Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
100

Sveiki dārgie spocēni!

Veļu dienas, Halovīna un "Spooktober" noskaņās sāku lasīt portāla "listverse.com" publicēto rakstu par 10 bildēm ko uzņēmuši sērijveida slepkavas. Līdz ar to, izvēlējos padalīties ar bildēm un nedaudz patulkot rakstu.

Tomēr, neesmu pārliecināts vai šeit vajadzētu likt dažas no viņām. Tāpēc rakstā dažas nedaudz grafiskākas bildes nomainīju ar citām.

Pilns raksts, kurā pieejamas atsauces arī uz citiem attēliem un materiāliem pieejams šiet: https://listverse.com/2018/09/08/10-creepiest-photos-of-victims-taken-by-serial-killers/

Bonusā video, kur aplūkoti 17 youtube kanāli, kurus iespējams izveidojuši sērijveida slepkavas.

Sērijveida slepkava Roberts... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: www.pinterest.se
1.

Sērijveida slepkava Roberts Bens Rhoades darbojās Teksasas lielceļos savā mobilajā spīdzināšanas un nāves kambarī.

Savā 18 riteņu kravas automašīna bija izveidojis slēptu nodalījumu, kurā viņš savus cietsirdīgi nonāvētos upurus. Tādā veidā izveidojot apburto loku - “Nolaupi, spīdzini, nogalini”. Viņš tiek turēts aizdomās par vairāk kā 50 sieviešu nonāvēšanā laika periodā no 1975.gad līdz 1990.gadam.

Roberts uzņēma savu upuru attēlus pirms tie tika nonāvēti. Kad viņš Ilinoisas šķūnī nogalināja no mājas aizbēgušo četrpadsmitgadnieci Reginu Kay Walters, tika uzņemts biedējošs attēls, kurā viņa šķietami mēģina izvairīties no varmākas un ir acīmredzami nobijusies.

Slepkava uzņemtie fotoattēli tika izmantoti kā pierādījumi tam, ka meitene ilgu laiku tikusi turēta nebrīvē. Tas tika noteikts pamatojoties uz viņas matu garumu un nobrāzumiem uz viņas niecīgā auguma.

Varmāku notiesāja 1994.gadā, viņam tika piespriests mūža ieslodzījums bez tiesībām tikt apžēlotam.

Hārvijs nbspGlatmans bija... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: viewmixed.com
2.

Hārvijs  Glatmans bija izpelnījies titulu “The Glamour Girl Slayer”. Viņš bija patiesi biedējošs un ļauns sērijveida slepkava, kurš darbojās 50’o gadu nogalē. Glatmans publicēja “Vientuļo siržu” sludinājumus, lai iemānītu savu upurus pievienoties modeļu aģentūrās Losandželosā. Pirms sievietes tika ievilinātas atpakaļ viņa dzīvoklī, slepkava sevi pozicionēja kā fotogrāfu. Mājoklī viņš sasēja savus upurus, uzbruka un uzņēma fotogrāfijas pirms tie zaudēja savas nevainīgās dzīvības, katrs upuris izskatījās izbijies un izmisis. Pēc slepkavības Glatmans līķi tika izmesti tuksnesī.

Pēc neveiksmīga uzbrukuma mēģinājuma, kura rezultātā sievietei izdevās aizbēgt tika brīdināta policija un sākās slepkavas “medības”. Kad policijai izdevās pārtvert Glatmanu, viņš atzinās un atklāja savu “instrumentu kasti”, kurā glabājās visi stindzinošie upuru fotoattēli. Slepkavai nāves sodu izpildīja 1959.gadā – Sankvantinas valsts cietuma gāzes kamera.  

Rodnijs Alcala ir iemantojis... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: www.nbcnewyork.com
3.

Rodnijs Alcala ir iemantojis “The Dating Game Killer” titulu, jo viņš ir piedalījies populārā randiņu šovā tajā laikā, kad aktīvi tika pastrādātas slepkavības. Detektīvi viņu raksturoja kā “slepkavības mašīnu”, jo viņš atdzīvināja žņaugtos upurus, lai žņaugtu atkārtoti – nežēlība turpinājās līdz iestājās upura nāve.

   Alcala tika notiesāts par piecu sieviešu nogalināšanu, tomēr tiek lēsts, ka īstais upuru skaits varētu sasniegt 130. Detektīvi atklāja 1000 fotogrāfijas, kuras atradās Alcalas glabātavas skapītī. Daudzi fotogrāfijās attēlotie šķita kaili. Mazāk atklātās fotogrāfijas tika publicētas cerībā, ka attēlotie cilvēki tiks identificēti.

Vilijams Ričards Bredfords... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: murderpedia.org
4.

Vilijams Ričards Bredfords tika notiesāts uz nāvi par 15 gadus veca kaimiņa un 21 gadus vecas bārmenes slepkavību. 1984.gadā Bredfords satika bārmeni Shari Milleri kādā Losandželosas bārā un pastāstīja, ka viņš ir profesionāls fotogrāfs, kurš varētu palīdzēt izveidot modelēšanas protfolio. Viņš upuri aizveda uz nomaļu kempinga vietu, kur viņa pozēja. Pēc tam viņa tika nožņaugta. Bradfords viņai nošķēla tetovējumus un iegrūda ķermeni sānielā. Slepkavu noķēra, kad tika noskaidrots, ka viņš bija pēdējā persona, kurš redzējusi abus upurus dzīvus.

Pēc 18 gadiem gaidot nāvessodu, policija atklāja 54 jaunu sieviešu fotogrāfijas, kuras piederēja Bredfordam, tostarp arī Millere dažādās modeļu pozās. Fotogrāfijas tika publicētas cerībā, ka tiks citi potenciālie upuri. Vairākums fotoattēlos redzamo upuru palikuši neidentificēti. Ņemot vērā, ka Bredfords pavadīja laiku Mičiganā, Floridā, Teksasā, Ilinoisā un Luiziāna, meklēšana joprojām notiek visā ASV teritorijā. Bredfords nomira dabiskā nāvē, ieslodzījumā - 2008.gadā.

Roberts ldquoBobsrdquo... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: murderpedia.org
5.

Roberts “Bobs” Berdella bija sērijveida slepkava un spīdzinātājs, kurš dokumentēja savas ļaundarības fotogrāfijās. Laika periodā no 1984.gada līdz 1987.gadam viņš Kanzasas pilsētā noslepkavoja vismaz sešus cilvēkus. Pēc sadraudzēšanās ar upuriem viņš tos nolaupīja un pakļāva fiziskām mocībām vairāku dienu un nedēļu garumā. Upuriem ausīs tika injicēts hermētiķis, lai tos padarītu kurlus, trieca ķermeni ar strāvu un uzliekot maisu uz galvas aizklāja tiem acis.

“Boba” uzņemtajās fotogrāfijās bija viņa bezpalīdzīgie upuri, daži no viņiem bija jau miruši. Upuru ķermeņi tika sadalīti, pēcāk tos apraka pagalmā vai tie tika atstāti maisos atkritumu izvedējiem. Berdella tika notverts pēc tam, kad vienam no viņa upuriem izdevās izbēgt no ieslodzījuma un izlekt pa otrā stāva logu, esot apģērbtam tikai suņu siksniņā. Starp satraucošiem attēliem policija viņa mājas arī atklāja cilvēku atliekas, tostarp divus galvaskausus un spīdzināšanas piezīmju grāmatiņu.

Sērijveida slepkava un... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: www.pinterest.com
6.

Sērijveida slepkava un nekrofīls Džerijs Brudos iemantoja titulu “The Lust Killer” par godu savai piesaistei upuriem. Viņš tos aukstasinīgi nogalināja un paturēja vairākas viņu kurpes, kā trofejas. Kopš piecu gadu vecuma viņam tika novērots sieviešu kurpju fetišs. Pēc tam, kad pusaudža vecumā viņš tika pieķerts pārdodot sieviešu apakšveļu, viņam tika sniegta psihoterapija. Laika periodā starp 1968.gadu un 1969.gadu Brudos nogalināja četras jaunas sievietes un Oregonā mēģināja uzbrukt vēl divām.

Brudos pāris stundas pirms nonāvēšanas savā garāžā nofotografēja vienu no saviem upuriem, 19 gadus veco Karenu Sprinkeri, pēc tam, kad viņš bija viņu nolaupījis no universālveikala stāvvietas. Viņš lika viņai pozēt drēbēs, kuras viņš bija nopircis un pirms ķermeņa izmešanas, viņa tika nožņaugta. Neskatoties uz mūža ieslodzījumu, Brudos nekad neizrādīja nožēlu par izdarītajiem noziegumiem, turpretī – viņš vainoja savu māti, jo viņa visu dzīvi bija aizskaroša pret viņu.

Nežēlīgais sērijveida... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: rebrn.com
7.

Nežēlīgais sērijveida slepkava un spīdzinātājs Dīns Corlls Hjūstonā, Teksasas štats, nolaupīja, uzbruka un nogalināja vismaz 28 pusaugu zēnus un jaunus vīriešus laika periodā no 1970.gada līdz 1973.gadam. Viņš iemantoja titulu “The Candyman”, jo viņš izmantoja saldumus, lai savus ievainojamajos upuros iemānītu viltus drošības sajūtā. Viņa pakļāvībā bija divi pusaugu līdzdalībnieki – Deivids Owens Brooks un Elmers Weins Henlijs juniors. Šausmu valdīšanai pienāca gals, kad Henlijs nāvējoši sašāva Slepkavu.

Gandrīz 40 gadus vēlāk, 2012.gadā, filmu veidotājs atklāja fotogrāfiju, kurā visticamāk attēlots 29. upuris. Zēns šķiet nobijies, kad saslēgts rokudzelžos lūkojas kamerā. Attēlu atrada filmu veidotājs Džošs Vargas.

Padomju sērijveida slepkava... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
8.

Padomju sērijveida slepkava Anatolijs Sļivko spēlēja biedējošu spēli ar saviem upuriem, lai reproducētu savu murgaino fantāziju. Savos agrajos 20 viņš bija liecinieks satiksmes negadījumam, kurā nāvējoši tika ievainots jauns zēns pioniera formastērpā, šis pretīgais skats viņu seksuāli uzbudināja. Divus gadus vēlāk viņš sāka vadīt vietējo bērnu klubu, kurā viņš kā vadītājs izmantoja savas priekšrocības visļaunāk iedomājamā veidā.

Sļivko izveidoja tuvas attiecības ar puišiem – parasti 12 – 15 gadus veciem un iemānīja viņus mežā. Zēni tika pakārti kokos un kamēr tie bija bezsamaņā viņiem tika uzbrukts, pēc tam puiši tika atgriezti pie samaņas. Slepkava uzņēma fotoattēlus kad tie tika žņaugti. Tiek lēsts, ka Sļivko uzmācies vairāk kā 40 zēniem, septiņus no zēniem viņam nebija izdevies atdzīvināt, kas noveda pie viņu nāves. Kad policija bija uzsākusi pazuduša zēna izmeklēšanu, daži no bērniem sūdzējās par to, ka ir cietuši no Sļivko darbību izraisītas “īslaicīgas amnēzijas”. Fotogrāfijas un liecības bija pietiekamas, lai izvirzītu apsūdzību, viņu sodīja ar nāvi nošaujot.

Pastāv attēli kurus... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
Attēls no: www.youtube.com
9.

Pastāv attēli, kurus nevajadzētu meklēt tiešsaistē. Tie ir tādi kā no “Polaroid” kolekcijas ko policija atklāja sērijveida slepkavas un kanibāla Džefrija Damera  aresta laikā. Milvokī policisti ieraudzīja vīrieti vārdā Treisiju Edvardsu, kurš klīda pa ielām ar rokudzelžiem, kuri nokarājās no viņa locītavām. Edvards teica, ka viņam tos ir uzlicis “dīvains čalis” tuvumā esošajā dzīvoklī, viņš policisti viņu eskortēja līdz adresei, kurā bija Damera māja. Kad policists ienāca guļamistabā, lai atrastu rokudzelžu atslēgu, viņš ievēroja, ka apkārt stāv fotogrāfijas ar sadalītiem cilvēka ķermeņiem.

Damers tika arestēts neskatoties uz to, ka tas nebija vienīgais drausmīgais atklājums viņa dzīvoklī. Izmeklētāji atklāja četras nocirstas galvas, septiņus galvaskausus, paplātē sakrātus asins pilienus, divas cilvēka sirdis un veselu rumpi. Galvenais medicīniskais eksaminētājs komentēja, “Tas bija vairāk kā demontēt kāda muzeju, nevis īstu nozieguma vietu.”

1988gada 20spetmebrī Tara... Autors: Gotfridis 10 Sērijveida slepkavu uzņemtas bildes
10.

1988.gada 20.spetmebrī Tara Calico pazuda netālu no savām mājām Belenā, Ņūmeksikas štatā, kad tā arī neatgriezās no ikdienas riteņbraukšanas Valencias apgabalā. Kas sākotnēji izskatījās pēc nolaupīšanas, drīzumā pārvērtās par potenciālu sērijveida slepkavas lietu, kad tika atklāts stindzinošs “Polaroid” fotoattēls.

Deviņus mēnešus pēc pazušanas sieviete atrada labā stāvoklī esošu “Polaroid” fotoattēlu, kurš atradās 2 600 kilometru attālumā – Floridā.  Tajā bija redzami divi šķietami upuri ar aizmugurē sasietām rokām un līmlenti uz mutes. Jaunā sieviete bija identiski līdzīga Tarai. Tiek uzskatīts, ka puika ir Maikls Henlijs no Milānas, Ņūmeksikas štatā, kurš bija pazudis deviņu gadu vecumā, sešus mēnešus pirms Taras pazušanas. Abu upuru vecāki bija pārliecināti, ka tie ir viņi. Skumji, bet 1990.gadā, kad tika atklātas viņa mirstīgās atliekas tika atrastas izrādījās, ka puika fotogrāfijā nebija Maikls, zēns bija miris traģiskā negadījumā.

Jautājumi sakarā ar atrasto fotoattēlu joprojām nav atbildēti. Viena no stindzinošākajām teorijā internetā vēsta, ka tā ir fotogrāfija no sērijveida slepkavas kolekcijas. Šī varētu būt no viena no tām lietām, kas nekad netiks atklātā.

Pievienotie video

Pilns raksts, kurā pieejamas atsauces arī uz citiem attēliem un materiāliem pieejams šiet: https://listverse.com/2018/09/08/10-creepiest-photos-of-victims-taken-by-serial-killers/

Bonusā video, kur aplūkoti 17 youtube kanāli, kurus iespējams izveidojuši sērijveida slepkavas. 

1
100
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
rasiks avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Admins iesakaMedaļa Krustvardu recidivists
  rasiks 09.10.19 21:52
15
0

Uz Zemes nav nežēlīgāka radījuma par cilvēku. 

Deony avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Žurnālists
  Deony 09.10.19 20:33
11
1

Es nedomaaju, ka shis ir iistais portaals, kur publiceet shaadus rakstus. Liela dalja lasiitaaju ir beerni. Ne par velti filmaam un speeleem ir noteikts vecums, no kura to driikst skatiities vai speeleet. Domaaju, ka taads ir arii attieciigai literatuurai. Kas atbildees par sekaam, ja beernu psihe tiks traumeeta? Portaala vadiibai ieteiktu par to padomaat.

Tarakāns69 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TransoformerisMedaļa Admins iesaka
  Tarakāns69 10.10.19 07:56
3
0

Cilvēks - briesmonis uz zemes virsas.

siminajina avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Patīk raksts
  siminajina 09.10.19 23:34
3
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Ja es būtu Spoku admins, es šo rakstu i... "

Bet labi ir taču kaut ko interesantu palasīt. Šādi raksti ir labāki par "Paskaties uz savu kreiso roku un uzzini, vai tu precēsies 20 vai 70 gados.". Nedomāju ka šādi raksti ir jādēš ārā.  

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 10.10.19 10:33
1
0

atbildot uz siminajina komentāru " Bet labi ir taču kaut ko interesantu palasīt.... "

Nu nezinu, nezinu - man nez kāpēc šāds raksts kvalificējas kategorijā - vardarbība, un diez vai ir domāts publikai zem 12 g.v.!

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 09.10.19 23:12
2
1

Ja es būtu Spoku admins, es šo rakstu izņemtu, jo iespējams, kādā no daudzu tūkstošu lasītāju smadzenēm tas var radīt slimīgas domas!

siminajina avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Patīk raksts
  siminajina 10.10.19 15:04
0
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Nu nezinu, nezinu - man nez kāpēc šāds rakst... "

Nav, bet neesmu pamanījusi ka šeit - spokos būtu 6gadnieki. 

Lai gan pati šādus rakstus sāku lasīt 10 gados.  

siminajina avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Patīk raksts
  siminajina 10.10.19 15:02
0
0

atbildot uz Deony komentāru " Nu kur tu esi redzeejis/redzeejusi beernu, k... "

Labi, es saprotu, bet es centos pateikt, ka nav jāuzpišas vienam rakstam, ja ir vairāki.   

Deony avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Žurnālists
  Deony 10.10.19 13:18
0
0

atbildot uz siminajina komentāru " Nu bet sīkajiem šie raksti nav jālasa, ne? Ir... "

Nu kur tu esi redzeejis/redzeejusi beernu, kursh teiks- nu tas ir par briesmiigu prieksh manis, es nelasiishu.... Diemzeel vienmeer ir otraadaak- jo briesmiigaak, jo labaak. Un ar to atshkjiraas pieaugushais no beerna, ka vinsh speej noveerteet biistamiibu, proti, attieciigaa materiaala iespadu atstaashanu uz nenobriedushu psihi.

Zeel, ka redakcija nelasa komentaarus un nereagee.

siminajina avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Patīk raksts
  siminajina 09.10.19 23:39
0
0

atbildot uz Deony komentāru " Es nedomaaju, ka shis ir iistais portaa... "

Nu bet sīkajiem šie raksti nav jālasa, ne? Ir arī šajā potrālā redzēti briesmīgāki raksti par šo.  

Un nesen bija līdzīgs, tikai citas slepvakas ( divas gan man šķita tās pašas). Bieži vien spokos ir šāda tipa raksti. Nez kapēc es tu šādus komentārus nemanu tiem citiem?