Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
12
1710

Atkal un atkal rūgtums pārņem manu sirdi par līdzcilvēku alkatību, vienaldzību un noziedzību pret mums - Latvijas iedzīvotājiem. Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licenzes izsniedz neviens cits, kā mūsu dārgā RĪGAS DOME. Es ļoti gribētu uzzināt šo cilvēku vārdus!

Man nav ne jausmas cik daudzi godprātīgi cilvēki jau ir kļuvuši par šī noziedzīgā kantoreļa

"Cityparks Latvija" upuriem, taču viņu pulkam vakar pievienojos arī es, iekrītot viltīgi izliktajās lamatās. Nevilkšu ievadu garumā un uzreiz pie lietas.

Rīgā strauji uzņem apgriezienus kārtējais noziedznieku un krāpnieku, jāsaka gan - pilnīgi oficiāli un legāli ar Rīgas Domes izsniegtām pilnvarām - darbojošais kantoris.

Tie, kuri ikdienā pārvietojas ar savu personisko vai darba auto zinās teikt, ka, ja esi novietojis auto uz ielas stāvēšanai tam neparedzētā vietā - vari droši rēķināties ar soda kvīti par pārkāpumu, kuru izrakstīs Rīgas Pašvaldības darbinieki. Savukārt, ja esi atstājis auto tam paredzētajā vietā - stāvvietā - taču neesi apmaksājis stāvēšanu, iegādājoties speciālu atļaujas čeku, kuru jānovieto aiz auto vējstikla, tad arī droši vari rēķināties, ka atgriežoties, soda kvīts rotās tava auto priekšējo stiklu.

Bet vai kāds varēja iedomāties, ka atbraucot uz veikalu MAXIMA vai RIMI un novietojot auto pie šī veikala blakus esošajā stāvlaukumā, kā Tu to esi darījis jau 15 gadus. Iznākot no vikala, kur nopirki maizi un sāli - saņemsi 35 euro soda kvīti!

Bet visu pēc kārtas!

Tātad, kas ir " SIA "Cityparks Latvija" Reģistrēta: Rīga, Jaunmoku iela 34"

SIA „Cityparks Latvija“ ir uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā, balstoties uz privātu kapitālu. Uzņēmuma pamatdarbība ir dažāda veida autostāvvietu, no vienlīmeņa līdz daudzstāvu, izveide un apsaimniekošana, kā arī satiksmes organizēšana automašīnu novietošanai autostāvvietās. Uzņēmumā dabojas viskompetentākie nozares speciālisti, kuri dalās ar klientiem savās prasmēs un zināšanās, un ar savu pieredzi lieliski palīdz daudzstāvu autostāvvietu un zemes īpašniekiem gūt maksimāli lielus ienākumus no autostāvvietu pakalpojumiem.

Būtībā šajā aprakstā, kurš rotā http://cityparks.lv/ mājaslapu, viss ir pateikts. Viskompetentākie speciālisti - gūt maksimāli lielus ienākumus ( laupījumu - izkrāpjot ar viltu to no cilvēkiem ).

Tā shēma, ja es pareizi saprotu darbojas šādi.

Cilvēks atbrauc uz veikalu, manā gadījumā uz Vienības gatvē 113, esošo Maxima veikalu, kur tam vienmēr blakus ir bijis liels stāvlaukums, un kā vienmēr cenšas novietot savu auto pēc iespējas tuvāk ieejai, lai pēc tam ar pirkumiem nav jānēsājas pa stāvlaukuma teritoriju.

Un parasti pie veikaliem ir speciāli paredzētas invalīdu stāvvietas, stāvietas ģimenēm ar bērniem, piegādes transports un pārējās vietas, ja ir brīvas, laipni lūgti novietojiet savu auto. Tieši tā arī es izdarīju. Novietoju mašīnu, kā parasti es to daru un bez jel kādām domām, ka es kaut ko pārkāpju iegāju veikalā.

Atgriežoties redzu uz stikla soda kvīti, jāsaka gan , ka sākumā nodomāju,ka tā ir kaut kāda reklāma, tādas arī bieži lipina kur vien var pielipināt

Un parasti, ja esi neatļauti novietojis auto un riskē, tad jau saņemot sodu pats vien vainīgs esi, tu ar to ŗēķinies, taču šajā gadījumā atverot kvīti un ieraugot sodu 35 euro, es biju maigi sakot pārsteigts.

Blakus staigāja kungs un bļaustījās (rupji) uz tikko piebraukušām mašīnām, ka visiem pēc kārtas līmē sodus un , ka šeit izrādās nedrīkst stāvēt. Cilvēku neviltotais izbrīns un sašutums lika papētīt, ko tad es īsti esmu pārkāpis un , kur tad atrodas šīs aizlieguma zīmes. Izrādās, ka pie pagaidu remontdarbu metāla sienas, kura stiepjas visas Maximas garumā vienā pusē maza zīmīte un otrā pusē maza zīmīte - Liels burts (P) un zem tā apsakšā rakstīts - Tikai ar Cityparks Latvija atļaujām!

Opā !!! Jāsaka uzreiz, ka iebraucot ar mašīnu teritorijā, šīs zīmes maigi sakot NAV pamanāmas, ja nezini, ka viņas ir jāpamana. Zinu, ka citās vietās, kur ir speciālas stāvvietas paredzētas kādam - ir pie katras stāvvietiņas pretī stabiņš ar uzrakstu vai šiltīte, kuru nav iespējams nepamanīt, šādā veidā novēršot iespējamo pārkāpumu.

Bet ja zīmes būtu novietotas redzamā vietā - TAD jau šis KRĀPNIEKU un IZSPIEDĒJU bizness nesanāktu - VAI NE !?

Un no kurienes sods ir 35 euro? Par ko? - Kādēļ ne 1 euro vai nu vismaz 5 euro?

Tās pusstundas laikā, ko tur pavadīju - šādas kvītis saņēma apm. 50 mašīnas. Tātad 30 min laikā Citypark noziedznieki nopelnīja 50 x 35 euro = 1750 euro... (tikai pie 1 veikala) - nav slikts bizness. Un cik dienā? Cik Rīgā un Latvijā ir šādu vietu?

Es saprotu, ka šis ir mirkļa bizness, bet kā Jums nav kauns!

Diez vai es būtu baigi "cepies" par šo. Jau pierasts, ka apkārt visu laiku "čakarē" kā vien var, JA VIEN ar blakus nolikto auto nebūtu atbraukusi kāda sirma omīte. Viņa pienāca pie auto ar savu iepirkumu maisiņu,pēc veikala apmeklējuma, smaidīga paņēma kvīti - un izlasot viņai palika slikti ar sirdi. Blakus esošie cilvēki iesēdināja viņu auto un izsauca NMP - Neatliekamo medicīnisko palīdzību - tautā sauktos par "ātrajiem" . Viņas auto palika pie Maximas un viņu ar "ātrajiem" aizveda uz slimnīcu.

Sakiet lūdzu cienījamie SIA "Citypark Latvija" kā Jūs domājat, cik cilvēkus Jūs šādā veidā esat iepriecinājuši??? Tā jau šie ļautiņi ir nodzīti. Aptiekā katram otrajam ir jāatsakās no daļas nepieciešamo medikamentu, jo nevar atļauties. Un Te vēl nopērkot maizīti - ŠE - maksā kaut kādiem "kropļiem" sodu 35 euro . Vai ir jāstāsta, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju 35 euro ir milzīga nauda.

Aicinu padalīties ar šo rakstu, spiest IETEIKT un dalieties komentāros ar saviem novērojumiem kā arī savu pieredzi saskaroties ar šo nejēdzību!

Sargāsim viens otru un turpmāk braucot uz veikalu esiet ļoti uzmanīgi - Jo Tur Jūs jau gaida krāpnieki, kuri ar MAXIMA vadības un RĪGAS DOMES gādību centīsies Jums izkrāpt pēdējo naudu.

Ar cieņu

Kaspars Pudniks

Legāla krāpnieku... Autors: KasparsPudniks Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licences izsniedz RĪGAS DOME!!!
1.

Legāla krāpnieku kompānija! Galīgs sviests, piemēro sodu, jo tu esi redzi nepareizi norādijis a/m v/n novietojot a/m stāvlaukumā pie VIVO centra Jelgavā, sistēmā ievadījis esi HH33, bet vajadzējis redziet HH-33, ko stulbāku vēl var izdomāt kā čakarēt cilvēkus.

Ja līgumsods netiek... Autors: KasparsPudniks Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licences izsniedz RĪGAS DOME!!!
2.

Ja līgumsods netiek samaksāts noteiktajā termiņā, turpmāko procedūru veic parādu piedziņas firmas.

Kārtējie vieglas naudas... Autors: KasparsPudniks Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licences izsniedz RĪGAS DOME!!!
3.

Kārtējie vieglas naudas mīlētāji,tikai krietni nekaunīgāki par iepriekšējiem. Vienpusēji uzbāž cilvēkiem savus noteikumus un pat līgumu. Cilvēks pēc paraduma uz pusstundu iebrauc attiecīga veikala teritorijā,lai ko nopirktu,bet atgriežoties uz loga redz papīru par soda naudu 25 EUR apmērā,par neesoša līguma saistību nepildīšanu. 

KURScaron NES ATBILDĪBU PAR... Autors: KasparsPudniks Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licences izsniedz RĪGAS DOME!!!
4.

KURŠ NES ATBILDĪBU PAR ŠIEM CILVĒKIEM???

12
1710
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [129]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 08.01.17 17:46  
232
1
Paši savu ušakovu ievēlat, pēc tam žēlilojas. Jūs esat redzējuši godīgu krievu?
Altenzo avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada RAKSTS 2017
  Altenzo 08.01.17 17:09
146
1

Ļoti vienkārši,pie iebraukšanas maksas stāvlaukumos jābūt redzamai zīmei TIKAI AR ATĻAUJĀM tas ka viņas ir pie maksimas sienas ir pilnīgi vienalga,griezies PTA birojā,lai izskata vai vispār stāvlaukums ir atbilstoši normatīvajiem aktiem utt. Jebkurā gadījumā tādu sodu apstrīdētu.

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 08.01.17 17:09
106
0

No spokiem tu neko neatrisināsi. Raksti uz atbildīgajām valsts iestādēm un var būt Bez Tabu.

kmihs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vampīru klana biedrs
  kmihs 08.01.17 19:12
77
0

Izmet misenē to soda kvīti un aizmirsti. Neko šie nepiedzīs.

Rūgtais Aktimels avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Pamatskolnieks
  Rūgtais Aktimels 08.01.17 18:02  
73
3
Privāts kantoris nevar uzlikt nekādu sodu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kas tad laikam šajā gadījumā sanāk, jo nekur īsti nav parādītas ceļa zīmes, par kurām ir runa...
Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 08.01.17 20:48
63
3

Visi kas noliek komentāros šo cilvēku, laikam nekad nav pie stūres sēdējuši, par autovadītāja apliecību un noteikumu zināšanu nemaz nerunājot, tie viņiem vispār ir sveši tā izskatās...

Tas kantoris ir jānodod attiecīgajām iestādēm un neko tev nav jāmaksā, jo tiesīgi sodīt ir tikai ceļu policisti par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, lai tas CityParks tos sodus sev dziļi iesprauž kur saule nespīd, vari pat piepalīdzēt šamējiem, ja nesaprot viņi neko. Ķer uz muļķi visus un nezinātāji tik maksā tos sodus, absurds!

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 08.01.17 17:20
53
2

Nedod Dievs, ja kādam vecākam cilvēkam tiešām būtu palicis letāli slikti.Tad varētu šo firmu pliku nodīrāt.

kmihs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vampīru klana biedrs
  kmihs 08.01.17 23:11
42
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Šie nē, bet tiesu izpildītājs gan. " Tas nav administratīvais sods, bet kaut kāds mistisks un aiz matiem pievilkts līgumsods. Lai tiesu izpildītāji ķertos pie darba, lietai vispirms jānonāk līdz tiesai un tiesai vēl ir jālemj par labu tam kantorim. Viņi vienkārši ķer muļķus - viens no pieciem sodītajiem varbūt samaksās un tapat neslikts piķis salasīsies. Nemaksātāju lietas aizsūtīs kādai paradu piedzineju kompānijai, bet pat tās lāga negrib ķēpāties ar tādām lietām - maza naudiņa un pavisam šķidrs pamatojums piedziņai. Aizsūtīs visiem pa vēstulītei ar draudiem izvazāt pa tiesām, kāds varbūt sabaidīsies un samaksās, bet pārējos noliks plauktiņā pie bezcerīgām piedziņām.  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.01.17 21:22
40
1

atbildot uz Rūgtais Aktimels komentāru " Privāts kantoris nevar uzlikt nekādu so... " Vaino tikai Ušakovu... par ko? Viņš viens visu Rīgā notiekošo var pārzināt? 

Šāda rīcība nav pieļaujama, nu tagad cerams nonāks viņa redzes lokā, gaidi, kad to mainīs. 

Par sūdiem, kurus sastrādā Latviešu izcelsmes pilsētas mēri, par to ne pušplēsta vārda. 

Par Ušakova labajiem darbiem laikam neesi dzirdējis.

MatisioMB avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pamatskolnieks
  MatisioMB 09.01.17 00:26  
22
0
Kropļi ka kropļi ,diemžēl te neko mainīt nevar tā ir un būs . Bet nu ko lai saka ,nafig vispār uz to smirdīgo maximum braukt !
Krosts avatars
Medaļa Plaiboja olaMedaļa Dienas joksMedaļa Spoki flame
  Krosts 08.01.17 18:04
19
0

atbildot uz Stasits komentāru " Sac macities parvietoties ar kajam. ... " Tik maksimāli lieks ir Tavs šis komentārs, je*al.

ferbi avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa FledermausisMedaļa Veiksmes lāde
  ferbi 09.01.17 17:53
14
0

atbildot uz Bils komentāru " Sāksim jau ar pašu problēmas sakni - st... " Es MaHimā ieeju tik piespiedu kārtā 1-2X gadā...pēc notikušā. Bet LV tautai tak pofig viss! Kāmērt pašus neskars-ies! MĪKSTIE! Tādā veidā MUMS KĀPJ VISI,kas vien vēlas, uz galvas! Itāļi, Franči, grieķi,UK protestē, iet ielās, ar viņiem rēķinās valdības, bet pie mums???? Valdība ceļ nodokļus, atļauj visādas cilvēku apjāšanas shēmas ar likumiem, normām... LV visu pacieš klusējot... Kāpēc??? 

KiboTheWolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  KiboTheWolf 08.01.17 23:53
12
0

Domā ka tu te internetā ko panāksi? Šeit jau viss būs aizmirsts jau pēc nedeļas, ja gribi lai kaut kas mainās zvani BezTabu, tur vismaz viņi nebaidās uzdot jautājumus un vismaz sniegs tev skaidru atbildi, ka viņiem (citypark) ir pilnīgi pie dirsas, un tev tāpat nāksies maksāt viņiem.

Anonīms
Anonīms 08.01.17 17:54  
11
0
Tieši tā! Raksti uz BezTabu!
Zooey avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas doma
  Zooey 09.01.17 02:47  
11
1
Mani vairāk interesē no kurienes tik mistiski liela summa - 35€?! Un tā neskaitās zīme, ja ir pielīmēts papīra gabals pie veikala sienas. Liels FUJ tādai firmai.
Egons Pičners avatars
Medaļa Spoks
  Egons Pičners 10.01.17 08:44
9
0

Man analogs gadījums bija Vācijā 1988. gadā. Pat nedaudz skarbāk - evakuēja auto un bija jāmaksā 600 DM (apmēram 280 eiro). Uzrādīju veikala čeku un mašīnu atdeva.

Ņemot vērā, ka argumentācija ir - lai stāvvietu izmantotu  veikala klienti, ar čeku jāiet uz tiesu. Un jāiesūdz MAXIMA par nelojālu attieksmi pret klientu...

badroot avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joks
  badroot 09.01.17 09:16
10
1

Faktiski šos līmētājus var sūtīt bekot, līgumsods faktiski ir civiltiesisks strīds, tātad ja viņi kaut ko grib, vienīgais veids ir tiesāties, bet tas ir laikietilpīgi un arī nereāli, jo ja jau nav līguma, tad par kādu līgumsodu var iet runa.

phantomas avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  phantomas 09.01.17 07:13  
8
0
Ja ceļa zīme nav uzstādīt pēc noteikumiem, tad tā nav jāievēro
RUSH B KURWA avatars
Medaļa SpoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārs
  RUSH B KURWA 08.01.17 22:48
5
0

atbildot uz Janis Cetvergs komentāru " pats tu dalbajobs!! Stāvvieta ir bez maksas n... " Tu nožēlojamā verga dvēsele. Stāvi klusu. Pie citiem veikaliem ir pārejas periodi, kuros cilvēkus informē par turpmāko kārtību. Maxima ir nabagu kantoris, atšķirībā no RIMI. Maximā par cilvēku nospļauties.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 09.01.17 15:12
4
0

Deviņdesmito visatļautība un anarhija turpinās....   

« 1  2  3  4  5 »