local-stats-pixel fb-conv-api

Valsts, kurai 3 miljardi nav nauda15

194 0

Nosaukums varbūt var likties nedaudz drastisks, bet Es šodien Jums pastāstīšu par veidu, ka apgūt valsts kasē vismaz 3 miljardus eiro.

Mūsu valsts vel jo projām šūpojās 2008 gada globālas krīzes pārrautajās vergu ķēdēs, šīs ķēdes ir krāsotas, ir mainīti posmiņi, daļa ir pārdota, un runa, ka ir nopirktas arī nedaudz juanas ķedes, kuras taupības nolūkos netiek izmantotas. taču būtu pieticis ar vienkāršu, un letu risinajumu, ķēžu salabošanu.

Es nēesmu pat tuvu tam čalim, kurš domā, ka nomācoties 3 menešus LU ir iespēja kļūt par ekspertu finanšu vadības jautājumos, Šī vienkarši nav mana tēma, taču esmu saskāries ar situāciju, kad no desmit darbiniekiem vismaz trīs nevar strādāt legālu darbu un nomaksāt nodokļus valstij.

esmu paanalizējis situāciju un esmu sapratis, ka šādu cilvēku parādsummas svārstās no 300 - 1500 euro ( izņemot alimentu nemaksātājus)

Teorētiski šādiem cilvēkiem ar parādsaistībām ir divi varianti, ā turpināt savu eksistenci Latvijā.

1) itkā loģiskākais variants noslēgt savas parādsaistības, un dzīvot "bēdu" nezinot, bet ir viens liels BET, ka iztikt ar to summu tos dažus mēnešus , kamer dzēšās parāds, vai ar neapliekamajiem 175 Eur ir iespējams, samaksāt par īri, par partiku, par transporta izdevumiem, nopirkt apģērbu, higiēnas preces? Jūs Teiksiet, ja bet kadi tur tie mēneši ko ciesties? Vecīt tu ar savām divām augstākajām arī uz papīra saņem tikai 500 eur KOAAA?

2) variants, ir operēt ar " bezdarba līmeni" pieprasijums pēc darbaspēka pedēja laika ir lielāks, nekā piedāvājums ( Un es nerunāju par Rezeknes nodarbinātības valsts aģentūru es runaju par reālo situāciju valstī.) par savu darbu saņemt atalgojumu uz ķepas, mēs jau iepriekš esam saskarušies socialajā vidē ar skandāliem , kuros par aploksņu algām apsūdz tadas milzīgas kompānijas, kā " gan Bei" "Tokyo city" u.c. Ka redzams atrast kur saņemt naudu par saviem pakalpojumiem ir gaužām vienkarši. Kāpēc man kā darba darītājam, kurs informatīvajā vidē redz cik nodokļu nauda nelietderīgi tiek izsaimniekota būtu jadzīvo ar 175 eiro menesi, ja varu dzīvot ar 500eur, jo nereti darba devējs ir neoficiali gatavs samaksāt vairak darbiniekam uz rokas, nekā tam kurs strādā oficiali, jo darba devējs var ieekonomet šajā situācija 118 eiro nenomaksājot darba deveja iemaksas daļu,

īsumā esam ieskicējuši skumjo realitāti.

Tagad mazliet izklastīšu savu redzējumu, par ļaunprātīgu valsts nozagšanu.

Pieņemsim, ka Tam pašam darbiniekam kurš ir darba spējīgā vecumā un parādā 1000 eur valstij vai bankam, tiktu rasts mehanisks, kā norakstīt parādu, šāds cilvēks, beidzot bez bailēm varētu doties strādāt oficiāli, lai uz papīra saņemtu 500 eur, darba devējam šāds darbinieks izmaksā 618,31eur, darbiniekam uz rokas paliek 358,37 Eur Tātad vidēji mēnesi par šadu nestrādājošo personu valsts negūst 259,94 eur gada laikā valsts nodokļos neapgūst vismaz 3119,28 eur, tātad vidēji gada laikā šāds parādnieks valstij nodokļos ienestu divreiz vairāk naudas, nekā tam piederošā parāda zīme,

Ja darbinieks nostrādā nelegālajā vidē 10 gadus, tad šī summa jau ir 31 192,80eur ( vai Valstiskā līmeni nebūtu šāda summa jāpiedzen no tiesu izpildītajiem, jo ar savām darbībam tiek ik 10 gadus no viena darbaspejīgā valsts budžetam nodara vairāk, ka 30 000 euro zaudējumus?)

Latvijā pec neofiialajām aplēsēm varetu tikt nodarbinati aptuveni 100 000 neregistrētu darbu veicēji, ar sabojātu kredīt vēsturi, un ik gadu valstij rada zaudējumus vairak, kā 312 milj. eiro, un ja šāds cilveku skaits neleģāli tiek nodarbinats ilgāk, ka 10 gadus, tad nodokļu summa ko valsts negūst sasniedz 3 119 280 000 eiro SVF Latvijai aizdeva 7 miljardus, bet ja pieņemtu dažus grozijumus, iespejams aizņemties vajadzētu maksimums četrus, cik daudz valsts ietaupītu naudu uz kredītprocentiem? Izskatas, ka latvija ir tik bagata, ka Tai principi ir vairak verti, nekā loģiski nodokļu ienemumi, un ekonomiskas vides sakārtošana1

194 0 15 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 15

0/2000

tā ieņēmumu[atvilkumu] sistēma pie mums tiešām ir '''unikāla'''. esmu arī filozofējis par šo tēmu - cik valsts pie mums ir <<bagāta>>, proti: visi tie milzīgie skaitļi, kas tiek palaisti budžetam garām, paralēli tam valsts visu un visus dotē, valsts lielie kredītu galvojumi(kuri protams, jāizstrebj valstij- budžetam), konkursi, kuros viennozīmīgi uzvar attiecīgie uzņēmumi - kur nauda tiek bezkaunīgi nolieta, parex varonīgā glābšana, citadeles pārdošana par sviestmaizi un šo sarakstu vēl varētu turpināt un turpināt emotion 

5 0 atbildēt

Būs labi. Ja galva uz pleciem ir, nauda būs. emotion 

3 0 atbildēt

sis tik nekad nerealizesies dzive ideja syper emotion 

3 0 atbildēt
To nav iepējams realizēt jo interešu konflikts ir neizbēgams: 1)ja valsts atdod svešu parādu 2)norakstīt nevar jo ir līgums ibio ar kautko 3)utt Ideja skaista bet dabā viss ir samudžināts jurispodences,likumu,kopējo EU likumu lamatās utt! Ja tas notiek tad LV kļūtu par finanšu paradīzi ko daudzi izmantotu savtīgos nodomos!
2 0 atbildēt
Es gribu lētāk un bez čeka. Es gribu ārzemju, ja tas ir uz akciju Mahimā. Kāda tauta, tādi valdnieki, ja pieļauj domu nemaksāt nodokļus, tad ir tādi paši zagļi kā tie, kas izšķērdē budžeta līdzekļus vai sarunā, ka uzvar konkursus. Un nevajag attaisnoties ka tā nav- butu viņiem iespēja kādu apčajarēt, un iegūt vairāk, nedomājot tā darītu. Stučīt taču ir slikti, labāk ļaut ka apkrāpj bez čeka, nekā paziņot VID, jo VID jau ir slikts, nevis tas, kas "taisa biznesu" bez čeka. 118 eur nevar samaksāt??? Tad tas ir mu**ks, nevis uzņēmējs!
1 0 atbildēt

nu beidz, ja parādu norakstīs, paņems citu kredītu un būs tas pats

0 0 atbildēt

Lai cik tev nebūtu naudas, tās vienmēr būs par maz. 

0 0 atbildēt
Nākamreiz ieliec kādu bildīti, un raksts būs perfekts!
0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

 emotion  emotion 

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt