26

 830  0
« 1  2  3 »

Komentāri 26

0/2000
Manuprāt,katrs Tēvs, kas atrod laiku savam bērnam(kā minimums vakara pasakas lasīšana) ir labs Tēvs! Galvenais laiku ar bērnu pavadīt pilnvērtīgi. Ja Tu skatīsies TV un runāsi ar bērnu, tas neder! Pavadi dienā vismaz pus stundu pievēršoties tikai bērnam(protams,ja vari tad pec iespejas vairāk to vajag) lasi grāmatu, skaties Tēta mašīnu žurnālus, spēlējies ar lego utt. Šeit nav vajadzīga kvantitāte, bet gan kvalitatīvs laiks ar bernu! ))
 31  0 atbildēt

22. - tēvs dara savas lietas

Ok....

 14  0 atbildēt

Superīgs raksts! Paldies Tev! +

Man patīk ideja ar ēdienu. Šeit noderētu supertalants no raksta "ar iekšām uz āru". Bērniem būtu vēl interesantāk! 

Visgrūtāk ir atrast laiku bērniem. Joprojām mācos. Kad mazie ir pie manis, tad ālējamies. Mums patīk spēlēt monopolu, cirku, riču-raču. Kopā dodamies uz pasākumiem - bērniem, sportu, muzeju naktīm, Baltajām naktīm.

Bija gadījums: ejam iekšā Nabaklab, kas arī bija Baltās nakts atbalstītājs. 3 no rīta. Meitai (12) izstiepjas seja: "tur rakstīts - tikai no 18!" Apsargs nosmējās: "Ejiet vien!" Nopirku sulas, čipsus. Dēls gan drīz aizmiga 

"Darbs nav grūts, bet atbildīgs!"

 12  0 atbildēt

neesmu labs tēvs, bērnam laiku veltu maz vai tikpat kā nemaz. bet ģimenei māju uzcēlu, paēduši un siltumā visi ir un viemēr kopā. šādas tādas ekstras arī var atļauties. tad jau varbūt nav tik traki?

 11  0 atbildēt

Tas ir katra tēva pienākums! 

 8  0 atbildēt

es ļoti gribu būt tēvs,bet pašreizējā politiskā,saspringtā situācija to neļauj,nav konkrētas nākotnes ainas. Liels paldies par rakstu,ļoti daudz pozitīvas emocijas!

 6  0 atbildēt
Izlasu manu komentāru... Es domāju, ka Tu neesi slikts tēvs.. Ja Tev gaditos(ceru, ka nekad) tā kā bildē redzams, vai Tu rīkotos tā kā bildē redZamiet vecāki? Ja atbilde ir nē- pajautā sev Kapēc Tu ta nedarītu..
 3  0 atbildēt

iuenistu savu tevu

del vina kad pameta manu gimeni mate nonaca ratinkresla un man beidzas berniba un nav draugo jau no 12 gadu vecuma.

bet vismaz labi ka tadu depresīvu ar pašnavnieciskām slieksnēm ir maz un ir arī cilvēki kuri ir uzaugusi istas gimenes

 3  0 atbildēt
Es varu pateikt, tikai to ka mans tēvs ir lielākais s*ds pasaulē!! Lai viņš man kaut vienu reizi būdams skaidrā pievērtu uzmanību, NEKAD!!!!
 3  0 atbildēt

Cepuri nost šo tēvu priekšā!

 2  0 atbildēt

cik forši 

 0  0 atbildēt

Jām...  

 0  0 atbildēt
Aizkustinoši
 0  0 atbildēt

jam  

 0  0 atbildēt

Baigi forš raksts. Un ļoti pozitīvs.Kas ļoti priecē.

 0  0 atbildēt