local-stats-pixel fb-conv-api

VIDEO ⟩ Latviešu tiktokeris smieklīgi atveido hokejistu pēcspēles intervijas4

37 0

Vai tev ir kādreiz palicis žēl to hokejistu, kurus žurnālisti aicina uz pēcspēļu intervijām pārtraukuma laikā vai uzreiz pēc spēles?

Tajā mirklī hokejisti ir ne tikai noguruši, sasvīduši, izslāpuši un aizelsušies, bet, iespējams, arī vienkārši izbesījušies.

Latvijā populārs «Tik Tok» satura veidotājs Raitis Bērziņš (@baigiraiti) pirms dažām dienām publicēja savā profilā videoklipu, kurā pasmējās par to, kādas ir pēcspēles intervijas.

Arī video komentāros ir atrodami tikai pozitīvi komentāri, kas liecina par to, ka, iespējams, ir nepieciešama vēl viens šāds video.

Noskaties «21.gadsimta slavenības: tiktokeri» sēriju, kurā par to, kā viņš aizsāka savu darbošanos «Tik Tok» vidē, atklāti stāsta pats Raitis.

Šis gan nav pirmais ar hokeju saistīts video, ko Raitis publicējis savā «Tik Tok» profilā. 15.maijā viņš publicēja video, kurā izlikās, ka ir treneris, kuram ir pirmā darba diena Latvijas hokeja izlasē.

Noskaties video:

37 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

👌

2 0 atbildēt

👍

1 0 atbildēt

Neteiktu ka nu baigi smieklīgi,bet patiesi. Mani ar besī un uzjautrina vienlaicīgi tās intervijas. Zēl sportistu kuriem uz līdzenas vietas jāizgudro kkādas tolerantas pasaciņas

0 0 atbildēt