33

 783  1

Es ziedoju matus un gribu, lai Tu par to izlasi, jo tā ir nesavtīgākā lieta, ko esmu šogad izdarījusi!

Komentāri 33

0/2000
Tu malace. šis man atgādināja par to mazo puisīti kurš speciāli audzināja matus tadam nolūkam. Ahh es jūtos slikti, jo neko tik labu neesmu darijusi. Bet protams nelad nav par vēlu uzsākt ko labu darīt citiem.
 26  0 atbildēt

Plaušas arī divas, smadzeņu puslodes tāpat, tās tev dažas idejas, ko vēl noziedot.   

 25  2 atbildēt
Par to nieri Evit, labàk nè, padomà par nakotni, kad tev bus betni vai jau ir, varbut viniem tava niere noderes vairak, neskrien notikumiem pa prieksu.
 10  0 atbildēt

Visu cieņu, Evit! Par nieri gan padomā piecreiz, tas nav tā vērts..

 8  0 atbildēt

tu esi tik smieklīgs, ka pat Gatis Kandis nobāl tavā priekšā.

 7  0 atbildēt

Man nebūtu žel noziedot, kādam savus matus, jo īpaši slimam bērniņam - tikai man to matu pamaz

 7  0 atbildēt
Zini, mani arī tas mazais rūķītis baksta no iekšienes. Žēl tikai, ka nav man tādas iespējas... Bet labi darbi var būt arī maziņi, piemēram ielas kaķu pabarošana vai pagaidu māju došana kādam dzīvnieciņam, vai kaut vai aiznest produktus uz māju (palīdzēt) kādai vecai sieviņai. Bet es tevi apbrīnoju. Malacīte, man trūkst vārdu, vairāk tādu cilvēku kā tu!
 5  0 atbildēt

Kad nogriezu matus man tie sniedzās pāri nabai, nogrieztus kādu laiku glabāju mājas tad izmetu, lai sevi nemocītu.    Tas bija dažus gadus atpakaļ un nezināju par tādu lietu, žēl.

Bet Tu gan esi malacīte! 

 6  1 atbildēt

Malace, Evit. Es gan no saviem Salātlapiņas matiem nespēju šķirties. Esmu mēģinājusi. 

 4  0 atbildēt

Es taču nerakstīju, ka es nieri nodošu, es rakstīju, ka varētu. Ar domu - ja vajadzētu.

 3  0 atbildēt
Kādreiz arī man bija mati pāri dibenam. Apnika tā ķēpāšanās, kopšana, jo mati bija ne tikai gari, bet nenormāli biezi. Biezi ir vēljoprojām, bet ne tik gari kā kādreiz. Bet jūtu ,ka atkal būs jāgriež. Atvilknē vēljoprojām stāv aste no tās pirmās reizes, kad nošnikāju. Maybe jāiet tavās pēdās. Tāpat stāv jau gadus 6us.
 3  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

  Visu cieņu Tev.

 1  0 atbildēt
Kāju mati der? No maniem sanāktu kuplas parūkas
 22  21 atbildēt

Džim Kerij? Tas esi Tu?

 0  0 atbildēt

Respect. Lai mainītu pasauli,sac ar sevi. Tu to izdarīji ! Es arī  esmu nodevis asinis,palidzejis citiem. Bet sapratu ka,pozitivi domājošiem  cilvēkiem ir grūtāk  dzīvot . Daudzi vnk nesaprot vārdu  " dalīties ar citu".

 0  0 atbildēt

hmm... viela pārdomām. cik gara bize sanāca? 

 0  0 atbildēt
Malace, tagad tik jāsatiek dzīvē un jāredz kā izskatās. Man arī tāda doma ir, bet tas laikam vēl kārtīgi jāadomā. Bet nu labāk vēlāk nekā nekad.☆
 0  0 atbildēt
Sanak matus beigas suti pa pastu viniem? Bus pie nakamas matu griezsanas par so japadoma. Gan man gan meita vienmer sanak ataudzet ta ka kadi 20-30cm jagriez nost
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt