local-stats-pixel

Noskaidroti četri šova «X Faktors» pusfinālisti2

50 0

Svētdien, 28. novembrī, tika aizvadīta šova «X Faktors» ceturtā tiešraide, kurā šovā palikušie seši finālisti izpildīja divas dziesmas – 1980. gadu ballīšu labākās dziesmas un savu muzikālo elku skaņdarbus.

Vienmēr mierīgais Viktors Buntovskis kāpa uz skatuves šova turpinājumā, pārsteidzot žūriju ar krietni aktīvāku dziesmu kā iepriekšējās tiešraidēs. Viņš izpildīja mūžam jauno Rika Estlija dziesmu «Never Gonna Give You Up».

«Tu esi malacis. Man patīk tā tava dzirkstelīte, kas deg pat tad, kad esi mierīgs,» norādīja Intars Busulis. Otrajā šī vakara priekšnesumā Viktors izpildīja Harijas Stailza dziesmu «Sign Of The Times», kuru Marats Ogļezņevs atzina kā viņam piestāvošu.

Ar kārtējo brīnišķīgo priekšnesumu un dziedājumu žūriju pārsteidza šarmantā Grēta Grantiņa, kura dziedāja vienu no populārākajām Igo dziesmām “Nakstvārdi”. Žūrija šo priekšnesumu atzina kā ļoti emocionālu un viņai piestāvošu, salīdzinot viņu ar pašmāju Adeli. Savā otrajā uznācienā Grēta izpildīja diametrāli pretēju dziesmu – Maikla Džeksona «Rock With You». Žūrija pēc priekšnesuma Grētai veltīja stāvovācijas. «Tev ļoti labi sanāca. Deja arī bija organiska,» tā teica Marats Ogļezņevs.

Pirmo uzstāšanās apli noslēdza Eduards Rediko, kurš izpildīja Maikla Džeksona «You Are Not Alone», kuram šīs dziesma saistās ar savu dzīvi un vecmāmiņas aiziešanu aizsaulē. Viņš ar šo dziesmu vēlējās atgādināt par to, ka katram ir cilvēki, kuri viņus mīl, nekad neatstās nelaimē un vienmēr atbalstīs grūtajos brīžos. Eduarda izpildītā dziesma piecēla kājās gandrīz visu žūriju. Savukārt vakara pēdējā uznācienā Eduards dziedāja Eltona Džona dziesmu «I’m Still Standing». Marats Ogļezņevs atzina, ka ir izbaudījis šo priekšnesumu, savukārt Reinis Sējāns Eduardam veltīja šādus vārdus: «Tas bija lieliski».

Pamatīgu ballīti uz skatuves uzgrieza Diona Liepiņa, izpildot grupas «Katrine And The Waves» dziesmu «Walking On Sunshine». Marats Ogļezņevs par viņas priekšnesumu izteicās šādi: «Uzdevums tev bija sarežģīts, bet tu tiki labi galā ar dziedāšanu. Mums visiem bija jājūt līdzi.» Savā otrajā dziesmā Diona uz skatuves pulcēja «skatītājus», kuri nespēja ne aci noraut no viņas izpildītās popmūzikas karalienes Adeles dziesmas «Easy On Me». Šī dziesma neatstāja vienaldzīgos, jo žūrija palika bez vārdiem.

50 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

👍

0 0 atbildēt

Nevar pat saprast kurš no viņiem uzvarēs, jo viņi visi ir izcili un lieliski dzied.🤔

0 0 atbildēt