"Es vēlreiz pārdomāju laiku, kad intervēju kādu puisi, kurš pazīst Džefu Beizosu," viņa rakstīja vietnē X, "un kurš man nejauši teica:" Džefam ir personīgi iemesli, kāpēc viņš vēlas nokļūt uz Marsa... Man nav ērti dalīties ar to, kas tie par iemesliem, bet tādi ir."
Larsone jokojot sekoja savam tvītam ar šķietamu atsauci uz laikraksta saukli "Demokrātija mirst tumsā", kas tika pārņemta pēc Donalda Trampa pirmās uzvaras prezidenta amatā 2016. gadā. "Kosmosā nav demokrātijas," ironizēja Ņujorkas rakstniece.
Larsonei ir iespaidīgs portfelis žurnālā, taču tas, ka viņa nenosauc savu avotu, padara neiespējamu uzzināt, par kuru vareno Beizosa paziņu viņa runā, vai kādi varētu būt Beizosa slepenie personiskie iemesli.
Šķiet, ka Beizoss norobežojas no Marsa kolonizācijas ambīcijām, jo viņa sāncensis Elons Masks iesaistās šajā vīzijā. Gadus pēc tam, kad miljardieris atkāpās no "Amazon" izpilddirektora amata, lai pavadītu vairāk laika savā kosmosa palaišanas uzņēmumā "Blue Origin", miljardieris Leksam Frīdmenam sacīja, ka, viņaprāt, cilvēki, visticamāk, dzīvos masīvās cilindriskās kosmosa stacijās.
"Es labprāt redzētu triljonu cilvēku, kas dzīvotu Saules sistēmā," pagājušā gada decembrī Beizoss sacīja Fridmanam. "Ja mums būtu triljons cilvēku, mums jebkurā laikā būtu 1000 Mocartu un 1000 Einšteinu."
"Vienīgais veids, kā sasniegt šo redzējumu, ir ar milzīgām kosmosa stacijām," viņš turpināja. "Planētu virsmas ir pārāk mazas."
Lai gan šķiet, ka veids, kā kļūt par ārpuspasaules sugu, ir izlietot visu savu bagātību, līdz tā atnes vēlamo rezultātu, var tikai minēt, kāpēc Beizoss patiesībā vēlās nokļūt kosmosā.