Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
645

Hitlera apsēstība ar okulto, bāze Arktikā ir tikai divas lietas, ko no mums mēģināja noslēpt. Ļoti daudz kas ar ko nodarbojās nacisiti bija pārāk šokējoši, lai dalītos ar visu sabiedrību. Bet laikam attālinoties no kara beigām, atklājas daudz kas jauns, kas nacistus padara vēl noslēpumainākus un šokējošākus. Tas viss ir sākot no noziegumiem līdz revolucionāriem izgudrojumiem.

Hitlers bija oklutistsViens... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
1.

Hitlers bija oklutists

Viens no visvairāk apspriestajiem tematiem ir Hitlera saistība ar okulto un okultiem rituāliem. Vēsturnieks Nikolass Godriks-Klārks ir izanalizējis daudzus izteikumus par Hitlera saistību ar okulto, un ir secinājis, ka daudz kas ir apsurds, tomēr, ir lietas, kurām ir pat pierādījumi. Pat Vinstons Čērčils savā grāmatā/memuāros ‘’Briestošā vētra’’ ir piebildis par Hitlera sakariem ar okulto. Hitlera bibliotēka ir atrastas vairākas grāmatas par okulto, ka piemēram, ‘’Maģija: Vēsture, Teorija un praktika’’. Hitlers šajā grāmata bija atzīmējis vairākus paragrāfus, kā piemērs – ‘’Tieši tas kuram un kurā pašā nav dēmonisks auglis nespēs radīt maģisku pasauli’’.

Attēls no: www.google.com
Slepenie jūras bunkuriIr... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
2.

Slepenie jūras bunkuri

Ir tikuši atrasti 3 bunkuri Dānijas piekrastē. Tie ir ļoti labā stavoklī, un iekšienes ir pārsteidzoši labi saglabājušās. Bunkuri bija paslēpti zem kāpām, bet vienas lielas vētras laikā tika atklāti. Šādu bunkuru bija tūkstošiem, bet šie 3 tika atklāti nesen. Bunkuri bija pilni ar lietām, sākot no personīgām līdz pat militārām, itkā cilvēki tos būtu pametuši tikai pirms dažām dienām.

Attēls no: www.google.com
Saules ierocisNacisti... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
3.

Saules ierocis

Nacisti paredzēja Zemes orbītā nogādāt milzu spoguļus, kuri spētu iznīcināt pilsētas, atstarojot un palielinot saules starus. 1929. gadā fiziķis Hermans Oberts plānoja kosmosā uzbūvēt bāzi ar 100m lielu spoguli. Tika cerēts, ka tas būtu superierocis. Otrā pasaules kara laikā zinātnieki uzskatīja, ka ar to palīdzību varētu iznīcināt pilsētas un pat likt uzvārīties ūdenim okeānos. Tomēr, plāna realizēšanai vajadzētu no 50 līdz 100 gadu. Turpretī Oberts cerēja spoguli izmanot labiem nolūkiem, kā piemēram izgaismot ostas tumšās naktīs un izkausēt ledu aizsalušās ostās, upēs.

Attēls no: www.google.com
Skaņas lielgabalsViens no... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
4.

Skaņas lielgabals

Viens no biedējošākajiem nacistu ieročiem – skaņas lielgabals. Ir liela iespējamība, ka 1940. gadā Vācijas zinātnieki tādu ir uzkonstruējuši. Šis lielgabals raidītu skanu tricienviļņus, kas liktu cilvēka ķermenim sākt nenormali trīcēt un uzsprāgt. Cilvēkiem simts metru attālumā paliktu slikti, bet tiem tuvāk par 50 metriem jau draudētu nāve. Ja tāds tiktu tiešam pielietos kaujās, tad var spekulēt par kara gaitu. Tomēr, visdrīzāk, ja tāds tika uzbūvēts, tad tas tika izmantots tikai uz dzīvniekiem, vai tika norakstīts kā neizdevies eksperiments.

Attēls no: www.google.com
MittelBauDoraMittelBauDora... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
5.

MittelBau-Dora

MittelBau-Dora bija koncentrācijas nometne Tīringenē, Vācijā. Ļoti liela daļa mira brutālos apstākļos. No 60 tūkstošiem ieslodzīto mira divas trešdaļas. Kara nobeiguma posmā SS evakuēja nometni, un ieslodzītos dzina nāves maršos cauri visai valstij. Ir reti, kurš izdzīvojušais, kurš ir atklāti runājis par nometnē notikušo.

Attēls no: www.google.com
St Georgen An Der Gusen... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
6.

St Georgen An Der Gusen bunkurs

Šis ir viens no visfascinējošākajiem nacistu noslēpumiem, pazemes tuneļu un bunkuru tīkls Austrijā, kurā nacisti izstrādāja pamatus atomieročiem. Tie tika atklāti lielās radiācijas ievērošanas brīdī. Izpētot vecus vācu dokumentus, tika atrasta informācija par slepenu zinātnisku laboratoriju. Kompleks ir milzīgs, kuru cēla knocetrācija nometņu ieslodzītie, no kuriem daudzi arī tika izmantoti pētniecībā un izstrāde, tie kuriem bija attiecīga pieredze un izglītība attiecīgajā jomā. Šis slepenais bunkurs bija viens no svarīgākajiem nacistu izpētes centriem.

Attēls no: www.google.com
Nacistu atzīscaronanās... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
7.

Nacistu atzīšanās lentas

Viens no nesenākajiem taklatajiem noslēpumiem ir interviju ierakstu lentas. Tajās tika intervēti bijusie nacisti, īpaši koncetrācijas nometnes darbinieki. Intervijās viņi atzinās šaušelīgos noziegumos. Pat daudzi parasti kareivji atzinās brutālos noziegumos pret bērniem un sivietēm. Intervijas veica britu izlūkdienests, lai iegūtu svarīgu informaciju. Vairāki intervējamie pat lielījās kā vini ir spīdzinājuši cilvēkus, un to nemaz nenožēloja. Viens kareivis izteica nožēlu, ka kara gaitā vajadzēja nogalināt zirgus, bet pret cilvēku nogalināšanu izturējies neitrāli.

Attēls no: www.google.com
Lielais GustavsLielais... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
8.

Lielais Gustavs

Lielais Gustavs bija lielākais lielgabals vēsturē. Tas bija slepens projekts, kuru izstrādāja Krupp firma 30’mitajos gados, kurš tika paradzēts Mažīno līnijas iznīcināšanai Francijā. Tomēr, tas tika izmantos reti, jo reti kad bija vajadzība. Viens piemērs kad tika izmantots bija Sevastopoles kaujas laikā, Austrumu frontē. 1350 tonnas smagais lielgabals šāva 7 tonnu lādiņus, līdz pat 46 kilometru tālu. Tomēr, vēlāk tas tika iznīcināts.

Attēls no: www.google.com
Virpuļviesuļa... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
9.

Virpuļviesuļa lielgabals

Šo ieroci atrada pamestu kādā artilērijas nometnē 1945. gada maijā, to atrada sabiedroto karavīri. Ieroci izgatavoja profesros Zipermeijers. Ierocim vajadzējo saražot virpuļviesuļus no ekspolzijām tā kambarī, kuri izšāvās pa stobru. Iesākuma tas tik tiešām darbojās un varēja iznīcināt mērķus 200m attālumā. Diemžēl šis projekts tika pamests.

Attēls no: www.google.com
Slepenā Arktikas bāze1939... Autors: Panzer 10 nacistu, nu vairs ne, noslēpumi
10.

Slepenā Arktikas bāze

1939. gada janvārī slepene nacistu ekspedīcija piestāja Arktikas krastos. Viņi piestāja Princeses Marta krastā, un sāka iezīmēt apkārtni uz kartes. Tika izlikti karogi, celta apmetne, vieta tika nosaukta Jaunā Švābija. Ļoti noslēpumaina aura ir ap šo ekspedīciju, jo kā pat vienreiz teica Vācijas flotes admirālis Dēnics: ‘’Reiha zemūdeņu flote var būt lepna par to ko ir uzbūvejusi priekš Fīrera, un pietam pašā pasaules malā’’. Lai gan daudzi uzskata, ka šīs bāzes bija tikai pagaidu, ir arī tādi, kuri uzskata, ka šīs bāzes joprojām pastāv un tiek turētas noslpēpumā. Pat Google Earth apskatoties šo vietu, attēls ir speciāli aizmiglots.

 

Attēls no: www.google.com
2
645
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [24]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Makjavelli avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Patīk komentārs
  Makjavelli 19.10.17 10:14
73
1

ŠĪ Pasaule turās uz meliem par Hitleru un Nacionālo vāciju. Ugunskrusts ko izmantoja Hitlers ir laimes zīme pret visu slikto, to pašu zīmi izmantoja arī pirms kara latviešu tēvijas sargi, kā arī citas nacionālās valstis. globālisti, un makrsisti, kā ari Holivudas filmās vienmēr ir centušies dēmonizēt it visu, kas saistās ar nacionāļiem! Vēsturi raksta uzvarētājs, kuram nav svētīgs nacionālās interesses un mīlēt savus cilvēkus, un domāt par to attīstību. to mēs labi redzam mūsdienās, kā pasaule iet postā un deģenerācijā. Hitlers aizsargāja Europu pret šo tuvojošos deģenerāciju, to viņš jau zināja tad, ka tā būs.. un tā viņu iznīcināja nopostot Berlīni, izpostot Drēsdeni, ļaujot komunistiem izvarot gan bērnus gan ļaudis gados, cilvēki mira briesmīgās nāves, par to maz runā, praktiski nerunā, bet gan piemin "holokaustu", un gadrīz katru desmitgadi "holokaustu" upuru skaits strauji samazinās, uz šiltēm Auševicē bija rakstīts, ka 6 milij, pēc gadiem, bija rakstīts 4. milij. velāk parādijās, ka tikai 1 mili, un nu jau parādās infmācoija par tūkstošiem. katrā ziņā tie ir lielākie meli jauno pasaules vēsturē, un pienāk tā diena, kad patiesība ausīs, un visi šie meli par dēmonizeto Hitleru sabruks kā kāršu namiņš. Lai vieglas smiltis šim izcilajam kungam Ādolfam, kurš mīlēja savu tautu, un tauta mīlēja viņu. Iesaku palasīt Michael G Walsh, dokumentālos rakstus, kur ir dokumentētas liecības, fakti. Kā arī "The Gratest Story Never Told". Patiesība ir jāzin visiem! Vēl iesaku youtube noskaities "Communism by the backdoor". Visiem skaidri parādīts, kādi cilveki valda pasaulē pēc otrā paaules kara, un kāpēc šobrīd ir tāds haoss, un kura interesēs tie ir. Atveram acis un veselo saprātu. Un lai jums katram ir veiksmīga šī un nākamā diena!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 19.10.17 12:31
27
0

atbildot uz KremljaTrollis komentāru "Pameklē kāds izskatās Jumis un kāda ir nacistu ... " Jumis ir auglības (ražas) zīme, savukārt Svastika ir vismaz 6000 gadu sens simbols, kura izcelsme meklējama senajā Indijā un kas ir labi zināms arī Latviešu folklorā stipri krietni pirms Hitlera. Svastika (pērkoņkrusts vai ugunskrusts dažādas variācijās) ir spēka, enerģijas un aizsardzības simbols. Senie latvieši to plaši lietoja šo simbolu gan apzīmējot namu durvju ailes, gan bērnu šūpulīšus utml. Tāpēc man pie pakaļas, ko domā pasaule, es šo simbolu lietoju un lietošu arī turpmāk.

Makjavelli avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Patīk komentārs
  Makjavelli 19.10.17 11:10
18
1

Bet Tu lūdzu pameklē informāciju par ugunskrusta nozīmi cilvēku vēsturē un ko ta nes un pret ko tā aizsargā.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 19.10.17 12:35
13
0

Par 10. Tomēr vajadzētu parakt, kas notika ar amerikāņu militāro ekspedīciju 1946. g. pie Antakrtīdas krastiem (operācija "Highjump". Ļoti maz informācijas par to pieejama, vairāk krievu medijos. Oficiāli zināms, ka flote atgriezās ļoti smagi cietusi, bet kāpēc - nestāsta!

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Jānis Kalnevics 20.10.17 11:14
13
1

atbildot uz .... komentāru " Acis vajadzētu gan tev atvert. Latvietis būtu... " hmm nez kas tad latvietis īsti bija pēc otrā pasaules kara? hitlera uzvara bija daudz labāks iznākums latvietim nekā tas kas tika darīts staļina laikā.

Surums avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Tēvocis SemsMedaļa Joda ola
  Surums 19.10.17 08:37  
13
1
Spriežot pēc pirmās bildes, nacisti izgudroja pasaulē pirmā fidget spinnera prototipu. Griežot viņu tiek automātiski pielūgts sātans,laikam.
Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Drakonvīrs 20.10.17 19:59  
8
0

Raksts kā vienmēr interesants +, tikai 10 tu jauc Arktiku ar Antarktīdu  ,bet citādi ok.  

azulum avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  azulum 23.10.17 14:12
7
0

interesants raksts,   tikai, lasot, bišķi smīdina pareizrakstība   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.10.17 21:29
6
0

atbildot uz Zoss Vīriņš komentāru "Atnisemītisku komentārus lbk paturi pie sevis. ... " Nevis ebreji, bet žīdi. Vienmēr ir bijuši un vienmēr paliks.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.10.17 20:55
9
3

atbildot uz .... komentāru " Acis vajadzētu gan tev atvert. Latvietis būtu... " Kāds sakars žīdiem ar pasaules problēmām? Nekāds, jo žīdi IR pasaules problēma...

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 19.10.17 14:30
6
0

atbildot uz Makjavelli komentāru " ŠĪ Pasaule turās uz meliem par Hitleru ... " āmen.   

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 19.10.17 22:55  
5
0
atbildot uz kakasy komentāru " Jumis ir auglības (ražas) zīme, savukārt Svas... "Lai Dieva svētība tavai patriotiskajai ģimenei!!!
Ulrihs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 20.10.17 22:28
5
0

Par rakstu - 2.attēls, kas tur slepens un kāpēc bildē Britu forti? Par 5 un 7, kas ar šo ir domāts? Kas tur slepens? 

Par komentāriem - kāds sakars Jumim ar svastiku? Tas ir pirmkārt. Otrkārt, kāda starpība ko svastika/ugunskrusts utt. ir kādreiz nozīmējis un kam? Hitlera režīms mainīja asociācijas, kuras cilvēks izjūt redzot šos simbolus. Tas būtu tā pat kā ja kāds pasaules diktators nākotnē piesavinātos miera baloža zīmi un zem šī simbola nogalinātu teiksim miljardu cilvēku. Ja cilvēkiem pēc tam miera balodis asociētos ar šādu noziegumu pret cilvēci vai tas būtu slikti?

Un nesaprotu šo apsēstību ar Hitleru spokos. Latviešiem nacistu režīms bija tik pat slikts kā komunistu. Jeb citiem vārdiem gan tie gan tie bija ienaidnieki, tad kāpēc Hitleru utt.glorificēt?

 

Pinus avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa ApokalipseMedaļa Veiksmes lāde
  Pinus 20.10.17 15:28
5
0

2. bilde maldinoša. Tie ir Red Sand forti, angļu, un atrodas pie Temzas ietekas jūrā.

valcens avatars
Medaļa SociālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zebra
  valcens 03.11.17 13:30
3
0

atbildot uz Rigel komentāru " Vai jūs zināt, kas ir tie zaldātiņi uz ... "

Ja domāji Latviešu leģionārus tad taisnība ir tikai daļēji,,   bildē viņu nav,  Latviešu leģionārus kara beigās uzreiz arī attaisnoja, bet tiesas procesā viņi sargāja ārējo perimetru nevis pašu tiesas procesu zālē. 

Rigel avatars
Medaļa TrumpeMedaļa ZebraMedaļa Dienas doma
  Rigel 29.10.17 00:11
2
0

Vai jūs zināt, kas ir tie zaldātiņi uz bildes Nr 7 ? Būsiet šokā, - uzzinot - kas viņi ir un kas viņi bija! .... diezgan ironiski - Waffen SS sargā Waffen SS

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 19.10.17 11:00
2
0

Interesanti    

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 30.05.18 12:06
1
0

Par skaņas lielgabaliem - ne gluži tieši tas pats, bet pameklē infu par Active Denial Systems

valcens avatars
Medaļa SociālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zebra
  valcens 03.11.17 13:37
2
1

Gribu redzēt koordinātes tai speciāli apmiglotajai vietai,,   pagaidām neko slepenu neredzu  

 

 

Princeses Martas krasts bija pirmā cilvēka sasniegtā vieta Antarktīdā. 1820. gada 16. janvārī Fabiāna fon Belinshauzena vadītā ekspedīcija sasniedza 69°21′28″S 2°14′50″W pie Fimbulisena ledāja frontes. Nosaukumu par godu Norvēģijas kroņprincesei Martai krasta apvidum ap Norvēģijas ragu piešķīra Jalmara Rīsera-Larsena ekspedīcija 1930. gada februārī.[1] 20. gadsimta 30. gados apvidu intensīvi pētīja Larsa Kristensena finansētās. ekspedīcijas ar kuģiem Norvegia un Torshavn. 1938.-1939. gados piekrastes sektoru starp 20°E un 10°W pētīja Vācijasantarktiskā ekspedīcija ar kuģi Schwabenland un nosauca to par Jaunšvābiju. Pirmo polārstaciju Modheimu 1949. gadā ierīkoja Norvēģijas, Zviedrijas un Apvienotās karalistes antarktiskā ekspedīcija (darbojās līdz 1952. gadam). 1957. gadā Starptautiskā Ģeofizikas gada ietvaros tika atvērta norvēģu stacija Norveja, kas darbojās līdz 1960. gadam, kad tika par simbolisku samaksu nodota Dienvidāfrikai, kas netālu no norvēģu stacijas izveidoja savu polārstaciju SANAE. 1980. gadā Vācija uz Ēkstrema šelfa ledāja ierīkoja savu pirmo staciju Georgfonneimaijeri. 1987. gadā Zviedrija ierīkoja savu pirmo vasaras polārstaciju Svea, 1988. gadā 200 m vienu no otras ierīkoja Somijas staciju Aboa un Zviedrijas staciju Vāsa. 1990. gadā Norvēģija ierīkoja savu pirmo patstāvīgo ilgtermiņa vissezonas polārstaciju Trollu. Uz 2010. gadu Princeses Martas krastā darbojas trīs vissezonas un piecas vasaras polārstacijas.

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Pavasara laiksMedaļa Vecīša cepure
  SAMSS 19.10.17 17:49
0
0