18

 42  0

Savā ziņā šis ir informējošs raksts par datorspēļu aizraušanos un ietekmi, kā arī vēlos noskaidrot kādā ziņā to spēlēšana (3+ stundas dienā) ietekmē JŪS. (Par to beigās)
Vai cilvēks cenšas izbēgt no realitātes, vai arī tā ir vienkārša aizraušanās?

Komentāri 18

0/2000

Precīzi teikts, ka datorspēles liek izrauties no dzīves, īpaši manā gadījumā ar izteiktu depresiju un trauksmi.

 3  0 atbildēt

Labāk uzveidojiet rakstu par ša laika pusaud''ziem un tīņiem, kas pavada mobilaja visu savu jaunību. Aizstāvesu datorspēles, jo pavadu tajās lielāko daļu sava brivā laika - nepatīk man cilvēki. Bet tadās spēlēs ir kaut cik neliela smadzeņu kustināšana un daudzās ari ļoti labi attīsta domāšanu, kur pretī stāv  mobilā bakstitāji, kam vienīgais veids socializēšanai ir čats. Kur  bakstīt mobilo ir svetaka lieta pasaule - vienalga vai ej pie sarkanā pari ielai vai neturoties plivinies sabiedriskajā, Tev ir mobis, kuri jabaksta pat ejot dirst! 

 2  0 atbildēt
Pie datora varteikt vispār nesēžu. Kad uznāk iedvesma, jeb pareizāk, vīrs pierunā, piesēžos pie xboxa un paspēlēju. Šobrīd iesākts Witcher3: Wild Hunt 😅 Nu tā, pāris dienas ir atkarība, bet pēctam pāriet un tad jau grūti mani pierunāt turpināt spēli 😅
 1  0 atbildēt
Prieks, ka atkal radi rakstus. Kur biji iekritusi, dārgā? Es arī pats šad tad kaut ko uzspēlēju, baigi daudz to nedaru. Manuprāt, šobrīd populārākā spēle ir GTA5 online!
 1  1 atbildēt
Es spēlēju counter strike 1.6
 0  0 atbildēt

Agrāk rukāju, kā minimums, 5h dienā, jau no bērna kājas, līdz visiem 25 gadiem. Datorspēles aizņēma bezmazvai tikpat daudz laika, kā pilnas slodzes darbs.

No realitātes aizmukt izdevās, problēmas sākās, kad realitāte beidzot iepisa pa purnu un nācās mainīt prioritātes, jo pamatīgi atpaliku no saviem vienaudžiem visās dzīves sfērās. Tagad, kad 28, ir super jaudīgs kompis, kurā esmu ieguldijis vairāk naudu, kā dažš labs iegulda auto, bet gluži vienkārši nevelk neko spēlēt :/

Bija fun, protams, bet kautkā nožēloju, ka esmu nospēlējis pāri pa 10 000 stundām, tā vietā, lai ieguldītu visu to laiku produktīvākā hobijā vai nodarbē.

 0  0 atbildēt
Riktīgi luņi tie geimeri, lai tik taisa vēl viģikus un liek yt, tad būs pilns komplekts. stulbie dārzeņi, tā arī dzīvē neko nesasniegs spēlējot kaut kādas muļķīgas spēles, tā tik turpinat👍
 1  2 atbildēt