Tvaika vilciens pēc katla sprādziena.
Satikšanās mikipeles klubā.
Tvaika vilciens pēc katla sprādziena.
Satikšanās mikipeles klubā.
Nabadzīgu cilvēku helovīna tērpi.
Ella Harpere, kura bija zināma kā Kamieļu Meitene.
Helovīni toreiz tiešām bija helovīni...izskatās pēc slepkavām kas staigā uz ielas no vienas puses gribētu redzēt to skatu, bet paldies, nē man bails ka es viņus pirmais nenošaušu vai nesaduršu no bailēm, ka mani atvāks.
Visai labs tulkojums no angļu valodas. Vienīgā neprecizitāte 10tās bildes paraksts. Nezinu par "šokētu" - varētu būt apdullināts tikpat labi - "izskatās biedējošs"/"Šāviņa apdullināta kareivja acu skatiens ir biedējošs". Kareivji bija visu laiku šokēti par visu iespējamo, tā kā šokēts ne. "Dod biedējošu skatienu"/"gives a scary/scarifying/terrifying/frightening look" ir tīrais angļu kalks. Taču tas ir tikai pieņēmums. Pluss.
pag.. 7.foto gadījumā nav viens no tā laika pavisam pavisam normālajiem "post mortem" ģimenes portretiem? Pašā foto tehnikas sākumā foto, kurā ir mirušie vai mirušie kopā ar dzīvajiem bija pavisam normāla lieta, jo tā laika foto prasīja ilgstošu stāvēšanu vienā pozā,lai attēls tiktu piefiksēts. Tā kā mirušie īpaši daudz nekustas (tad,kad jau gāzes izpūtuši,protams), tad "post mortem" nebija nekas neparasts. Turklāt, šis vēl pavisam normāls izskatās - biedējošākie ir tie,kur kāds mazliet pakustas un tad sejas izskatās, kā no šausmenes "Aplis" Es nesaku,ka šis foto ir 100% post mortem,bet tikai izsaku tādu varbūtību. Ja tomēr nav, tad izsaku līdzjūtību viņu gēnu pārmantotājiem - no beauty contests for you, my dear...
Jā, vērtēja acis.. Bet krūšu lielumu jau arī pie reizes varēja novērtēt, jo apģērbs pieguļošs
Par 4.bildi...
Bija šausmene, kur bija tāds kā pagrabs ar tieši šādu... khm.. interjeru. Un briesmonis, divi jaunieši - dziesma, kuru dzirdot bija jābēg. Varbūt kāds zin nosaukumu filmai?