica inteliģences testu,  IQ bija  zem 120. tādiem vidusskolas absolventiem lielākajai daļai IQ bija 120- 140. 

Bargais1 avatars
Medaļa BakalaursMedaļa April, April!Medaļa Riesta laiks
  Bargais1 28.03.17 15:21
5
1

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Iespējams, ka tev ir pilnīga taisnība. Taču,... " Nemeklēju jau es te kašķi , bet subjekta uzvedībai vienkārši nav nozīmes, tas tests tikai novērtē tavu spēju saskatīt likumsakarības un kā tu izved loģiskus secinājumus(pa lielam vienīgais ko var paredzētt cik labs būsi šahā  ). Gluži tāpat kā skolā kad raksta kontroldarbus ir taču pilnīgi vienalga vai cilvēks ir svētais vai topošais klasesbiedru apšāvējs kontroldarbu atzīmi ietekmē tikai zināšanas nevis personība.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.03.17 09:59  
4
0

*biedējoši slepkavas

edit: paldies, ir labots!

janisjanis70 avatars
Medaļa Sudraba ninjaMedaļa SensejsMedaļa Jokupēteris
  janisjanis70 28.03.17 12:01
3
0

  

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa AutoklikerisMedaļa Vampīru klana biedrs
  SAMSS 30.06.17 07:17
2
0

  

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 02.09.17 15:23
2
0

atbildot uz Sviestainis komentāru " Jā IQ ir viens rīks pēc kura nevar novērtēt p... "

Piekrītu tavām pārdomām.

Un man nebija nolūka diskreditēt IQ testu kā instrumentu, ar kura palīdzību ir iespējams identificēt kaut kādus cilvēka prāta spēju raksturlielumus.

Gribēju tikai pateikt, ka IQ testa rezultāts nav tas, kas parāda, vai cilvēks ir foršs vai - neforšs.

Man patīk, ja man apkārt ir jauki cilvēki. Tā ir viena, ja ne galvenā lieta, kas veido dzīves kvalitāti. Ne marmors ēku fasādēs, ne pulēti mersedesu sāni vai steiks par 80 eur porcijā!

Dzīves kvalitāti veido sabiedrība tev apkārt.

Tam ar iQ nav ļoti liels sakars.

Dekors1 avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Cilvēks ar Kameru
  Dekors1 22.07.18 23:27  
1
0
Es uzskatu, tur nav nekāds sakars ar IQ vienkārši ir slimi cilvēki, arī bez augstiem IQ ir nežēlīgi slepkavas.
shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 06.07.18 23:57
1
0

atbildot uz Hā2Ō komentāru " Pierādījumus studijā. "

http://www.iq-tests.lv/lv-lv/iqtest/32?g=47f57b61

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 06.07.18 23:18
0
0

  mans IQ ir 154,ideaals slepkava  

matss avatars
Medaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Panda
  matss 09.07.18 10:23
0
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 08.07.18 23:29
0
0

  

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 06.07.18 23:53
0
0

vareeju veel labaak,1 neuzmaniibas klluuda,neiebraucu tikai 29.piemeeraa...

Kulaki bija pelnījuši avatars
Medaļa SpoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Patīk komentārs
  Kulaki bija pelnījuši 26.08.17 15:56
0
0

Tas vņus attaisno.