Sveiki. Šoreiz lietas ko jūs nezinājāt par tā laika vācijas fīreru - Ādolfu Hitleru.
5 Lietas ko tu nezināji par Vācijas fīreru.49
Ādolfu Hitleru nepieņēma mākslas skolā vairākas reizes.
Mēs zinam, ka iemesls viņa nacistiskajai dzīvei bija viņa izgāzusies mākslas karjera, bet iespējams jūs nezinājāt, ka Ādolfs Hitlers mākslas skolai pieteicās divas reizes un otrajā reizē viņu atraidija tik traki, ka viņš nedrīkstēja atkārtoti rakstīt pieņemšanas eksāmenus.
Runājot par mākslu, Ādolfam Hitleram ļoti patika ikoniskie Vācijas mākslinieki.
Ādolfa Hitlera patiku pret klasiskajiem Vācijas māksliniekiem varēja redzēt viņa paša gleznās, tapēc nav grūti saskatīt kautko līdzīgu Ādolfa Hitlera skicēs un mākslinieka Hansa Tomasa ( Hans Thomas) mākslā. Vai ir vēl kāds mākslinieks kurš viņam ļoti patika? Jā, Albrests Dūrers ( Albrect Durer), Lūkas Kranačs vecākais ( Lucas Cranach the Elder) un Johans Vērmers (Johaness Veermer).
Viņam bija ļoti interesants veids kā trenēties priekš savām uzrunām.
Hitlers bija apsēsts ar fotogrāfijām kurās bija redzams viņš pats, tapēc viņš lika savam fotogrāfam Heinrikam Hofmenam ( Heinrich Hoffman) fotogrāfēt viņu, kamēr viņš trenējās savām uzrunām, lai viņš varētu redzēt cik "kruts" viņš izskatijās. Par veiksmi, neskatoties uz to ka Hoffmanam lika iznīcināt fotogrāfijas, viņš to neizdarija. Raksta beigās ielikšu fotogrāfijas.
Ādolfam Hitleram reiz lika noskūt viņa ūsas.
Ādolfs Hitlers un viņa ūsas ir labāks pāris nekā jekurš cits salīdzinājums kuru varu iedomāties. Par nelaimi, viņam otrā pasaules kara laikā lika nodzīt ūsas, lai tās derētu zem gāzes maskas ( kas viņam diži nepalīdzēja, jo 1918. gadā viņš dēļ gāzes uz laiku palika akls)
Ādolfa Hitlera apsēstība ar Wagneru sākās jau ilgu laiku pirms otrā pasaules kara.
12 gadu vecumā Ādolfs Hitlers uzzināja par Wagneru. Savā gramatā " Mein Kampf" viņš rakstija, ka viņa atkarība sākās pēc operas " Lohengrin" apmeklēšanas. Ādolfs diezgan bieži bastoja skolu, lai apmeklētu operu savos tīņa gados.