Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
252

Nu es dabūšu trūkties (laikam jau no sieviešu dzimuma visvairāk) jeb ne tikai vīrieši "laiž pa kreisi". Šoreiz nedaudz no statistikas puses nevis emocionālās, ezotēriskās vai šizotēriskās puses.

nbspSvētki rūgtums vai... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
1.

 

Svētki, rūgtums vai nepiesātināta daba? Parasti dzirdam, ka vīrieši ir tie “brunču mednieki”, cūkas un tie, kas mēdz “laist pa kreisi”. Bet nenoliedzami to dara arī sievietes. Tikai viņas to dara tik klusi, nelieloties, nu tā - “it kā starp citu”. Parasti, lai sieviete darītu to, ir vajadzīgs pamatojums. Viena to dara emociju vadīta, cita – vienkārši tāpat. Un uz īsajiem romāniem sievietei ir “īsa atmiņa”.

nbspRunājot par sievietes... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
2.

 

Runājot par sievietes vienreizējas neuzticības gadījumiem, pētījumi liecina, ka katra trešā sieva vismaz reizi mūžā ir bijusi neuzticīga. Visbiežāk tās ir vienreizējas gadījuma attiecības, un sievietes tās ātri aizmirst.

nbspBet kas ir tie mīlas... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
3.

 

Bet, kas ir tie mīlas romāni, kas ilgst no trim, četrām nedēļām līdz bezgalībai? Sociologi un seksologi apgalvo, ka mīlas romāniņos iesaistās ap 76 procenti vīru un 26 procenti viņu sievu. Un tas jau nav vēl viss!

nbspApgalvo ka vīriem... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
4.

 

Apgalvo, ka vīriem laulības laikā ir 5-6 romāni, bet sievietēm tikai 1-3. Taču matemātiķi, ieraudzījuši tādus rezultātus, rausta plecus un nevar izdomāt to apstiprinošu formulu. Par tādiem apgalvojumiem būtu jāšausminās teju katram kaut cik loģiski domājošam cilvēkam, jo dabā ir dzimumu līdzsvars un visi zinām, ka 2 plus 2 ir četri, bet 4 mīnus 2 būs 2.

nbspPēc zinātniskiem... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
5.

 

Pēc zinātniskiem pētījumiem, lielākās pilsētās mīlas romānus sāk aptuveni 40 procenti sievu un šis skaitlis tikai (!!!) pieaug. Neuzticīgu vīru ir aptuveni 55 procenti. Skumji, bet šāda statistika nemainās jau kādus gadus divdesmit.

nbspIzbrīnu rada tas ka ar... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
6.

 

Izbrīnu rada tas, ka ar mīļākajiem sievietes jūtas daudz brīvāk, zūd aizspriedumi, piemēram, seksa laikā. Viņas uzdrošinās atļauties daudz vairāk. Seši procenti precēto sieviešu ir izmēģinājušas attiecības ar diviem vīriešiem vienlaikus.

nbspSievietes noslēpumainība... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Attēls no: pixabay.com
7.

 

Sievietes noslēpumainība... Bet vai tas ir attaisnojums tam, ka laulības nozīmē mūsdienās tiek pielīdzināta farsam? Kaut senākos laikos tas bija citādāk, likās – mūsdienu sieviete ir gudrāka. Bet cenšoties sevi pielīdzināt vīrietim, viņa sāk pamazām rīkoties tāpat. Dzimumu līdztiesība? Tev nebūs krāpt, ja to nedrīkstu es?

nbspTurpinājums būs noteikti... Autors: Minka-Murr Vai tiešām vīrieši krāpj, bet sievietes nekad?
Autora bilde
8.

 

Turpinājums būs noteikti šai tēmai. Te daudz kas apakšā ir - tēma plaša un dziļa, smeldzīga, sāpīga, kādam var būt pat ļoti dzīvi postoša. Kas nu katram arī skaitās krāpšana... Kas ir tā robeža katra prātā un iekšējā programmatūras prātā sistēmā.

Neviens no dzimumiem nav nedz labāks, nedz sliktāks... Tie jau tādi ego birku un rāmīšu elementi - labāks, sliktāks. Bet par to, KĀPĒC tā notiek no šizo -ezotēriskās puses - to gan es vēl vēlētos pamedidēt, papētīt.

Ze Minka 

0
252
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [13]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 17.06.19 22:38
22
0

Ha, ha! Esmu kaut ko no šīs dzīvītes pamēģinājis un piedzīvojis.

Mani vērojumi liecina, ka uz attiecībām 'pa kreisi' pārsvarā provocē pašas sievietes, un visgardākais kumosiņš viņām ir citas precēts vīrs.

Tas, ka viņš varētu būt pat labākās draudzenes vīrs, gandrīz nekad nav bijis šķērslis!!!    

Un pēc tam parādās uzbraucieni: visi vīrieši ir cūkas. Var būt tieši tāpēc, ka kārdeiz tie ir atteikuši viņām?

ottokaars avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Zebra
  ottokaars 18.06.19 09:54
15
0

atbildot uz Heiteriic komentāru "Es kā sieviete tev piekrītu. Un ne tikai tas, k... "

Kāpēc visi grib dzīvot "melnbaltā" pasaulē ar striktu robežu starp meno un balto? Reālā dzīvē būs arī pelēkie toņi un daža laba krāsaina strīpa... Arī cilvēku attiecībās, tajā skaitā intīmajās...

Pēc ~10 gadiem "STABILAS"(nejaukt ar "laimīgu" ) kopdzīves Tu vairs tā nevari pateikt- "ČAU, MINNA! Mani tu gultā vairs neapmierini, es šķiros"... Jums visticamāk ir kopējas mājas, saimniecība, suns, BĒRNI, fukin KREDĪTI, varbūt kāds kopējs uzņēmums un nedrošība par to, vai pietiks laika visu dzīvi sākt no gala...

Tādi sadzīves SĪKUMI kā "nepietiekams vai neapmierinošs sekss", tajā formulā ir tik sīks mainīgais, ka nespēlē NEKĀDU PRAKTISKU lomu...    

Arī cilvēku MAMMA DABA nav radījusi monogāmu, kā dažas atsevišķas sugas (apsēkloji mātīti un olas nokrita, vai nosprāgi pavisam, vai mātīte tevi apēda vēl dzīvu)...     100tiem gadu tūkstošu evolūcijas laikā mēs visticamāk esam izdzīvojuši tikai pateicoties instinktam izplatīt savu ģenētisko materiālu pēc iespējas plašākā rādiusā...

"Iešanas pa kreisi" problēma, drīzāk "LIKUMSAKARĪBA" ir veca kā pasaule un pasaules gals no tā nav iestājies. Tāpēc viennozīmīgi pateikt ka VISI kas to dara ir "CŪKAS" vai "ZEMA LĪMEŅA ĻAUDIS" ir pārāk primitīvi- beidziet dzīvot "PASAKĀ".

Katram pašam jāspēj kritiski izvērtēt savas rīcības morālie aspekti, sekas, riski un ieguvumi- un jārīojas atbilstoši SAVAI sirdsapziņai (lai varētu mierīgi gulēt naktīs).

Un citiem NAV jābāž savi "SLIMIE" un "SKAUDĪGIE" deguni svešās intīmajās attiecībās...    

Heiteriic avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  Heiteriic 18.06.19 06:19  
11
0
atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Ha, ha! Esmu kaut ko no šīs dzīvītes pa... "Es kā sieviete tev piekrītu. Un ne tikai tas, ka pašas laiž ka kreisi, bet bieži arī noved vīrus līdz tam. Tikai es to loģiku nesaprotu, kam precējies, kamdēļ radīji kopīgu dzīvi, ja tā gribas laist pa kreisi. Protams, visādi apstākļi dzīvē var gadīties, bet nu tik un tā. Ja aprecies tad arī dzīvo kopā
mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joks
  mix41 21.06.19 11:31
10
0

sieviete jau ir tā kas izlem vai būs piš vai nebus piš   

ottokaars avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Zebra
  ottokaars 18.06.19 22:38
5
0

atbildot uz Heiteriic komentāru "Nu par to jau arī teicu, visādi apstākļi jau ga... "

Nu tur atkal ir tikai pašu "laulāto" galvās jāmeklē atbildes... Kāda kuram bija motivācija precēties, kāpēc tā "muļķe" apņēma tādu vīru, vai kāpēc tas "āzis" iegrābās tādā sievā, no kuras jau pēc mēneša jāmūk... Bet pa lielam tās ir tikai VIŅU personīgās problēmas...

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 18.06.19 20:14
5
2

Tas fakts, ka mums ir uz pusi vairāk sieviešu priekšteču, norāda, ka puikas savu gēnu turpināja uz pusi retāk. No kā izriet, ka tantuki, kopumā, niknāk laiž pa pasauli, kamēr vīriešiem  teiksim no desmit , pieci gandrīz vispār ''nedabū'' un pieci darbojas ar divkāršu sparu...   

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 18.06.19 09:30
4
1

Citu piekrāpt jebkurā sfērā var tikai zema līmeņa ļaudis, kurus, parasti, ķer tas pats liktenis.. un depresija

derestele avatars
Medaļa SirdsMedaļa Buča uz vaidziņaMedaļa Apskāviens
  derestele 18.06.19 17:20
3
1

    Bet tas jau tomēr nenozīmē ka vīrieši ir enģelīši.

vecais_sakārnis avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  vecais_sakārnis 25.06.19 10:47  
1
0
ZeMinka teica: 2+2=4 un 4-2=2. Matemàtiki rausot plecus.. Nu tik vienkàrša Matemátika te neies cauri. Jo daba te nav lídzsvarà. Pirmkárt sieviešu ir vairák(pédéjie dati ko minos laikam bij 54vir uz 59siev), respektívi visàm nepietiek. Otrkàrt, kràpšanà piedalas divi(nu vismaz) bet ne jau obligàti abi ir atiecíbàs, viens var bút brívs. Tá ka ar Matemátiku te viss kàrtíbà.
coldasice avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Admins iesaka
  coldasice 25.06.19 06:38
1
0

atbildot uz Heiteriic komentāru "Es kā sieviete tev piekrītu. Un ne tikai tas, k... "

zīmogs pasē (senāk) un dzīvošana kopā netraucē laist pa kreisi  

Heiteriic avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  Heiteriic 18.06.19 12:37  
1
0
atbildot uz ottokaars komentāru "Kāpēc visi grib dzīvot "melnbaltā" pasaulē ar s... "Nu par to jau arī teicu, visādi apstākļi jau gadās, un te es nerunāju par ilglaicīgu kopdzīvi, kad savi 10 gadi kā minimums nodzīvoti, bet vairāk par tādiem, kas nesen apprecējušies un laiž pa kreisi uzreiz. Es pat tādu gadījumu no dzīves zinu, paziņa apprecējās, un pagāja vien daži mēneši, kad vīrs sāka laist pa kreisi. Vot tādu loģiku es nesaprotu un nesapratīšu
65 65 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Sākumskolnieks
  65 65 26.06.19 13:03
0
0

Es tik varu pateikt vienu - vīrieši krāpj aptuveni tikpat bieži kā sievietes. Jo klasiskajā laulībā vīrietis taču nekrāpj ar citu vīrieti, bet ar sievieti, un otrādāk. Tā ka kopumā ~ 50/50 arī sanāk, ja neskaita dažādus bi un gay variantus.

Kurši avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Sākumskolnieks
  Kurši 21.06.19 08:58
2
2

Šis raksts izklausījās pēc vaļsirdīgas atzīšanās vai grēksūdzes