129

 1720  12

Atkal un atkal rūgtums pārņem manu sirdi par līdzcilvēku alkatību, vienaldzību un noziedzību pret mums - Latvijas iedzīvotājiem. Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licenzes izsniedz neviens cits, kā mūsu dārgā RĪGAS DOME. Es ļoti gribētu uzzināt šo cilvēku vārdus!

Man nav ne jausmas cik daudzi godprātīgi cilvēki jau ir kļuvuši par šī noziedzīgā kantoreļa

"Cityparks Latvija" upuriem, taču viņu pulkam vakar pievienojos arī es, iekrītot viltīgi izliktajās lamatās. Nevilkšu ievadu garumā un uzreiz pie lietas.

Rīgā strauji uzņem apgriezienus kārtējais noziedznieku un krāpnieku, jāsaka gan - pilnīgi oficiāli un legāli ar Rīgas Domes izsniegtām pilnvarām - darbojošais kantoris.

Tie, kuri ikdienā pārvietojas ar savu personisko vai darba auto zinās teikt, ka, ja esi novietojis auto uz ielas stāvēšanai tam neparedzētā vietā - vari droši rēķināties ar soda kvīti par pārkāpumu, kuru izrakstīs Rīgas Pašvaldības darbinieki. Savukārt, ja esi atstājis auto tam paredzētajā vietā - stāvvietā - taču neesi apmaksājis stāvēšanu, iegādājoties speciālu atļaujas čeku, kuru jānovieto aiz auto vējstikla, tad arī droši vari rēķināties, ka atgriežoties, soda kvīts rotās tava auto priekšējo stiklu.

Bet vai kāds varēja iedomāties, ka atbraucot uz veikalu MAXIMA vai RIMI un novietojot auto pie šī veikala blakus esošajā stāvlaukumā, kā Tu to esi darījis jau 15 gadus. Iznākot no vikala, kur nopirki maizi un sāli - saņemsi 35 euro soda kvīti!

Bet visu pēc kārtas!

Tātad, kas ir " SIA "Cityparks Latvija" Reģistrēta: Rīga, Jaunmoku iela 34"

SIA „Cityparks Latvija“ ir uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā, balstoties uz privātu kapitālu. Uzņēmuma pamatdarbība ir dažāda veida autostāvvietu, no vienlīmeņa līdz daudzstāvu, izveide un apsaimniekošana, kā arī satiksmes organizēšana automašīnu novietošanai autostāvvietās. Uzņēmumā dabojas viskompetentākie nozares speciālisti, kuri dalās ar klientiem savās prasmēs un zināšanās, un ar savu pieredzi lieliski palīdz daudzstāvu autostāvvietu un zemes īpašniekiem gūt maksimāli lielus ienākumus no autostāvvietu pakalpojumiem.

Būtībā šajā aprakstā, kurš rotā http://cityparks.lv/ mājaslapu, viss ir pateikts. Viskompetentākie speciālisti - gūt maksimāli lielus ienākumus ( laupījumu - izkrāpjot ar viltu to no cilvēkiem ).

Tā shēma, ja es pareizi saprotu darbojas šādi.

Cilvēks atbrauc uz veikalu, manā gadījumā uz Vienības gatvē 113, esošo Maxima veikalu, kur tam vienmēr blakus ir bijis liels stāvlaukums, un kā vienmēr cenšas novietot savu auto pēc iespējas tuvāk ieejai, lai pēc tam ar pirkumiem nav jānēsājas pa stāvlaukuma teritoriju.

Un parasti pie veikaliem ir speciāli paredzētas invalīdu stāvvietas, stāvietas ģimenēm ar bērniem, piegādes transports un pārējās vietas, ja ir brīvas, laipni lūgti novietojiet savu auto. Tieši tā arī es izdarīju. Novietoju mašīnu, kā parasti es to daru un bez jel kādām domām, ka es kaut ko pārkāpju iegāju veikalā.

Atgriežoties redzu uz stikla soda kvīti, jāsaka gan , ka sākumā nodomāju,ka tā ir kaut kāda reklāma, tādas arī bieži lipina kur vien var pielipināt

Un parasti, ja esi neatļauti novietojis auto un riskē, tad jau saņemot sodu pats vien vainīgs esi, tu ar to ŗēķinies, taču šajā gadījumā atverot kvīti un ieraugot sodu 35 euro, es biju maigi sakot pārsteigts.

Blakus staigāja kungs un bļaustījās (rupji) uz tikko piebraukušām mašīnām, ka visiem pēc kārtas līmē sodus un , ka šeit izrādās nedrīkst stāvēt. Cilvēku neviltotais izbrīns un sašutums lika papētīt, ko tad es īsti esmu pārkāpis un , kur tad atrodas šīs aizlieguma zīmes. Izrādās, ka pie pagaidu remontdarbu metāla sienas, kura stiepjas visas Maximas garumā vienā pusē maza zīmīte un otrā pusē maza zīmīte - Liels burts (P) un zem tā apsakšā rakstīts - Tikai ar Cityparks Latvija atļaujām!

Opā !!! Jāsaka uzreiz, ka iebraucot ar mašīnu teritorijā, šīs zīmes maigi sakot NAV pamanāmas, ja nezini, ka viņas ir jāpamana. Zinu, ka citās vietās, kur ir speciālas stāvvietas paredzētas kādam - ir pie katras stāvvietiņas pretī stabiņš ar uzrakstu vai šiltīte, kuru nav iespējams nepamanīt, šādā veidā novēršot iespējamo pārkāpumu.

Bet ja zīmes būtu novietotas redzamā vietā - TAD jau šis KRĀPNIEKU un IZSPIEDĒJU bizness nesanāktu - VAI NE !?

Un no kurienes sods ir 35 euro? Par ko? - Kādēļ ne 1 euro vai nu vismaz 5 euro?

Tās pusstundas laikā, ko tur pavadīju - šādas kvītis saņēma apm. 50 mašīnas. Tātad 30 min laikā Citypark noziedznieki nopelnīja 50 x 35 euro = 1750 euro... (tikai pie 1 veikala) - nav slikts bizness. Un cik dienā? Cik Rīgā un Latvijā ir šādu vietu?

Es saprotu, ka šis ir mirkļa bizness, bet kā Jums nav kauns!

Diez vai es būtu baigi "cepies" par šo. Jau pierasts, ka apkārt visu laiku "čakarē" kā vien var, JA VIEN ar blakus nolikto auto nebūtu atbraukusi kāda sirma omīte. Viņa pienāca pie auto ar savu iepirkumu maisiņu,pēc veikala apmeklējuma, smaidīga paņēma kvīti - un izlasot viņai palika slikti ar sirdi. Blakus esošie cilvēki iesēdināja viņu auto un izsauca NMP - Neatliekamo medicīnisko palīdzību - tautā sauktos par "ātrajiem" . Viņas auto palika pie Maximas un viņu ar "ātrajiem" aizveda uz slimnīcu.

Sakiet lūdzu cienījamie SIA "Citypark Latvija" kā Jūs domājat, cik cilvēkus Jūs šādā veidā esat iepriecinājuši??? Tā jau šie ļautiņi ir nodzīti. Aptiekā katram otrajam ir jāatsakās no daļas nepieciešamo medikamentu, jo nevar atļauties. Un Te vēl nopērkot maizīti - ŠE - maksā kaut kādiem "kropļiem" sodu 35 euro . Vai ir jāstāsta, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju 35 euro ir milzīga nauda.

Aicinu padalīties ar šo rakstu, spiest IETEIKT un dalieties komentāros ar saviem novērojumiem kā arī savu pieredzi saskaroties ar šo nejēdzību!

Sargāsim viens otru un turpmāk braucot uz veikalu esiet ļoti uzmanīgi - Jo Tur Jūs jau gaida krāpnieki, kuri ar MAXIMA vadības un RĪGAS DOMES gādību centīsies Jums izkrāpt pēdējo naudu.

Ar cieņu

Kaspars Pudniks

Komentāri 129

0/2000
Paši savu ušakovu ievēlat, pēc tam žēlilojas. Jūs esat redzējuši godīgu krievu?
 232  1 atbildēt

Ļoti vienkārši,pie iebraukšanas maksas stāvlaukumos jābūt redzamai zīmei TIKAI AR ATĻAUJĀM tas ka viņas ir pie maksimas sienas ir pilnīgi vienalga,griezies PTA birojā,lai izskata vai vispār stāvlaukums ir atbilstoši normatīvajiem aktiem utt. Jebkurā gadījumā tādu sodu apstrīdētu.

 146  1 atbildēt

No spokiem tu neko neatrisināsi. Raksti uz atbildīgajām valsts iestādēm un var būt Bez Tabu.

 106  0 atbildēt

Izmet misenē to soda kvīti un aizmirsti. Neko šie nepiedzīs.

 77  0 atbildēt
Privāts kantoris nevar uzlikt nekādu sodu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kas tad laikam šajā gadījumā sanāk, jo nekur īsti nav parādītas ceļa zīmes, par kurām ir runa...
 73  3 atbildēt

Visi kas noliek komentāros šo cilvēku, laikam nekad nav pie stūres sēdējuši, par autovadītāja apliecību un noteikumu zināšanu nemaz nerunājot, tie viņiem vispār ir sveši tā izskatās...

Tas kantoris ir jānodod attiecīgajām iestādēm un neko tev nav jāmaksā, jo tiesīgi sodīt ir tikai ceļu policisti par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, lai tas CityParks tos sodus sev dziļi iesprauž kur saule nespīd, vari pat piepalīdzēt šamējiem, ja nesaprot viņi neko. Ķer uz muļķi visus un nezinātāji tik maksā tos sodus, absurds!

 63  3 atbildēt

Nedod Dievs, ja kādam vecākam cilvēkam tiešām būtu palicis letāli slikti.Tad varētu šo firmu pliku nodīrāt.

 53  2 atbildēt

Tas nav administratīvais sods, bet kaut kāds mistisks un aiz matiem pievilkts līgumsods. Lai tiesu izpildītāji ķertos pie darba, lietai vispirms jānonāk līdz tiesai un tiesai vēl ir jālemj par labu tam kantorim. Viņi vienkārši ķer muļķus - viens no pieciem sodītajiem varbūt samaksās un tapat neslikts piķis salasīsies. Nemaksātāju lietas aizsūtīs kādai paradu piedzineju kompānijai, bet pat tās lāga negrib ķēpāties ar tādām lietām - maza naudiņa un pavisam šķidrs pamatojums piedziņai. Aizsūtīs visiem pa vēstulītei ar draudiem izvazāt pa tiesām, kāds varbūt sabaidīsies un samaksās, bet pārējos noliks plauktiņā pie bezcerīgām piedziņām.  

 42  0 atbildēt
Kropļi ka kropļi ,diemžēl te neko mainīt nevar tā ir un būs . Bet nu ko lai saka ,nafig vispār uz to smirdīgo maximum braukt !
 22  0 atbildēt

Es MaHimā ieeju tik piespiedu kārtā 1-2X gadā...pēc notikušā. Bet LV tautai tak pofig viss! Kāmērt pašus neskars-ies! MĪKSTIE! Tādā veidā MUMS KĀPJ VISI,kas vien vēlas, uz galvas! Itāļi, Franči, grieķi,UK protestē, iet ielās, ar viņiem rēķinās valdības, bet pie mums???? Valdība ceļ nodokļus, atļauj visādas cilvēku apjāšanas shēmas ar likumiem, normām... LV visu pacieš klusējot... Kāpēc??? 

 14  0 atbildēt

Domā ka tu te internetā ko panāksi? Šeit jau viss būs aizmirsts jau pēc nedeļas, ja gribi lai kaut kas mainās zvani BezTabu, tur vismaz viņi nebaidās uzdot jautājumus un vismaz sniegs tev skaidru atbildi, ka viņiem (citypark) ir pilnīgi pie dirsas, un tev tāpat nāksies maksāt viņiem.

 12  0 atbildēt
Tieši tā! Raksti uz BezTabu!
 11  0 atbildēt
Mani vairāk interesē no kurienes tik mistiski liela summa - 35€?! Un tā neskaitās zīme, ja ir pielīmēts papīra gabals pie veikala sienas. Liels FUJ tādai firmai.
 11  1 atbildēt

Faktiski šos līmētājus var sūtīt bekot, līgumsods faktiski ir civiltiesisks strīds, tātad ja viņi kaut ko grib, vienīgais veids ir tiesāties, bet tas ir laikietilpīgi un arī nereāli, jo ja jau nav līguma, tad par kādu līgumsodu var iet runa.

 10  1 atbildēt

Man analogs gadījums bija Vācijā 1988. gadā. Pat nedaudz skarbāk - evakuēja auto un bija jāmaksā 600 DM (apmēram 280 eiro). Uzrādīju veikala čeku un mašīnu atdeva.

Ņemot vērā, ka argumentācija ir - lai stāvvietu izmantotu  veikala klienti, ar čeku jāiet uz tiesu. Un jāiesūdz MAXIMA par nelojālu attieksmi pret klientu...

 9  0 atbildēt
Ja ceļa zīme nav uzstādīt pēc noteikumiem, tad tā nav jāievēro
 8  0 atbildēt

Jau Veidenbaums rakstīja: "Uz zemes nav taisnības, Dūrei tik spēks...".

Un tā tik tiešām IR un ir bijis visos laikos. Ar runāšanu vien ir par maz, lai ar šo cīnītos....

 4  0 atbildēt

Deviņdesmito visatļautība un anarhija turpinās....   

 4  0 atbildēt

Ja turpināsim katrs būt kārtējais ķēdes posms vai ķieģelis sienā sistēmā, tad drīz sistēma kā Dārts Veiders, burtiskā nozīmē turēs mūs pie rīkles un nemaksājot par elpošanu žņaugs mūs nost.

 4  0 atbildēt
Katreiz kad ieraugu kadu citypark darbinieku nosaucu vinu par pi*aru un pajautaji vai juties dzive pietiekosi sasniedzis stradajot taja kantori? Varbut nedod tulejosu efektu,bet pamazam apgrutinas tam kantorim dabut darbiniekus. Vienu tadu lupatu vienreiz izdrazu jautajot kur ir pulktenitis vina loga? Sis man saka ka vinam nevajag,esot atlauja. Kur? Loga? Kada atlauja? Varbut tu nemaz neesi darba un atbrauci te noparkojies 24h,visiwm lai vienadi ja jau strada sadas krapnieku shemas.
 2  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »