Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [42]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms 09.08.18 19:29  
4
5
Nu beidziet ... Sēnīte kaut kas bija tikai tiem, kas dzīvoja būrī, ko sauca pa PSRS. Paskat, kā pirmajā bildē kolhoznieki, satupuši pie kopgalda, strēbj boršču. Šodien jūs ieietu tādā bodītē, apgrieztos un tikpat ātri izietu. Padomijā cilvēki neko nesajēdza neko no restorānu kultūras. Pa lielam arī partijas zieds. Mūsdienās ikviens ceļmalas krodziņš ieliek Sēnītei visos parametros. No Sēnites dvako padomju atraugas un nostaļģija. Tas mēsls ir jānojauc, kā to esam izdarījuši ar daudziem padomju objektiem. Luijs de Finess, pieradis pie Parīzes restorāniem, tajā ūķī smaidīja droši vien pieklājības pēc.
Anonīms
Opelē 10.08.18 16:13
1
3

atbildot uz leons kimmelis komentāru " Nezinu,es neesmu ne partijas funkcionār..

Cik var vaimanāt par to nolaišanu uz grunti?! varētu domāt, ka Padomju savienībā tas viss tika uzbūvēts ne par mūsu pašu sūri grūti sapelnīto!

Es šī raksta sakarā saskatu tieši pretējo: Padomju laikos viens "betona klucis" jau bija arhitektonikas šedevrs un iespēja nopirkt kūciņas bija vissavienības brīnums! Mūsdienu Latvijā ir desmitiem un simtiem restorānu un kafetēriju, kas labākas par "Sēnīti". Un visās drīksti iet - nav jābūt čekistam. Manuprāt viss ir krietni, krietni, krietni labāk! Cik aprobežotam jābūt, lai pukstētu par vienas Sēnītes trūkumu

« 1  2  3 »