Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
858

Pēc Titānika katastrofas, daudzi izdzīvojušie dalījās pieredzē par tās nakts notikumiem un arī pēc tās. Šajā rakstā aplūkosim 5 Titānika izdzīvojušo stāstus, kas ir ļoti skumji un sirdi plosoši.

Elina Hakarainena  quotVisas... Autors: Testu vecis 5 Titānika izdzīvojušie stāsta šausminošus stāstus par to nakti
1.

Elina Hakarainena - "Visas durvis bija slēgtas" Elina Hakarainena bija trešās klases pasažiere, kura ceļoja kopā ar savu vīru, Peko. Viņi gatavojās sākt jaunu dzīvi Amerikā. Kad kuģis nodrebēja, Peko izkāpa no gultas, lai pārbaudītu, kas notiek. Kad viņš pēc stundas vēl nebija atgriezies, Elina paņēmu savu maku un glābšanas vesti, un skrēja ārā gaitenī. "Durvis bija slēgtas! Visas durvis bija slēgtas," viņa atcerējās. Viens no stjuartiem palīdzēja viņai un vēl dažiem pasažieriem nokļūt līdz glābšanas laivām, un, lai gan viņa izmisīgi lūkojās pēc sava vīra, pat ledainajos ūdeņos, viņa tā arī viņu vairs nekad neredzēja. Viņai tika piešķirta 125 dolāru kompensācija par visu viņai piederošā zaudēšanu, tai skaitā vīra. Viņa teica, "Es lēnām sapratu sava vīra pēdējos vārdus, "Es aiziešu paskatīties, kas notiek." "Es atceros kā stāvēju pie margām stundām ilgi, lūkojoties atklātā jūrā un cerot, ka ieraudzīšu vēl tikai vienu glābšanas laivu.

Scaronarlote Koljēra quotEj... Autors: Testu vecis 5 Titānika izdzīvojušie stāsta šausminošus stāstus par to nakti
2.

Šarlote Koljēra -"Ej Lotij, Dieva dēļ, esi drosmīga un ej!" Šarlote ceļoja otrajā klasē ar savu vīru, Hārviju, un savu meitu, 8 gadus veco Mardžoriju. Viņi pameta savas mājas Anglijā, lai sāktu jaunu dzīvi Aidaho, cerot, ka turienes gaiss uzlabos Šarlotes pasliktinošos veselību. Viņi nosūtīja jautru pastkarti, kad Titāniks piestāja Kvīnstaunā. Kad kuģis uztriecās aisbergam, virsnieks teica Hārvijam, ka briesmas nedraudot un tādēļ viņi nokavēja iekāpšanu glābšanas laivās. Šarlote nevēlējās pamest savu vīru, un stjuartiem nācās viņu fiziski atraut no sava vīra, lai viņu ar Mardžoriju iesēdinātu glābšanas laivā. Hārvijs viņai teica, "Ej Lotij, Dieva dēļ, esi drosmīga un ej! Es dabūšu sēdvietu citā laivā." Traģiski, ka ne tikai Hārvijs zaudēja savu dzīvību, bet arī Šarlote zaudēja savu 2 gadus vēlāk cīņā ar tuberkulozi. Pēc Titānika avārijas viņa rakstīja, " Tās nakts agoniju nekad nevarēs izstāstīt... Man nav nekā, kas piederēja viņam, tikai viņa gredzeni. Viss, kas mums bija nogrima dzelmē."

Dr Vascaroningtons Dodžss ... Autors: Testu vecis 5 Titānika izdzīvojušie stāsta šausminošus stāstus par to nakti
3.

Dr. Vašingtons Dodžss - "Cilvēkus nācās nošaut" Dr. Vašingtons Dodžss bija cilvēks no Sanfrancisko ar labu profesionālo reputāciju, un kad viņš izdzīvoja Titānika katastrofā, viņam bija daudz, ko pastāstīt presei. Viņš stāstīja, ka kuģa apkalpe pēc sadursmes ar aisbergu esot visiem teikusi, ka briesmas nedraud, un par mieru nakts sākumā. Tad, kad ūdenī tika nolaista sestā vai septītā laiva, pēc viņa vārdiem "sākās uztraukums". Viņš aprakstīja šausminošas ainas: "Daži no pasažieriem cīnījās ar tādu izmisumu, lai iekļūtu glābšanas laivās, ka virsniekiem nācās viņus nošaut, un viņu līķi iekrita okeānā. " Viņš arī bija viens no lieciniekiem, kuri stāstīja par Izidora un Idas Strausu atteikšanos pamest viens otru, tā vietā izvēloties mirt kopā. Dodžss tika izglābts 13. laivā, laivā viņš sēdēja kopā ar 20 līdz 30 bērniem un nelielu skaitu sieviešu.

Bendžamins Pīkoks  Nekad... Autors: Testu vecis 5 Titānika izdzīvojušie stāsta šausminošus stāstus par to nakti
4.

Bendžamins Pīkoks - Nekad nesatika savu 9 mēnešus veco dēliņu. Bendžamins bija piemērs tam kā šī katastrofa izpostīja ģimenes. Viņš pats nebija uz Titānika, taču viņš gaidīja Ņujorkā, lai satiktu savu sievu, viņa divus bērnus, un divus brāļus. Arī viens no apkalpes locekļiem bija viņam tuvs draugs. Viņš ostā nepacietīgi gaidīja viņus visus ieraudzīt, taču tad pie viņa pienāca kāds jūrnieks un teica viņam, "Viņi visi nogājuši dzelmē." Tad laimīgā kārtā izrādījās, ka Bendžamina brāļi bija nokavējuši uzkāpšanu uz Titānika. Viņa sieva, 4 gadus vecā meitiņa un 9 mēnešus vecais dēliņš, kuri viņš pat nebija nekad redzējis, bija uz kuģa un nebija starp tiem laimīgajiem. Tikai pēc tam, kad tika publicēts pasažieru saraksts, Bendžamins bija drošs, ka viņi bija uz kuģa un viņus visus ir zaudējis uz mūžu. Nauda, ko viņš nosūtīja savai sievai, lai iegādātos biļeti braucienam, sasniedza viņu tikai pašā pēdējā brīdī.

Mistera Hofmana dēli  Māte... Autors: Testu vecis 5 Titānika izdzīvojušie stāsta šausminošus stāstus par to nakti
5.

Mistera Hofmana dēli - Māte ierauga savus bērnus avīzēs. Uz glābšanas laivas D, par mata tiesu izvairoties no nāves, bija divi franču bērni. Abus puikas laivā iesēdināja viņu tēvs, kuru uz Titānika pazina kā Misteru Hofmanu. Bērni nemācēja runāt angliski, tādēļ avīzēs tos nodēvēja par "Titānika sērdienīšiem", jo viņi nevarēja izskaidrot savu identitāti. Zēnu māte atpazina savus bērnus pēc bildēm avīzēs un kuģoja uz Ņujorku tiem pakaļ. Izrādījās, ka Mistera Hofmana īstais vārds bija Mišels Navratils, un viņš bija laulības šķiršanas procesā ar savu sievu. Viņš nolēma nolaupīt zēnus un vest tos uz ASV, lai viņu māte nevarētu pieprasīt tikties ar tiem, tomēr šis plāns viņam izgāzās. Viņš pamanījās iesēdināt abus zēnus glābšanas laivā, tomēr pats gāja bojā. Var teikt, ka karma viņam atriebās par nolaupīšanu.

2
858
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [16]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
3FckingUnicorns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  3FckingUnicorns 16.05.17 14:14
33
0

Es atceros kā stāvēju pie margām stundām ilgi, lūkojoties atklātā jūrā un cerot, ka ieraudzīšu vēl tikai vienu glābšanas laivu.  

jade avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Patīk komentārsMedaļa Trumpe
  jade 16.05.17 13:52  
23
0
+++ pedējā laika labākais raksts.
auto... zaglis avatars
Medaļa Spoks
  auto... zaglis 16.05.17 20:18
10
0

kaut kā piegreizoies tā epopeja ar titāniku...ww2  paņēma  daudsz vairāk dzīvību  un likteņu

effeja100 avatars
Medaļa StudentsMedaļa Dienas domaMedaļa Trumpe
  effeja100 21.05.17 17:38
9
0

Interesanti! Grūti iedomāties, kādā panikā būtu jābūt, kad cilvēks saprot, ka kuģis iet bojā. Īpaši traģiska situācija varētu būt tad, ja sievietēm vēl jāglābj savi bērni - kā tai sievietei, kura bija viena ar 4  gadus un 9 mēnešus veciem bērniem. Panika absolūta. Jo sievietes ir īpaši emocionālas un bērni sievietēm ir īpaši sensitīva tēma. 

Kaut kas drausmigs un vilinošs šādos stāstos liekas. Varbūt tas, cik spilgti tiek parādīts, ar kādām drāmām cilvēkam var nākties sastapties savā dzīvē. Man pat mierīgos apstākļos šķiet neomulīgi peldēt ar prāmi vai pat iet pāri tiltam. Bet, ja tā ar kuģi peld, un notiek ļaunākais, kas var ienākt prātā, tas ir briesmīgi - kaut kādā nekurienē starp haizivīm milzīgos ūdeņos - nu šausmas. Un ja vēl bērni tur nogrimuši. 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 16.05.17 17:03
8
0

Labs raksts, kā parasti.

rasiks avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa AutoklikerisMedaļa Recidīvists
  rasiks 17.05.17 09:06
7
0

Šie atmiņu stāsti dzīvos vēl ilgi arī nākošajās paaudzēs.

Erlanx avatars
Medaļa Dienas domaSpēja Partijas biedrsMedaļa Pamatskolnieks
  Erlanx 16.05.17 22:32
6
0

Bija ļoti interesanti lasīt, paldies par rakstu !     

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 17.05.17 09:26
4
0

Ne mazāk skumji stāsti noteikti ir tās krievu notriektās lidmašīnas sakarā.

SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Rainis
  SAMSS 16.05.17 18:13
3
0

  

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Fēlikss Edmunda dēls 17.05.17 08:38
2
0

Nezinu vai reāls stāsts,bet kur reiz lasīju, ka vienam jaunēklim miļotā noslīka uz Titānika! Puisis visu mūžu mocījās un nevarēja izdarīt pašnāvību. Par "laimi" pēc diviem gadiem sākās karš un viņš gāja bojā Francijā Vel skumjš stāsts jau lasīts  spokos ir par Masabumi Hosono, kuru noraka paša dzimtenē  viena apgalvojuma dēļ.

Anonīms
sieviete 13.04.19 18:36
1
0

           uz titānka bija daudz mazu bērnu. redzēju dokumentālo filmu. Bija arī daudz suņi sprostos kuri ceļoja kopā ar saviem saimniekiem ! tā ir drausmīga traģēdija. TIKAI DEBĪLI UN SLIMI CILVĒKI IET UZ IZSTĀDI RĪGĀ  PAR TITĀNIKU. UN VĒL SLIMĀKI IR TIE KURI AR CITU CIEŠANĀM TRAĢĒDIJU PELNA NAUDU.

Vuigi avatars
Medaļa BronzaMedaļa Admins iesakaMedaļa Žurnālists
  Vuigi 18.02.18 00:02  
1
0
Tiešām viņi visi ļoti žēl
neredzams avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  neredzams 16.05.17 18:03
1
0

  

Krystal Forscutt avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Patīk komentārs
  Krystal Forscutt 16.09.17 08:40
0
0

Copy & Paste

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 16.05.17 22:04
1
1

Raksts labs.    

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa Admins iesakaMedaļa Barojos ar hotdogu
  Charged 13.02.18 16:19
0
2