16

 859  2

Pēc Titānika katastrofas, daudzi izdzīvojušie dalījās pieredzē par tās nakts notikumiem un arī pēc tās. Šajā rakstā aplūkosim 5 Titānika izdzīvojušo stāstus, kas ir ļoti skumji un sirdi plosoši.

Komentāri 16

0/2000

Es atceros kā stāvēju pie margām stundām ilgi, lūkojoties atklātā jūrā un cerot, ka ieraudzīšu vēl tikai vienu glābšanas laivu.  

 33  0 atbildēt
+++ pedējā laika labākais raksts.
 23  0 atbildēt

kaut kā piegreizoies tā epopeja ar titāniku...ww2  paņēma  daudsz vairāk dzīvību  un likteņu

 10  0 atbildēt

Interesanti! Grūti iedomāties, kādā panikā būtu jābūt, kad cilvēks saprot, ka kuģis iet bojā. Īpaši traģiska situācija varētu būt tad, ja sievietēm vēl jāglābj savi bērni - kā tai sievietei, kura bija viena ar 4  gadus un 9 mēnešus veciem bērniem. Panika absolūta. Jo sievietes ir īpaši emocionālas un bērni sievietēm ir īpaši sensitīva tēma. 

Kaut kas drausmigs un vilinošs šādos stāstos liekas. Varbūt tas, cik spilgti tiek parādīts, ar kādām drāmām cilvēkam var nākties sastapties savā dzīvē. Man pat mierīgos apstākļos šķiet neomulīgi peldēt ar prāmi vai pat iet pāri tiltam. Bet, ja tā ar kuģi peld, un notiek ļaunākais, kas var ienākt prātā, tas ir briesmīgi - kaut kādā nekurienē starp haizivīm milzīgos ūdeņos - nu šausmas. Un ja vēl bērni tur nogrimuši. 

 9  0 atbildēt

Labs raksts, kā parasti.

 8  0 atbildēt

Šie atmiņu stāsti dzīvos vēl ilgi arī nākošajās paaudzēs.

 8  0 atbildēt

Bija ļoti interesanti lasīt, paldies par rakstu !     

 6  0 atbildēt

Ne mazāk skumji stāsti noteikti ir tās krievu notriektās lidmašīnas sakarā.

 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Nezinu vai reāls stāsts,bet kur reiz lasīju, ka vienam jaunēklim miļotā noslīka uz Titānika! Puisis visu mūžu mocījās un nevarēja izdarīt pašnāvību. Par "laimi" pēc diviem gadiem sākās karš un viņš gāja bojā Francijā Vel skumjš stāsts jau lasīts  spokos ir par Masabumi Hosono, kuru noraka paša dzimtenē  viena apgalvojuma dēļ.

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Tiešām viņi visi ļoti žēl
 1  0 atbildēt

           uz titānka bija daudz mazu bērnu. redzēju dokumentālo filmu. Bija arī daudz suņi sprostos kuri ceļoja kopā ar saviem saimniekiem ! tā ir drausmīga traģēdija. TIKAI DEBĪLI UN SLIMI CILVĒKI IET UZ IZSTĀDI RĪGĀ  PAR TITĀNIKU. UN VĒL SLIMĀKI IR TIE KURI AR CITU CIEŠANĀM TRAĢĒDIJU PELNA NAUDU.

 1  0 atbildēt

Raksts labs.    

 1  1 atbildēt

Copy & Paste

 0  0 atbildēt

  

 0  2 atbildēt