Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
592

Šajā rakstā varēsiet iepazīties ar manu skarbo viedokli par Valentīndienu. Fuck it

Valentīndiena uzdzen... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
1.

Valentīndiena uzdzen depresiju un vientulības sajūtu tiem, kuriem nav otras pusītes. 

Nav daudz tādu situāciju, kas spētu uzdzīt lielāku depresiju un izraisīt vairāk skumjas kā esot vienam Valentīndienā. Tas ir tāpēc, ka sabiedrībā ir pieņemts ka šajā dienā visiem ir jābūt mīlestības pilniem un tajā jādalās ar savu otro pusīti. Apsveicu visus, kuriem ir iespēja to darīt. Valentīndiena katru gadu cilvēkiem, kuriem nav šī ipašā cilvēka uzdzen milzīgu depresiju un skumjas, pats esmu ar to saskāries, rodas vientulības un nolemtības sajūta, jo visur gan pa TV, gan interneta vietnēs tiek skandināts: Valentīndiena, Valentīndiena, Valentīndiena, mīliet, pērciet, dāvājiet. Tieši Valentīndienas periodā, visā pasaulē ir vērojams straujš kāpums izdarīto pašnāvību un pašnāvību mēģinājumu skaita ziņā. Manuprāt, ja šī diena netiktu tā visur reklamēta, tad cilvēkiem, kuri ir vieni būtu vieglāk to pārdzīvot, jo tad tā būtu tikai kārtējā parastā diena, bet no Valentīndienas mūsdienās izbēgt nevar neviens. Paldies jums sabiedrība. 

Valentīndienas... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
2.

Valentīndienas dēļ cilvēki tērē kaudzi naudu lai tikai iepazītos ar kādu. 

Kā jums škiet, kurā gada periodā iepazīšanās portāli nopelna vislabāk? Tieši tā, Valentīndienas periodā. Izmisuma vadīti, cilvēki izdod iespaidīgu daudzumu naudas, lai kādā no interneta iepazīšanās portāliem atrastu savu otro pusīti. Reizēm cilvēki pat ir gatavi atlikt mašīnas un citu ikdienā nepieciešamu lietu iegādi lai tikai nejustos vieni Valentīndienā. Arī reālajā dzīvē cilvēki ir gatavi tērēt naudu lai iepazītos, bezmaz vai ir gatavi uzpirkt kādu. Protams, korporācijas šo periodu izmanto lai visam uzskrūvētu augstākas cenas un tas mani noved pie nākamā punkta.

Valentīndienas dēļ veikali... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
3.

Valentīndienas dēļ veikali un biznesi paceļ cenas par precēm un pakalpojumiem.

Valentīndienā lai tu nopirktu savai otrai pusītei rozes, kasti šokolādes, vīnu vai vienkārši aizvestu viņu vakariņās tev jabūt gatavam, ka izdosi vairāk naudas kā jebkurā citā gada dienā. Tas pats attiecas arī uz Ziemassvētkiem, arī tad viss ir dārgāks. Tā nu ir iekārtots, ka svētkos viss ir dārgāks. 

Valentīndiena bieži rada... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
4.

Valentīndiena bieži rada spriedzi attiecībās un noved pie pāru šķiršanās.

Dienas pirms Valentīndienas ir tas laiks, kad daudzi cilvēki atzīstas viens otram mīlestībā un nodibina attiecības. Savukārt, pati Valentīndiena un tai sekojošās dienas ir laiks, kad izjūk visvairāk attiecību. Kāpēc? Eksperti apgalvo, ka tas ir saistīts ar svētku radīto vēlmi pārskatīt savu dzīvi, saprast, vai esam ar to mierā, vai tomēr vēlamies ko mainīt, lai kļūtu laimīgāki. 

Valentīndienā milzīgs... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
5.

Valentīndienā milzīgs uzsvars tiek likts uz dāvināšanu kā mīlestības izpausmes veidu. 

Mēs visi zinām, ka mīlestību var izrādīt visdažādākajos veidos. Valentīndienā turpretī mums tiek skandināts, ka vienīgais mīlestības izpausmes veids ir mīļotā cilvēka apdāvināšana un nekas cits. Visu laiku ir dzirdams un lasāms teksts: pērc to, to un to un ar laiku tas iesēžas cilvēku smadzenēs un viņi patiešām sāk domāt, ka dāvināšana ir pats labākais veids kā iepriecināt otru cilvēku. Neļaujiet Valentīndienai sev skalot smadzenes, šie saukļi ir domāti lai veikali varētu uzvārīties no tava maciņa. Ja tavs partneris tevi patiešām mīl, tad lielākā un labākā dāvana Valentīndienā viņam būsi tu pats un tas, ka jūs esat viens otram blakus. 

Veikalu plaukti ir pilni ar... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
6.

Veikalu plaukti ir pilni ar Valentīndienas tematikai veltītām precēm. 

No tā nav iespējams izbēgt. Kaut vai ieejot veikalā nopirkt zobupastu vai sejas mazgājamo līdzekli, tev visapkārt pavērsies preču plaukti, kuros dominēs sarkanā krāsa un Valentīndienais tēmai iepakotas preces. Tas ir ļoti kaitinoši, it īpaši ja neieredzi šo dienu tāpat kā es. Bet tas nav viss. Aiziesi mājās, ieslēgsi TV tur tiks reklamēts Titāniks un citas ar Valentīndienas tematiku saistītas reklāmas. Izslēdz TV, ieej spokos un tev pavērsies spoku Valentīndienai veltītais logo un sarkanā krāsa. Glābiņa nebūs nekur, lai kur tu atrastos un darītu, tev visur tiks atgadināts par šīs dienas tuvošanos. 

KATRU GADU Valentīndienā pa... Autors: Testu vecis Problēmas ar Valentīndienu
7.

KATRU GADU Valentīndienā pa TV tiek rādīta filma Titāniks.

Kur nu Valentīndiena bez slavenās, ar 11 Oskariem apbalvotās filmas Titāniks?   Tas jau nekas, ka šo filmu visi ir redzējuši jau vismaz 15 reizes. Šogad man neliels pārsteigums bija, ka Titāniku rādīs pa LNT, nevis TV3 kā bija ierasts iepriekšējos gadus. Tātad, slēdzam savus TV iekšā 13.februārī 21:00 un skatāmies, varbūt šoreiz Džeks izdzīvos   

5
592
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [66]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa RIPMedaļa Sudraba ninja
  Crop 09.02.16 17:38
20
0

Da valentīndiena ir kārtējā naudas sūkšanas no cilvēkiem.

Akumulators avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Akumulators 09.02.16 17:47  
16
1
OP, tu tagad aizstāvi visus tos morāli vārgos cilvēkus, kuri taisa pašnāvības, vai arī tos, kuriem nav otru pusīšu?! Paši vainīgi, ja tas viņus tā uztrauc. Katru gadu 14tajā esmu bijis viens - vienalga. Šogad nebūšu viens, ja vien kaut kas nesaies grīztē - arī vienalga. Nav taču grūti uzdāvināt sievietei pāris rozes lai viņa būtu priecīga. Nav naudas rozēm - arī nekas traģisks. Pats vainīgs, ka esi viegli ietekmējams un tizls cilvēks
Heiterītis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  Heiterītis 09.02.16 15:48  
15
0
Tev titāniks nepatīk, vai?
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.02.16 10:59
13
0

Nu, nezinu, parasta diena. Uzskatu, ka katru dienu vajag izrādīt uzmanību tam cilvēkam, kuru mīli, nevis tikai reizi gadā, tikai tāpēc, ka ''tā ir pieņemts''.

spoku dienas doma

KristapsEm avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoks
  KristapsEm 09.02.16 19:06
11
0

Nekad mūžā nēsmu svinējis valentīndienu, nekad arī netaisos svinēt, piekrītu tev, ka tie ir "svētki" kas radīti lai biznesmeņi sūktu naudu ārā no cilvēkiem kam nestrādā smadzeņu pods kā nākās.  Protams no to biznesmeņu puses tas ir gudri, Ja ir aitas, kādēļ tās neapcirpt?  Tādā ziņā es viņus pat atbalstu, Bet Esmu pietiekoši gudrs, lai es nebūtu tā kārtējā aita.  Man valentīndiena būs parasta diena kāda katru gadu. Kā reiz brīvdiena, izgulēšos un iešu moci uz garažu skrūvēt. Vismaz būs kautkas lietderīgs izdarīts. Pat tad, ja es būtu attiecībās ar kādu un viņu neapmierinātu tas, ka es nesvinu valentīndienu, es viņai laipni parādītu kur ir durvis, jo kā jau minēju, cerpamā aita nebūšu, valentīndienu nekad mūžā nesvinēšu.  Un par Kāzām man ir tik pat noraidoša attieksme.  Kāzas ir normāla naudas kāšana no cilvēkiem, kas dzīvo savā ilūzijā par mīlestību, un zem tās hipnozes ir gatavi iztukšot savus kontus, lai ar to naudu piepildītu citu kontus.

Šausmu Skolniece avatars
Medaļa SpoksMedaļa KallaMedaļa Apēst sirdi kā konfekti
  Šausmu Skolniece 09.02.16 19:03  
10
0

Kaut man būtu otra pusīte 

skyisthelimit420 avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Vidusskolnieks
  skyisthelimit420 09.02.16 18:24  
9
0
Sākas.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.02.16 18:17  
8
0

Nu zbal, meklē te visur problēmas.Jā piekrītu, dažas lietas tiešām ir taisnība, bet varbūt vienkārši izbaudi to dienu tāpat, nevis sagandē to vēl vairāk, meklējot problēmas tajā dienā tikai tāpēc, ka viņa ir šī diena.

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Nedēļas redaktors
  Panzer 13.02.16 18:41
6
0

Hah, mana otra puse ir depresija, saņem Valentīndiena! 

Vakara gailis avatars
Spēja Partijas biedrsMedaļa Spoks
  Vakara gailis 09.02.16 22:12  
7
1
Tas kurš nemīl nevienu, ir nelaimīgāks par to, kuru neviens nemīl.
Huskijs3 avatars
Medaļa Spoku Mis 2016Medaļa SensācijaMedaļa Pirmavots
  Huskijs3 14.02.17 12:42
5
0

Man šīs problēmas iet secen, jo man šī diena ir īpaša     

Asais pipars avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa SākumskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  Asais pipars 13.02.17 20:46  
5
0
Parasta diena,ipasi neiespringstu.
Heiteriic avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  Heiteriic 10.02.16 16:10  
4
0
Gan man, gan manam vīram šī diena vienaldzīga. Mums ir pašiem savas svētku dienas, un tās tad arī svinam Un tās vismaz ir mums nozīmīgas dienas, nevis kā Valentīndiena- bezpersoniska.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.02.16 17:25
4
0

atbildot uz I komentāru " Valentīndiena ir Valentīna vārdadiena u... " wow wow wow whata fu**, ir vispār cilvēks kas nav redzējis "Titāniku"?!

Edija Lūsis avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Edija Lūsis 13.02.17 22:05
4
0

nelasiju rakstu bet nesaprotu kaadas probleemas

riit ir mana teeta vaardene taakaa svineeshu protams

prieciigu mana teeta dienu!

I avatars
Medaļa BakalaursMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  I 09.02.16 17:14
6
2

Valentīndiena ir Valentīna vārdadiena un tas ir viss! Turklāt nekad neesmu skatījies Titāniku un nekad neplānoju to darīt.

kasiits avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Sertificēts spoks
  kasiits 13.02.17 23:49
3
0

Man kadu laiku atpakaļ sanāca būt komandējumā Japānā 2 nedēļas laikā tieši ap valentīndienu. Man patika kā lielākais vairums svin tur. Vietējie stāstīja, ka pie viņiem pieņemts nedāvināt dārgas dāvanas, bet pašiem taisīt šokolādi (nu viņi pirka gatavu, kausēja un lēja formās) Tur tas skaitījās pats labākais, kas ir kad tava simpātija tev uzdāvina pašas gatavotu šokolādi. LIelākoties sievietes dāvināja savām otrajām pusītēm, kamēr vīrieši tad pasniedza dāvanas Baltajā dienā. Tur nebija nekādu dārgu dāvanu vai pārmērīgas skriešanas. Lielākoties veikali tirgoja šokolādi, kartiņas, balonus un plīša lācīšus. Būtu jāņem piemērs no Japānas.   Viss ir atkarīgs no pašiem, ja dāvanas tā nepirktu tad tik ļoti jau arī neuzbāstos.

sokolacis123 avatars
Medaļa JubilārsMedaļa ZebraMedaļa Didža ola
  sokolacis123 10.02.16 09:13  
3
0
Es šogad valentīndienu arī pavadīšu viena pati, jo mans puisis ir Vācijā, bet es Latvijā. Es par to īpaši nepārdzīvoju. Skaties uz lietām pozitīvi-nauda ieekominējas.😀
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 14.02.17 11:11
3
0

Nekas no rakstā minētā mani neskar un nekad nav skāris. Tikai vāju cilvēku var ietekmēt rakstā minētais. Stipru cilvēku var ietekmēt nepārvarama vara - dabas likumi, katastrofas, karš, bet ne jau šādi sīkumi.

Sulfāts avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  Sulfāts 10.02.16 08:46
3
0

klusi pačukstēšu nelielu noslēpumiņu. šāda tipa "svētki" un bezjēdzīgi datumi, ar neslēptu neloģiskumu, ir veidoti sabiedŗības formēšanai.  kad cilvēks sāk izpildīt bezjēdzīgu komandu tikai dēļ ieraksta kalendāŗā, tad tas ir brīdis, kad viņš ir pilnībā pakļauts. "dabas diena", "lielā talka" , "elektrības taupības diena", "vasaras/ziemas laiks" , "valentīndienas", "astotie marti", "ziemassvētki" utt., visi šītie sūdi ir paredzēti tikai vienam. cilvēks pārstāj par to domāt, pāŗstāj analizēt iemslus un PIEņEM to kā normu.

« 1  2  3  4 »