24

 382  1

«Vecmāmiņa visu zina labāk,» saka katra vecmāmiņa, bet vai tā tiešām ir? Mūsdienās, kad zinātne ir vēl nebijušās virsotnēs un informācija par pareizu bērna kopšanu un audzināšanu ir atrodama ik uz soļa, ir muļķīgi turpināt ticēt pieņemtiem «padomiem» no pagājušā gadsimta.

Šie ir tikai populārākie 14 ieteikumi, kurus stāsta, bet visbiežāk uzspiež savām mazmeitām.

Komentāri 24

0/2000

Man pat kā vecmāmiņai lielākā daļa šo padomu nebija zināmi. No kura gadsimta tie ir? 

 38  0 atbildēt

par bucosanu piekritu jo tu nezini vai tev ir herpes vai kas cits...it ipasi citiem nelaut bucot mazuli.

 28  0 atbildēt
Ne reizi vien dzirdēti ne tikai no vecmāmiņām, bet par 7. un 10. var pastrīdēties. Drēbju izgriešana uz otru pusi palīdz ne tikai pret lieku niezi no vējbakām, bet it īpaši jaundzimušajiem, kuri ir ļoti jūtīgi pret kairinājumiem, tagad jau ir speciālas drēbītes bez vīlēm. Un par 10. Krūtis ir jāmazgā. Tā ir higiēna. Tek tomēr piens, arī starp zīdīšanas reizēm. Un bāzīsi tādu sasmakušu bērnam pēctam mutē.. Sliktāk nekā sava bērna bučošana, kas gan nekas kaitīgs nav, ja nu vien mātei nav kādas slimības mutes apvidū..
 14  0 atbildēt
Ja bērns raud, nedrīkst viņu ņemt rokās, lai nomierinātu, citādāk izaugs par memmīti. PROTAMS ja berns raud un vinu nenem rokaas tad vins tiesam neizaugs par memmiiti....vins izaugs auksts kaa ledus , milestiba ir jaadod un ir loti nepieciesama bernam lidz divu gadu vecumam...taa nav lieta kas cilvekam ir dabiski...cilveks piedzimstot nezin par milestibu vai lidzjutibu...taa ir lieta ko iemaaca... Kad berns ir mazs vins doma TIKAI par sevi, viss kas apkart - izzinat,sapleest,nogalinat,iznicinat,PROTAMS tas viss notiek vinam neapzinoties sekas...bet nu ja tam klaat piemet "vecmaminas ieteikunu" taads truls stienis vien sanaaks... Vel vecmamina nav precizejusi, kas domats ar vardu berns...jo sava taisniba butu... bērnam ir apzina un spriestspeeja... berns var but 10 gadus vecs vai 3gadus vecs...UN VIENMER ir jaizverte katra situacija nevar par katru sikumu uz rokaam celt, beigu beigaas ludzu nedariet ta ar ziidainiem, pietiek pasaulee aukstasiniigo tirlinju. Ar cienu, tetis.
 12  1 atbildēt

Daži pat ir iespējami, lai novērstu lutausa problēmu

 7  0 atbildēt

Viss ir ļoti vienkārsi. Cilvēkam pašam ir jāsaprot, ka nevienam nav tiesību norādīt,kā Tu audzini savu bērnu. Un gudrīšiem ir tiešības nežvankstēt un nelīst citu darīšanās. Jo īpaši tiem, kuriem pašiem nav savi bērni jau izauguši!

 5  0 atbildēt

4. citādāk bērns var kļūt par krievu.   

 4  0 atbildēt
Pirmo reizi dzirdu ko tik stulbu. Īpašu par saldējuma ēšanu jo pati ēdu saldējumu tas mazināja dedzināšanu kaklā. Ir brīži kad tomēr bērns ir jāpaņem rokās kad viņš raud jo var saraudāties tā ka pēctam nevarēsi nomierint. Un vispār vecmāmiņas un mūsu pašu mammas reizēm dod labāku padomu kā audzināt bērnu nevis internets. Un izklausas ka šie vecmāmiņu padomi ir no vecmāmiņas wikipēdijas.
 4  0 atbildēt
Mums laikam nepareizas vecmāmiņas, jo man divi bērni bet neko no šī nebiju dzirdējusi
 3  0 atbildēt
Interesanti, kur varētu atrast tādu vecmāmiņu? Garīgi slimo patversmē?
 5  2 atbildēt

Nezinu gan no kura pirksta juus taadas dumjiibas esat izziidushi!

 0  0 atbildēt
Muļķības, ne par vienu nebiju dzirdējis.
 0  0 atbildēt

   jāietin tā kārtīgi, lai kājiņas taisnas

 0  0 atbildēt
Forši zīmējumi Vai pati tos veido?
 0  0 atbildēt

Man ar pirmais izauga par čīkstuli, bet otrs paraudāja tad apnika un spēlējās gultā tālāk.

 8  9 atbildēt