Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
25
2631

Raksts par cilvēkiem, kuru vēlmes beidzot piepildījās, lai gan viņiem bija atlicis pavisam maz laika. Mums vajadzētu novērtēt to, kas mums ir dots un atcerēties to, cik daudz mēs varam piepildīt, jo mums visam ir laiks. Mēs tikai nespējam sev doto laiku pilnvērtīgi izmantot!

Piecgadīgā Betānija Fentone... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
1.

Piecgadīgā Betānija Fentone (Bethany Fenton), kurai 2009. gadā tika konstatēts smadzeņu audzējs, izteica savu pēdējo vēlmi - viņa vēlējās nodziedāt dziesmu Saimonam Kauelam klāt esot. Viņas sapnis piepildijās "Britain's Got Talent" studijā Londonā. Viņa Saimonam nodziedāja "Twinkle Twinkle Little Star" un pēc trīs dienām nomira. Saimons ļoti pārdzīvoja par meitenītes nāvi, par viņas ģimeni. Betānija  bija sasniegusi visa sava mūža lielāko vēlēšanos un varēja aiziet laimīgai esot!

Kādu Ziemeļkalifornijas... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
2.

Kādu Ziemeļkalifornijas iedzīvotāju atbrīvoja trešajā cietumsoda izciešanas mēnesī, kad viņa sieva, kuru viņš bija piekāvis, lūdza, lai vīru atbrīvotu. Chara sievai tika konstatēts vēzis Ziemassvētku vakarā un viņa kā savu pēdējo vēlēšanos vēlējās, lai  Chara Deiviss tiktu apžēlots un viņam nenāktos izciest cietumā atlikušos 9 mēnešus. Viņš aizgāja prom  no tiesas ar asarām acīs, jo nedomāja, ka ir pelnījis apžēlošanu. Pēc tiesas sēdes Chara ikdienā sāka apmeklēt nodarbības par vardarbību ģimenē.

Kad sescaronus gadus... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
3.

Kad sešus gadus jaunajai Elēnai Desserichai (Elena Desserich) tika konstatēts smadzeņu vēzis, viņa sāka slēpt mājās simtiem mīlas vēstules, kurās pieminēja to, cik ļoti mīl savus vecākus, lai pēc Elēnas nāves vecāki tās atrastu. Elēnas vecāki pēc šo piezīmju atrašanas publicēja tās grāmatā "Notes Left Behind", kuras tirdzniecībā iegūtos ieņēmumus novirzīja pētījumiem par smadzeņu vēzi un tā ārstēšanu.

Mairei Taomijai Maire Taomia... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
4.

Mairei Taomijai (Maire Taomia) tika konstatēts kuņģa vēzis. Kā savu pēdējo vēlēšanos viņa vēlējās, lai tēvs dotu piekrišanu viņas laulībām.Un viņas tēvs deva piekrišanu. Maire apprecējās ar Marounu Tunui ļoti jaukā kāzu ceremonijā 300 savu draugu un radu klātbūtnē Svētā Kristofera baznīcā Avonhead pilsētā. Maire apprecējās 2010. gadā, bet nomira 2011. gadā. Viņas laime nebija ilga, toties mūža beidzamās dienas tika piedzīvotas skaistas.

Piecpadsmit gadus jaunajai... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
5.

Piecpadsmit gadus jaunajai Mērijai Brettai Kristiānai (Brett Marie Christian) bija leikēmija (asins vēzis) un ārstu prognozes nebija visai labas. Tajās bija teikts, ka Mērijai atlicis maz laika ko dzīvot. Bet līdz savai nāvei Mērija vēlējās izdarīt vēl tikai vienu - nodejot kādu balles deju. Tā kā viņa bija par slimu, lai ierastos uz tuvākajā laikā gaidāmo skolas pasākumu, viņas skolasbiedri atveda pasākumu pie Mērijas pašas. Mērija bija tērpta skaistā vakarkleitā, bija skaisti sapucēta un viņas vakara deju partneris uzdāvināja skaistu kaklarotu, ko Mērijai nēsāt. Mērijas sapnis īstenojās un viņa kopā ar vēl kādiem 50 skolasbiedriem pēdējo reizi kopā pavadīja jauki laiku. Pēc trīs dienām Mērija nomira, bet vismaz laimīga, jo viņas vēlme bija piepildījusies.

Harrietas Ričardsones Eimsas... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
6.

Harrietas Ričardsones Eimsas (Harriet Richardson Ames) mūža sapnis bija iegūt bakalaura grādu pedagoģijā. Viņa sasniedza šo mērķi trīs nedēļas pēc kāda cita sava sasnieguma - pirms trijām nedēļām bija simtā dzimšanas diena. Nākamajā dienā pēc šī diploma saņemšanas, pensionētā skolotāja nomira. Bet viņas sapnis bija beidzot piepildīts, Harrieta nomira laimīga, zinot to, ka sasniegusi savu mērķi, ka sasniegusi to, ko centās realizēt visu savu dzīvi.

Brendons Fosters 1997 gada 4... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
7.

Brendons Fosters (1997. gada 4 oktobris - 2008. gada 21 novembris) bija puisēns no Bothell pilsetiņas Vašingtonas štatā. Zēnam 2005. gadā tika diagnosticēta akūtā limfoleikoze (asins vēža paveids). Brendona pēdējā vēlēšanās bija palīdzēt bezpajumtniekiem. Viņs izteicās, ka gribētu būt kā eņģelis, lai varētu palīdzēt bezpajumtniekiem no debesīm. Šo Brendona vēlmi plašākai publikai pārraidīja vietējā KOMO radiostacija.

Brendona vēlme iedvesmoja cilvēkus izveidot Brendona Fostera labdarības kampaņu, kuras rezultātā 7 auto pildīti ar pārtikas precēm un 95000 ASV dolāriem skaidrā naudā tika nogādāti vietējiem bezpajumtniekiem. Brendons iedvesmoja Losandželosas, Ohaio, Pensakolas un Floridas iedzīvotājiem noorganizēt vairāk kā 2500 maltītes prieks trūkumcietējiem.

Kāds Vjetnamas kara veterāns bija tik ļoti iedvesmots no šī stāsta, ka jaunajam puisim ziedoja savu sirdi. Bet diemžēl tas nedeva Brendonam ilgāku mūžu un viņš būdams jauns nomira. Viņa sapnis būt par eņģeli un palīdzēt bezpajumtniekiem ir piepildījies, jo arvien daudzi šī stāsta iedvesmotie nodarbojas ar labdarību.

Desmit gadus jaunā Kolbija... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
8.

Desmit gadus jaunā Kolbija Kērtina (Colby Curtin) bija smagi slima ar vēzi. Ārstu prognoze bija, ka viņa nomirs ļoti drīz. Meitenīte savās mūža pēdējās stundās vēlējās vēl tikai vienu - redzēt jauno Disney-Pixar multfilmu "Up", tādēļ viņas vecāki nosūtīja Pixar ziņu, vai viņi varētu izpalīdzēt šajā situācijā. Un Pixar varēja - kompānijas pārstāvji ieradās pie Kolbijas ar vēl neiznākušās multfilmas DVD disku un viņas vēlme piepildījās. Septiņas stundas vēlāk pēc filmas noskatīšanās Kolbija aizgāja no šīs pasaules.

PS: Šo faktu jau minēju iekš raksta http://spoki.tvnet.lv/vesture/Fakti-kas-iedzis-tevi-soka/633969

49 gadus vecās Sjūzenas... Autors: Mūsdienu domātājs Nāve viņus uzveica!
Autors: Foto: © SWNS
9.

49 gadus vecās Sjūzenas Houpas (Susan Hope), kura slimoja ar krūts vēzi un trīs smadzeņu audzejiem, pēdējā vēlēšanās bija redzēt viņas meitu apprecamies. Un viņas 28 gadīgā meita Džemma uzklausīja mātes vēlēšanos, apprecoties ar savu puisi Darrenu Raselu. Kāzu ceremonija sākās 13:45, bet Sjūzena nomira 10 minūtes vēlāk - 13:55. Viņas pēdejā vēlēšanās bija īstenota un Sjūzena varēja aiziet laimīgai esot.

Pievienotie video25
2631
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [76]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 05.04.13 00:18
226
4

Pilnīgi žēl skatīties, kā šādam rakstam ir mīnusu bomba

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 04.04.13 23:41
98
11

Situācija pirms raksta aktivizēšanas un ievietošanas. Kad rakstam biju tikai zem trijiem attēliem pievienojis aprakstu--->

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=sr5laa3z5mesqvbhzbk9.png

Nedaudz skumīgi, ka atsevišķas administrācijas personas neatkarīgi no mana raksta satura(raksts pat nebija pusē tapšanas stadijai) to apzināti nomīnuso. It īpaši šajā situācijā, kad raksta saturs ir kā veltījums cilvēku labestībai un šo cilvēku piemiņai!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.04.13 00:44
79
0

Man raudiens no video uznāca ;(

Siluets avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Siluets 05.04.13 01:06
49
3

- licēji ir bezsirdīgi skauži, kam interesē tikai reitings.

blondy avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  blondy 05.04.13 14:13
43
0

Video nav iespejams noskatities bez emocijam... :(

Kojotsuns avatars
Medaļa MaskaMedaļa CacansMedaļa Dienas joks
  Kojotsuns 05.04.13 20:32
37
2

vecīt tu normāli man iesiti pa sirdi ar to video ++ 

Siluets avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Siluets 05.04.13 00:35
31
1

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Situācija pirms raksta aktivizēšan... "

Nu ko- mums pārējiem vien atliek likt plusus. :)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.04.13 00:56
28
1

Tie cilvēki, kas ielika - ir ar aukstu sirdi :( Žēl par jums 

chikya18 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  chikya18 05.04.13 18:03
22
0

Es zināju, ka video būs bēdīgs, bet tāpat skatījos....un tagad raudu.

binotaurs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Redaktors iesaka
  binotaurs 05.04.13 14:45
22
0

es apraudājos,

Siluets avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Siluets 05.04.13 00:39
18
1

atbildot uz elv1js komentāru " Pilnīgi žēl skatīties, kā šādam ra... " Te jau vairs nav runa- patīk raksts vai nē. Dažiem vienārši konkurence nepatīk. :)

Andi99 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  Andi99 05.04.13 21:39
15
0

Tas suns  

mystyle1122 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TeamworkMedaļa Man patīk Facebook 7000
  mystyle1122 05.04.13 19:08
13
0

Es raudāju  

Un es tiešām nesaprotu kas darās citu cilvēku galvās ieliekot mīnusu 

elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 05.04.13 00:43
9
1

atbildot uz Siluets komentāru "Komentārs    Te jau vairs nav runa-... "

To es esmu pamanījis, un arī bieži vien vērtēšanu ņem vērā ne jau dēļ raksta saturu, bet lietotāju, kurš to ir ievietojis. Varētu vismaz uz kādu nedēļu izdarīt tā, lai neviens neredz kas tas par lietotāju, noslēpt viņa niku, tad vismaz godīgi tiktu vērtēti raksti.

Palulu avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Recidīvists
  Palulu 05.04.13 16:08
8
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Situācija pirms raksta aktivizēšan... " Tevi tas rausta? Lai tak viņi iet d*rst!

Ibumetīns avatars
Medaļa Gada spoks 2011Medaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Ibumetīns 05.04.13 00:24
8
1

atbildot uz elv1js komentāru " Pilnīgi žēl skatīties, kā šādam ra... " +

kreatiiva avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa FledermausisMedaļa Sviestmaize
  kreatiiva 09.04.13 14:09
6
0

nosaukums - arī slavenībām ir sirds...hmm, tie, ka miruši(lai viņiem vieglas smiltis) no kādas slimības ir slavenības? Viņiem neaušubāmi ir sirds, bet pričom tur slavenība? Wataa

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 05.04.13 14:00
6
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru "Lai nu tā butu. Bet nacionālists ir Admins. Nez... " Koderis ielika tev 10 mīnusus.

Nimats avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa BakalaursMedaļa Autoklikeris
  Nimats 05.04.13 23:12
4
0

''Pečaļka'' par suni...

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 05.04.13 13:52
3
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru "Nacionālista 2 mīnusi ar kautkā uzrādās pirms r... " Man persōnīgi nav nekāda kontakta ar koderi. Un viņš ir tehniskā daļa, nevis administrācijas daļa.

« 1  2  3  4 »