8

 178  1

Rjazaņas pilsētas iedzīvotājs Mihails Komarovs (Михаил Комаров) iesniedza sūdzību pret Maskavas rajona Taganskas tiesas tiesnesi Jūliju Smoļinu (Юлия Смолина) par… pārlieku lielu seksualitāti

Dēļ izaicinoša apģērba, kuplām formām un uzpumpētām lūpām viņš esot apjucis, samulsis un zaudējis tiesā.

Cik zināms, šāda veida sūdzība ir pirmā, bet Komarova gadījums nav unikāls.

Šī gada aprīlī Rjazaņas žurnālists Mihails Komarovs sūdzējās par Taganskas tiesnesi, kura atnāca uz darbu pieguļošā ādas kleitā. Komarovs apsūdz tiesnesi amatam nepiemērotā izskatā un paziņoja, ka šī iemesla dēļ nevarēja sakoncentrēties procesam un tamdēļ zaudēja tiesu pret Roskomnadzor.

Dēļ lielām “uzpumpētām” lūpām un krūtīm - iespējams, arī “uzpumpētām”, viņš izjuta spēcīgu satraukumu, nepārtraukti bija jādzer ūdens, lai mazinātu pārdzīvojumus, kas rezultējās ar palielinātu slodzi viņa nierēm

Viņš, protams, savos 45 gados ir pateicīgs tiesnesei par tik spilgtu pārdzīvojumu, bet viņam šķiet, ka tiesnesei vajadzētu būt nedaudz lietišķākam tēlam, nevis līdzināties aktrisei no 18+ kino.

Reālu tiesneses pārkāpumu šajā sūdzībā nav, tāpēc Komarovs ar to visdrīzāk neko nepanāks. Šajā valstī skaistam būt neviens neaizliegs - pat tiesnešiem

Vienīgā atrunātā apģērba sastāvdaļa, kas jāvelk tiesnesim tiesas procesa laikā, ir mantija. Ar pārējo apģērbu tiesneši mēdz eksperimentēt, kā paši vēlas.

Starpcitu, Jūlija Smoļina iepriekš jau bijusi publisko debašu centrā. Iemesls tam bija saistīts ar lietām, ko viņa izskatīja, viena no tām saistīta ar Telegram mesendžera aizliegšanu.

Komentāri 8

0/2000

Redz pat Krievijā tiesneses drīkst ģērbties kā nogribējušās kucītes un nekādi sodi tur nav par to paredzēti! Ko par to teiks feministes?

 14  1 atbildēt

visticamāk, ka es ne tikai zaudētu,

bet mani arī apsūdzētu tiesneses ciešākā aplūkošanā   

 10  0 atbildēt

tikai viena bilde     

 3  0 atbildēt

atradu tikai sho dokumentu,tiesneses bildes nekur nav atrodamas,llaudis daudzos saitos sashutushi,kur fochenes?!?  

https://cs12.pikabu.ru/images/big_size_comm/2019-04_1/1554455211143536985.jpg

 3  0 atbildēt

gribeeju apluureet,kaada tad ir taa Jullechka,izmeta 763 smollinas       

https://slikti gulēju/people/Yulia_Smolina?offset=240

slikti guleeju vietaa jaabuut slikti gulēju,spoks nellauj ielikt   

vee kaa. com

 1  0 atbildēt

      

 0  0 atbildēt