Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
13
3649

Piedāvāju atskatu uz pēdējo gadu šokējošākajiem noziegumiem Latvijā. Ja jums likās, ka dzīvojat mierīgā valstī tad jūs kļūdāties!

Drīzumā gaidiet otro daļu!

2006gada 3oktobra rītā... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
1.

2006.gada 3.oktobra rītā Ventspils 1.ģimnāzijā, kāds skolnieks vārdā Gatis, ienācis klasē bruņojies ar diviem nažiem un īpaši neskatoties sācis uzbrukt saviem klasesbiedriem. Divus puišus un vienu meiteni viņš savainoja klases telpā, vēl viens jaunietis saņēma dūrienu skolas gaitenī, kad uzbrucējs devies prom. Policija pēc pusstundas Gati atradusi dzīvoklī mierīgi sēžam pie datora. Savainotie jaunieši neguva dzīvībai bīstamus ievainojumus. Vēlāk tika noskaidrots, ka uzbrucējs Gatis, skolā regulāri ticis pazemots un bieži pat bēdzis no pēdējas stundas, lai mājās nebūtu jādodas kopā ar saviem klasesbiedriem un šis uzbrukums bijis kā atriebība. Gatis saņēma 3 gadu nosacītu cietumsodu.

2007gada maija beigās... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
2.

2007.gada maija beigās šokējošas ziņas tika saņemtas no Valdemārpils, tur ārkārtīgi nežēlīgā veidā tika izvarots kāds jaunietis. Noziegums notika 26.maija naktī. Izvarotā puiša Raimonda bērnības draudzene Madara aicināja iet iedzert kopā ar diviem citiem bērnības draugiem. Pēc vairākām izdzertām pudelēm sākās konflikts un Raimonds tika nogāzts zemē un sists. Raimonda draugi seksuāli pazemoja puisi un pašās beigās vēl divas reizes viņam dibenā iebāza koku. Raimonds pēc tam rāpus ticis līdz savām mājām, bet sāpes ko viņš juta bija neciešamas. Pēc neilga laika ieradās policija un abi pāridarītāji tika apcietināti. Raimonds tika aizvests uz slimnīcu Rīgā, kur viņam tika veikta operācija. Abi, 22 gadus vecie izvarotāji tika atbrīvoti.

1999gada 22 februāris 20... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
3.

1999.gada 22. februāris, 20 gadu vecais Aleksandrs Korjakovs iegāja Gulbenes bērnudārzā. Korjakovs ar nazi nogalināja trīs mazas meitenītes un viņu audzinātāju. Policija Korjakovu aizturēja, kad viņš asiņainās drēbēs mierīgi devās prom no pilsētas. Nozieguma mērķis bija kļūt populāram. Tiesa viņam piesprieda mūža ieslodzījumu.

2001 gada 9 martā Ventspilī... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
4.

2001. gada 9. martā Ventspilī tika nolaupīts un par ķīlnieku vairākas dienas turēts, spīdzināts un pēc tam aprakts dzīvs 15 gadu vecais Arturs Briedis. Notiesāti seši jaunieši, taču spriedums joprojām tiek apšaubīts.

Ceraukstes maniaks Ivars... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
5.

Ceraukstes maniaks Ivars Grantiņš. 2008.gada vasarā Latviju pāršalca ziņa, ka Bauskas rajona Ceraukstes pagastā kādā mājā atrasta nežēlīgi noslepkavota 11 gadus veca meitenīte. Meitenes mirstīgās atliekas atrada viņas vecmāmiņa. Meitene gulējusi savā istabā zem segas ar pārgrieztu rīkli. Policija uz aizdomu pamata sāka meklēt noslepkavotās meitenes tēvu Ivaru, kurš jau agrāk bija tiesāts par izvarošanu. Tad kad Ivars Grantiņš tika notverts viņš atzina, ka nogalinājis savu meitu Dainu, bet neatcerējās kā viņš to izdarīja. Vēlāk atklājās, ka bezvēsts pazudusi arī Grantiņa sieva un kāda 18 gadus veca jauniete vārdā Jana Ribinska. Grantiņš atzinās, ka noslepkavojis arī abas šīs sievietes. Par šīm 3 slepkavībām Ceraukstes maniaks saņēma mūža ieslodzījumu.

2003gada decembrī Jaunmārupē... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
6.

2003.gada decembrī Jaunmārupē tobrīd 65 gadus vecais pensionārs Modris Cēsinieks, būdams nikns uz diviem zēniem, kuri ar sniega pikām apmētāja viņa dzīvokļa logus, paņēma sev piederošo TT pistoli, izgāja uz balkona un raidīja šāvienu abu zēnu virzienā. Vienam no zēniem lode trāpīja galvā un turpat pagalmā viņš nomira, viņam bija 17 gadi. Uzzinot, ka jaunietis ir miris, Cēsnieks aizbēga uz Vecrīgu, kur visu nakti klaiņojis un jau sācis meklēt advokātu. Nākamās dienas vakarā saprotot, ka nav vairs kur doties, viņš padevās policijai.  Tiesā, Cēsinieks apgalvoja, ka notikušais ir nejaušība un viņš nav vēlējies 1986.gadā dzimušo jaunieti nošaut, bet gan tikai pabaidīt. Cēsinieks saņēma 12 gadu cietumsodu kā arī policijas kontroli uz trim gadiem pēc soda izciešanas un mantas konfiskāciju.

2006gada 12oktobris ap... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
7.

2006.gada 12.oktobris, ap pulksten 1 kādā bāra zālē Liepājas šosejas malā netālu no Skrundas ienāca divi vīrieši, kuri, spēlējot spēļu automātus, zālē uzkavējās līdz aptuveni pulksten 3, bet tad pēkšņi ar pistoli sāka šaut uz spēļu zāles apmeklētājiem un darbiniekiem. Bāra saimnieks Aldis centās aizturēt laupītājus, kuri jau bija paņēmuši kases aparātu un mēģināja bēgt. Viens un uzbrucējiem izšāva un nogalināja bāra saimnieku. Uzbrucēji nošāva arī vienu no bāra apmeklētājiem un sievieti, kura ziņoja saimniekam par uzbrukumu.  Lai arī uzbrukuma ticamākais mērķis bija laupīšana, noziedznieki rīkojās ļoti nežēlīgi un visiem upuriem mērķēja tieši galvā. Vēlāk uz autoceļa Skrunda – Saldus grāvī tika atrasta pelēkas krāsas Audi ar noskrūvētām valsts numura zīmēm. Policija ātri vien atrada abus laupītājus, kuri jau agrāk bija sodīti.

2007gada 14aprīlī Justīne... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
8.

2007.gada 14.aprīlī Justīne Legzdiņa izgāja no savām mājām Rīgas rajona Krimuldas pagastā un devās uz mūzikas skolu. Viņa Inčukalnā nokavēja autobusu. Pēdējo reizi Justīne dzīva tika redzēta tās dienas rītā, kad viņa devusies uz Pleskavas šosejas pusi. Meitene tika pasludināta par pazudušu un vairāki simti cilvēku - gan policija, gan Nacionālo bruņoto spēku karavīri, gan vairākas brīvprātīgo organizācijas iesaistījās vērienīgā meklēšanā, lai atrastu Justīni. Mēnesi vēlāk meitene tika atrasta, bet diemžēl mirusi. Meitenes līķis tika atrasts pie Inčukalna mežu masīva, netālu no tās vietas, kur viņa tika redzēta pēdējo reizi. Policija jau vairākkārt bija pārmeklējusi šo vietu un nekādi nespēja izskaidrot kāpēc meitenes līķis tika atrasts tikai tagad. Policija ātri vien tika uz pēdām Justīnes slepkavam, viņu sauca Gundars Paipala. Paipala jau agrāk tika sodīts par dzimumnoziegumiem. Tiesā, Paipala pilnībā atzina savu vainu un pastāstīja, ka viņš meiteni nolaupīja, kad viņa mērojusi ceļu uz Inčukalna mūzikas skolu. Paipala meiteni ierāva automašīnā, pēc tam izvaroja un nogalināja, bet līķi noslēpis mežmalā. Paipalam tika piespriests mūža ieslodzījums.

Jēkabpils slaktiņscaron... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
9.

Jēkabpils slaktiņš. 2011.gada 25.janvāris, ap plkst. 9 Jēkabpilī notika bruņots uzbrukums kādai spēļu zālei. Aizturot uzbrucējus bojā gāja policists Andris Znotiņš. Izcēlās apšaude, kuras laikā ievainoti tika gan policisti gan paši uzbrucēji. Ātri vien uzbrucēji tika notverti un tika atklātas viņu identitātes- Tukuma policisti brāļi Deniss un Pāvels Hristoforidi, Alfas darbinieki Arvo Žagars un Koņuhovs, kā arī privātpersona Staņislavs Babelis. Visi laupītāji savā starpā bija labi pazīstami.

2011gada 19februārī notika... Autors: Testu vecis Noziegumi, kas šokēja Latviju
10.

2011.gada 19.februārī notika viena no visu laiku dīvainākajām slepkavībām Latvijā. Kinoteatrī Forum Cinemas filmas Melnais Gulbis seansa sākumā divu vīriešu starpā sākās konflikts par pārāk skaļu popkorna ēšanu. Filmas gaitā konflikts it kā pierima, bet tad atkal atsākās vēl asāk un viens no vīriešiem vārdā Nikolajs Zikovs izvilka ieroci nošāva otru konfliktā iesaistīto vīrieti Aigaru Egli, kurš bija bankas Citadele augsta ranga darbinieks. Zālē esošie cilvēki bija neizpratnē par notikušo, taču īpaša panika nesekoja, stāstīja lieciniece. Īsi pēc šāviena cilvēki sākuši saukt ārstu, bet šāvējs nekur neesot bēdzis. Joprojām tiesa lemj kādu sodu pieškirt Nikolajam Zikovam un viņam draud pat mūža ieslodzījums.

13
3649
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [281]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ruudza6 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa DeputātsMedaļa Deputāts
  ruudza6 06.07.11 02:23
538
7

un rodas jautajums-varbut tomer naves sodu vajadzetu atkal atlaut, lai saadi cilveki vairs neatgrieztos sabiedribaa un neturpinatu slepkavot!?

spoku dienas doma

lainere avatars
Medaļa Valentīndienas sirsniņaMedaļa Gada spoks 2009Medaļa Valentīndienas sirsniņa
  lainere 06.07.11 09:57
195
1

Varu pastāstīt, ka tepat, manā nomaļā ciematā-Emburgā, pagājušogad arī viens traks vecis uzbruka iedzīvotājiem ar medību bisi. Šāva arī uz policistiem, bet šie paspēja viņu nošaut pirmo. Arī aizpagājušo vasar ar draugiem atradām pie upes līķi. Vsp traki. Pilna pasaule slimu cilvēku. :(

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.07.11 01:45
166
9

nu katram savi prieciņi, kuri pārējiem nesagādā prieku :(

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.07.11 02:18
123
0

njā, katrā valstī jau gadās daži izņēmumi, es vispār nez cik nelīdzsvarotam cilvēkam jābūt, lai kādu sadurtu (nerunāju par pašaizsardzību), bet Gatim vismaz bija iemesls. ar tādām lietām jātiek pašam galā, jo citi nesapratīs un nepalīdzēs

Faradejs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Faradejs 06.07.11 09:28
114
0

Grantiņš lkm pakārās savā kamerā ...... vismaz nebūs no nodokļu naudas jāuztur.........

Džeina Eira avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Džeina Eira 06.07.11 11:02
91
1

Skumji, ka pat mazajā Latvijā atrodas šādi kropļi (nekautrējos lietot šo vārdu).

Atceros kā pati nācu mājās no skolas. Ar kājām. No skolas līdz mājām kādi +/- 3km, izdomāju, ka aizčāpošu. Bija īsā diena. Tā nu eju, eju ( ceļa posms tāds vienmuļš), skatos, stāv mašīna ceļa malā. Nu ok, čāpošu garām. šoferis tāds klasiskais ''tālbraucējs'' ( kā filmā Joy ride). es jau esmu gandrīz blakus, kad šis tā ''neitrāli'' pa logu izmet atslēgu un lūdz, lai es paceļu (turpat pie mašīnas nokrita!). Un ko es darīju? Sāku nesties kā traka. Savu mūžu tā nebiju skrējusi.

Varbūt pārpratu, bet nu... viņš bija aizdomīgs. Tas bija pirms kādiem pieciem gadiem. Tad tieši tādi šausmu stāsti gāja apkārt...

Starp citu, rakstā pietrūkst tie ambīļi, kas to meiteni ''for fun'' nogalināja. Nu to, kas vnk gāja palīdzēt mācīties klasesbiedram, bet šie bija izdomājuši kļūt par bandu un viņu ievilināja mežā nogalināja un apraka. Pirms gada laikam tas bija....

āāāā, Liepājā arī tas, kas pārdevēju nogalināja... Atceros, ka tajā maiņā bija jābūt klasesbiedra mammai, bet viņa atprasījās...

 

eh... daudz....skumji..

pričendālis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Sākumskolnieks
  pričendālis 06.07.11 08:22
77
0

Es piemēram esmu neizpratnē, kapēc ieslodzījums saucās "Mūža", ja tas nav līdz cilvēka mūža beigām? Nu nedrīkst šitādus laist ārā nekad.Un nāves sodu arī nedrīkst piespriest šiem izvarotājiem, jo cietumā ar tādiem neviens neauklējās.

GeekLV avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  GeekLV 06.07.11 11:11
57
0

Par 6to runājot-tas zēns kuru nošāva nebija tas kurš meta pikas, viņš vienkārši gāja garām...

Rubīna avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  Rubīna 06.07.11 08:37
53
0

kā jūs nevarat saprast - NĀVESSODS KĀDAM IR ARĪ JĀVEIC!!!!

ievinjax avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  ievinjax 06.07.11 07:33
36
0

Atceros laikus, kad Justīni meklēja.

Visas jaunietes baidījās no mājās iziet un kā visi palīdzēja, lai viņu ātrāk atrastu.

Un beigās izrādījās, vietējais.

Un tad mēs visi gribējām, lai atjauno nāvessodu.

Farter avatars
Medaļa Spoks
  Farter 06.07.11 03:05
32
0

atbildot uz ruudza6 komentāru " un rodas jautajums-varbut tomer na... " Atlaut jau varetu, bet tad jabut 100% drosam, ka apsudzetais ir vainigs. Naves sodu aizliedza tadel, ka agrak ir bijusi daudzi gadijumi, ka tiek notiesats pavisam nevainigs cilveks. Iedomajies so situaciju, cilveku notiesa uz naves sodu un pec 3 menesiem atnak pie notiesatas (jau mirusas) personas gimenes un saka "Mes loti atvainojamies, bet jusu radinieks izradijas nebija manjaks, mes atradam isto" Tapec naves sodu butu japielieto, ja tiesam ir 100% parlieciba par apsudzeta vainu.

Džeina Eira avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Džeina Eira 06.07.11 11:42
31
0

atbildot uz marijazakis komentāru "     Rīgā visu laikus atklāj un... "

   

Ak Dievs, tu tak neesi normāls cilvēks. ;DD

 

Es pat neielaidīšos ar tevi diskusijās. Tu esi vnk kaut kāds aptaurēts zaķis, kurš iedomājies, ka lauki - tas ir kaut kas amorāls, slims un nevajadzīgs. Bet ieteiktu nespļaut akā no kuras var nākties dzert! :)

magenta avatars
Medaļa Most WantedMedaļa Spoku Mis 2015Medaļa Most Wanted
  magenta 06.07.11 02:07
28
2

lasiju un pamaniju, ka trūkst gadījums, kas ir pat smagāks par dažiem šeit minētajiem. http://www.apollo.lv/portal/news/articles/85146/0

die5 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BučiņaMedaļa Twittera čoms
  die5 06.07.11 10:26
25
0

Paldies pidarsonam par rakstu, tiesam lieliski!

Madarskk avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  Madarskk 06.07.11 13:24
25
0

spriežu,ka cilvēka dzīviba maksā 13 gadus nebrivē.. nožēlojami...

ElWeeD avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Spoki flameMedaļa KMnO4
  ElWeeD 06.07.11 07:30
24
0

3. es pats tajā bērnudārzā gāju man bija 3 gadi kad tas notika, un tas čalis iegāja paralēl grupiņa nevis manā par laimi,un tad tur pēc neilga laika tika izsaukti senči,

Why So Serious avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Twittera eksperts
  Why So Serious 06.07.11 11:38
22
0

dzivoju gulbenee un esmu priecigs ka nebiju tajaa bernudaarzaa. 

lainere avatars
Medaļa Valentīndienas sirsniņaMedaļa Gada spoks 2009Medaļa Valentīndienas sirsniņa
  lainere 06.07.11 11:58
20
0

atbildot uz Whitewolfy komentāru "Jūs tiešām atradāt īstu cilvēka līķī? OMG man n... " Nu bija jau arī traumējoši. Tajā naktī bija neomulīgi gulēt. Tā jau pat nebūtu iedomājušies, ka tas ir līķis, ja vien draudzenei nebūtu ienācis prātā "guļošajam" dzērājam pārmeklēt kabatas- var būt kāda lieka cigarešu paciņa atrastos.. Tad tik garajā zālē pamanījām viņa zilo, piesisto seju- noteikti pudeles brāļi bij kāvušies savā starpā un tā arī viens tur palika guļot..

vatecanis avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  vatecanis 06.07.11 07:12
20
0

Esmu tādā pārliecībā,ka 4.gadījumā tie Ventspilī tomērt nav pie vainas,bet policija piesedz citus,kuri ir no viņu pašu vidus!

bufljaacitis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  bufljaacitis 06.07.11 09:57
16
0

man bija ļoti interesanti. tie,protams,nav visi šokējāšokie noziegumi,ir vēl daudz. uzzināju arī dažus jaunus. Paldies :)

« 1  2  3  4  5 »