local-stats-pixel fb-conv-api

Vai Tu zini, ko bērni dara internetā?93

2160 14

Cik gados, Tavuprāt, cilvēks ir gatavs uzsākt seksuālas attiecības, vai, cik gados viņam būtu jāsāk par to domāt? Tiem, kuriem pieredze mērāma vairākos gados, noteikti sāks tagad atcerēties par sevi - cik gados viņš sāka pievērst uzmanību meitenēm, cik gados pirmais sekss utt.

Internets sabojā cilvēku, vai pie vainas ir kas cits, nezinu. Šiem bērniem, kas bildēs, dažam labam pa 10 gadiem un zem, un tas, ko viņi raksta savos soc. tīklu profilos, liek šausmās ieplesties acīm.

Viņiem vajag ar žagaru pa muguru un atņemt datoru.

2160 14 93 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 93

0/2000

Un tikmer es te savos 17 gados sezu majas pie datora un lasu ka krievija sikie koli meitenesemotion

167 0 atbildēt

blēņas, ir bērni, kas 11 gados spēlējas ar Petshopiem un ir bērnikas 11 gados iet uz randiņiem un tā pat nav audzināšanas vaina, tās ir katra bērna iekšējās izjūtas, kas viņu vairāk pievelk un patīk.

84 1 atbildēt

11-12 gados sēdēju un lūrēju multenes, vai skraidīju pa rajonu ar kaimiņu džekiem bliezām kariņus, vai bumbu  emotion Meitenes? Varbūt kaut kādas primitīvas domas tajā virzienā sāka rasties, bet pat ja radās kaut kādas jūtas, pārējie biedri tevi uzreiz ķircināja vai norēca  emotion

74 0 atbildēt

Lai cik debīli un maitāti tie sīkie būtu, lūdzu, beidz viņus salīdzināt ar sevi, eņģeli. Tie visi ''kad es biju mazs, es darīju šito un to'' ir vienkārši tik debīli. Cringy

55 2 atbildēt
Man ir 14.gadi un es nesaprotu ,kāpēc esmu nevainīga?! Āā pareizi man smadzenes ir .Nē, bet nopietni,kur prāts? Es atceros , ka man bija 10.gadi es atnācu no skolas un raudāju , ka multenes nokavēju.😂😂
50 1 atbildēt

Pirms ~10 gadiem nebija nekas savadaks.. Nu kad man bija apm 15

... Vnk nets nebija tik pieejams emotion

32 2 atbildēt
Pie vainas ir - VISATĻAUTĪBA! Mūsu laikos ar siksnu, ka nožvidzināja, par normāliem cilvēkiem izaugām. Protams, ne visi.
32 4 atbildēt
Jums jau nebesī salīdzināt 90'tos ar mūsdienām ? Lai taču sīkie dara ko grib . Sekas redzēs vēlāk . Un tagad ir citi laiki . Tas tiešām ir stulbi - salīdzināt 90'to jaunatni ar tagadējiem bērniem . Pašai arī ir meitiņa , bet viņa neuzvedās , kā maza ielene . Daudz ko izsaka arī vecāku audzināšanas metodes . emotion
24 0 atbildēt

Es laikam labāk palikšu nevainīgs  emotion 

23 0 atbildēt
Es savos 19 vel spēlēju flash spēlītes y8.com un skatos mūltenes
23 0 atbildēt

Atceros, kad man 12 bija, kkādi āksti klačojas par attiecībām. Kas ar ko salaiž, un viņiem ar bija 12 kkur. Es tik sēdēju un smējos. Nesaprotu, kpc uzskatas, ka 90 gados visi bija savādāki. Vnk interneta nebija, kur mulķības spamot.

22 0 atbildēt

100% ka viņi vienkārši dirš, lai izliktos kruti savu vienaudžu priekšā, jo būsim godīgi, neviena meitene nedotu kontaktu tādam škoļņikam, kā Pāvelam.

Kā arī visu šo tu ņēmi no krievu soc. tīkliem, tādēļ nevajag norādīt uz visu mūsdienu jaunatni, krievi vienmēr ir bijuši stūlbi, tākā nav ko brīnīties.

22 0 atbildēt

9. Es ar jums nefiltrēšu  emotion

17 0 atbildēt
Tepat Latvijā pietiek tādu šausmīgi "pieaugušo" būtņu.
16 0 atbildēt

Labākais ko MĒS varam darīt, ir pēc iespējas ilgāk palikt par normāli domājošiem cilvēkiem. Pārējo daba un viņu stulbums izdarīs.

15 0 atbildēt
9 bilde,nevis flirtēt,bet tur rakstīts filtreet emotion
13 0 atbildēt

6. drāzt grib emotion  emotion  lai paņem savā resnajā durītē savu mazo stiebriņu un drāž;D emotion 

13 0 atbildēt

Viņi  mācās no pieaugušajiem. Nereti pieaugušie dižosjas sociālajos tīklos ar to, kas patiesībā nav un ir izdomājums. Tā arī šie bērni dara to pašu.Bet..kas to lai zin, varbūt kāds stāsts ir patiess.

11 0 atbildēt
Ne par velti Facebook ir vecuma ierobežojums. Šeit pie visa ir vainīgi vecāki, jo ir jāskatās līdzi, ko bērns dara pie datora un cik ilgi viņš pie tā sēž.
8 0 atbildēt

Muļķību rakstīšana (interesanti no kurienes noskatītas), nenozīmē to īstenošana dzīvē! 

8 0 atbildēt
« 1  2  3  4 »