65

 246  0

Es dalos ar šo rakstu, lai puiši, kas tik nežēlīgi izrīkojās ar suni, sēdētu cietumā!!!

Divi brāļi no Jorkšīras – 22 gadus vecais Endrjū un 19 gadus vecais Daniels Frankiši nežēlīgi ņirgājas par savu kucēnu – Mazulīti (Baby). Tomēr, lai arī šī “izklaide” ir nofilmēta, abi no cietumsoda ir izvairījušies.

Suns pēc nežēlīgās izturēšanās tika paralizēts. 3 mēnešus pēc notikušā dzīvnieku nācās iemidzināt.

Brāļi šādā veidā izklaidējās 2013. gada oktobrī, taču šis video nāca klajā tikai pēc tam, kad kādā tirdzniecības centrā atrada atmiņas karti, kurā bija nofilmētais materiāls.

Endrjū un Daniels tika apsūdzēti vardarbībā pret dzīvniekiem, taču izbēga no soda. Nežēlīgajiem brāļiem piesprieda 21 nedēļu cietumā, taču soda izciešanu apturēja.

Change.org sāka vākt parakstus, lai šādu netaisnību labotu un puiši saņemtu taisnīgu sodu. Cietumsodu. Petīciju var parakstīt, lūk, šeit!

Ja Tev ir 18 gadi, tad SPIED ŠEIT, lai apskatītu VIDEO. Brīdinu, ar vājiem nerviem nevērt vaļā.

Komentāri 65

0/2000

Parakstījos. Šādiem cilvēkiem vieta ir ellē mūžīgi mūžos. Āmen.

 54  0 atbildēt
Es ceru,ka karma viņiem koku pakaļā iebāzīs un nometīs pāris reizes pa trepēm. Tādus cilvēkus pašus vajadzētu spīdzināt.
 46  1 atbildēt
Parakstīju petīciju , lai gan man ir stipri nervi, video neskatījos, pietiekami dusmīga jau paliku tikai izlasot ko viņi izdarīja. Ceru nepažēlosiet minūti no sava laika un arī parakstīsiet, lai dabon ko pelnījuši.
 39  0 atbildēt

kaut viņus pašus pa trepēm nolidinātu... KĀDAS 100 REIZES!!! 

 33  0 atbildēt

To pašu es ar lielāko prieku teikšu par tevi, kad tu nosprāgsi

 25  1 atbildēt

Ceru,ka viņus atradīs kāds garīgi slims slepkava un spīdzinās līdz šie mēsli nomirst!!

 20  1 atbildēt

Parakstījos

 14  0 atbildēt

Ieteiktu neskatīties video, patiešam nāk asaras acīs  

 14  0 atbildēt

Nožēlojami slimie! Cietumsodu vismaz! Bet labāk jau uz skudru pūzni...

 11  0 atbildēt

  

 9  0 atbildēt

Man bail skatities, ka ir video

 9  0 atbildēt
Pirmo reizi mūžā man nav garīgais spēks, lai nos katītos to video.. pārāk ļoti mīlu suņus. Izlasot vien jau sirdī iedūrās..
 9  0 atbildēt

Noskatijos video, man palika vnk pretīgi, aizpildīju petīciju.

Vēlāk atcerējos, būdāms siks un dumš, gāju sākumskolā, esmu darījis līdzīgas sadistiskas lietas ar ielu kaķiem. Speciāli ar draugu gājām meklēt kaķus, nomētājām ar akmeņiem un spērām ar kājām, kas mūs uzjautrināja.

Pieaudzis, saprotu ko darīju un nožēloju. 

Es domāju neēsmu vienīgais un noteikti daudzi no jums ar spēs atminēt, ka ko tādu bērnībā darījuši, pret dzīvniekiem. Tas ir tas pats huligānisms, kas notiek skolās utt. Cilvēkiem ir kaut kāda psiholoģiska vēlme izrādīt dominanci pār vājāko, nodarot otram ļaunu, no tā gūstot sev gandarījumu, un lielāka daļa pieaug un nožēlo iepriekš izdarīto, šie video varoņi nav pieauguši, bet kas zin, iespējams šis sadisms viņiem nemazināsies, tur tad vajag vest ārstēties, nevis uz cietumu. Uzskatu tā ir kaite, slimība ko visi kaut kad vairāk, vai mazāk izslimo.

Žēl dzīvnieciņa protams, gribās uzreiz tos Lohus nodauzīt, bet nu viņi vnk ir slimi, palīdzēt vajag.

 9  0 atbildēt

Kaut kādi pi*arasi

 8  0 atbildēt
Ilgi nedomajot parakstiju peticiju. Vienkarsi slikti metas no tadiem cilvekiem.
 7  0 atbildēt

Es uzskatu, ka šādiem vajag nocirst rokas un palaist mežā. Jo, ja viņi nezina, ko ar tām rokām darīt, tad viņiem tās nav vajadzīgas.

 7  0 atbildēt
Šī ir viena no tām skumjajām situācijām,kad smadzenes ir tikai aksesuārs.. Pašus vajadzētu tāpat nodauzīt,nofilmēt un internetā ielikt. Idioti
 7  0 atbildēt
Bet arī LV šādu deģenerātu netrūkst... Bija man gadi 12-13, kad blakus rajončika .idari piesēja kaķim pie astes mietu un nolaida pa liftu astājot to mietu ārpus lifta durvīm.. Un pēc gadiem- zinu, ka viens no šiem kaķa mocītājiem- leca vafelē no tilta, nezinot ka apakšā ir akmeņi un palika invalīds. Un otrs variants kad .deoteļi sameta bombenes vistu barā- no sākuma vistu "pūlis" pamuka, bet bombenes vel nesprāgst un šīm intrese- un tās atnāk atpakaļ, lai paskatītos kas tad tika nomests.. Piebāž knābīti- un KABUM un vistai galvas vairāk nav.. Bet tos džekiņus (viens gan bija kaut kāds kaimiņu .diots), bet otrs pats savas omes vistas atstāja bez galvām- tā ome abus (gan pašas mazdēlu, gan viņa drauģeli)- tā noklapēja ar siksnu, .irsas un ciskas bija ne tikai zilas, bet reāli MELNAS. ABIEM! Nevienam ļaunu nenovēlu, bet gan visi, VISI šie mocītāji atrausies pēc pilnas programmas...
 7  0 atbildēt

njaa...ko nozime soda izcieshanu aptureeja,vajadzetu vel tiesu kura tiesatu ne tikai bralus bet ari tos apturetaajus

 7  0 atbildēt

Updeits- Viņi pacēla tagad uz 500 000  

 6  0 atbildēt
« 1  2  3 »