local-stats-pixel

Vai komandantstundai beigas klāt? Policija ir noslogota19

31 1

Policijas noslodzes dēļ varētu apsvērt iespēju atteikties no komandantstundas jeb brīvdienu mājsēdes, kā to dēvē valdība, liecina aģentūras LETA rīcībā esoša informācija.

Ceturtdien Ministru kabineta sēdē tiks lemts par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6.aprīlim. Kā liecina izskatīšanai valdībā iesniegtie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, līdz 6.aprīlim rosināts turpināt arī komandantstundu.

31 1 19 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 19

0/2000

Es gaidu, kad parādīsies kāds drosmīgs žurnālists vai Latvijā (ne)eksistējošs "pusotrs" datu analītiķis, kas vnk.paņems kalkulatoru...

1. Nosauks LV sertificētus mediķus, kas ir tiesīgi veikt cilvēku vakcinēšanu.

2. Nosauks laiku, kāds ir vajadzīgs vienam vakcinējamam cilvēkam, lai viņu apkalpotu un 15 min.uzraudzītu (vai nav kādas sūdzības, blaknes vai anafilaktiskais šoks jebkāda iemesla dēļ..)

3. Paskaitīs laiku, cik mūsu mediķi fiziski ir spējīgi sapotēt cilvēkus nedēļā, ja KATRS strādā 12h darba dienu (8h + 4h virsstundas), trīs cilvēku komandās.

4. Paskatās, cik lieli meli ir no veselības ministra solītie 1 nedēļā sapotētie 70 000 iedzīvotāji.

5. Cik ļoti lieli meli ir veselības ministra solītie 100 000 sapotētie iedzīvotāji.

Papildus mediķi neatlidos no paralēlās pasaules. Arī šie aprēķini nav pat tuvu precīzi - nav iespējams visus mediķus nodarbināt tikai ar iedzīvotāju potēšanu.

Vai ir kāds žurnālists Latvijā, kas uzdrīkstētos pajautāt veselības ministram:

1) lai iedod apskatīties viņa aprēķinus..?

2) vai lieli meli ir/nav valsts nodevība/sabotāža? 😉

10 1 atbildēt

komandantstunda traucē vienīgi izlēcējiem un alkašiem,kas mētājas no viena pritona uz otru. Pārējiem ir sagatavoti dokumenti un nav problēmu

9 4 atbildēt

Komandanstundu vajadzētu atstāt kā normu dažas dienas nedēļā. Beidzot patīkams klusums un ļetraki negonko ziemas vakaros 😄

4 1 atbildēt

Laukos man labi, nesajūtu neko no tās komandantstundas.

1 0 atbildēt

Romeo Bravo,

Es dzīvoju "brīvajā valstī " , un man vajag gatavot dokumentus, lai pārvietoties kur es gribu un kad 🙈🙉🙊 Atvaino mani .

5 7 atbildēt