local-stats-pixel

Naudas skaitlis? Wouw......Uzzini kāds ir tavs!4

17 4

"Naudas skaitlis" iegūts no konkrētās personas Dzīves Ceļa, saskaitot visus dzimšanas datu ciparus līdz iegūst viencpipara skaitli (izņemot 11,22,33, jo šiem skaitļiem piemīt īpašs spēks). Piemēram ja cilvēks ir dzimis 1989. gada 1. septembrī viņa naudas skaitlis ir viens.(1+9+8+9+1+9=37;3+7=10;1+0=1) Ko vēsta katrs skaitlis?

Naudas skaitlis – 1 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, ir nepieciešams ievērot tīrību un kārtību kā mājās, tā arī darbā. Regulāri jāuzkopj māja, darba vieta, savlaicīgi jātiek vaļā no nevajadzīgiem papīriem, vecām lietām, bojātām ierīcēm, bet galvenais – no netīrumiem un putekļiem. Tas viss attiecas arī uz tualeti un koridoru, kuriem arī jābūt tīriem un sakoptiem, tāpat nevajadzētu veidot netīrumu krātuves kaktos un grūti pieejamās vietās. Pie visa tā nepieciešams aktīvs dzīvesveids, jābūt lojālam pret citiem cilvēkiem un jācenšas attīstīt humora izjūtu. Vislabāk vieninieks var sevi parādīt vadītāja lomā (kaut arī vadīs tikai nelielu cilvēku grupu), bet izpildītāja loma tam nav īsti piemērota. Jāmācās darboties patstāvīgi. Taču, lai piesaistītu naudas enerģiju, jāatmet egoisms, ambīcijas, augstprātība un slinkums. Jānēsā talismans ar Saules attēlu. Labi, ja tas būtu taisīts no zelta.

Naudas skaitlis – 2 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, būtu nepieciešams attīstīt diplomātiskās spējas, kā arī ritma izjūtu. Nevajadzētu censties kļūt bagātam bez citu cilvēku palīdzības, jo tas visdrīzāk neizdosies. Divniekam jābalstās uz ģimeni, partneriem, kolēģiem. Parakstot līgumus vai vienošanos, jācenšas pildspalvu turēt ar diviem pirkstiem. Personīgās mājas sliekšņa vai dzīvokļa durvju priekšā jānoliek divi augsti trauki un katrā no tiem jāieliek pa vērtīgai naudas zīmei. Lai atbrīvotu ceļu naudas enerģijai, vajadzētu tikt vaļā no bailīguma, bikluma, nevēlēšanās riskēt, vājā gribasspēka, kā arī jāpārstāj nodarboties ar pašiznīcināšanos.

Naudas skaitlis – 3 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, vajadzētu reizi trijos gados dot klusēšanas zvērestu uz trim dienām. Vērtīgi būtu apgūt dziedāšanas un oratora mākslu. Tad, kad trijnieks iemācīsies precīzi izteikt savas domas – vai tas būs ar dziedāšanas, monologa, vēstules vai teātra mākslas palīdzību, - tas neapšaubāmi gūs panākumus finansēs. Viens no variantiem, kā atbrīvot vietu naudas enerģijas plūsmai kakla čakras rajonā, ir skaļi un izteiksmīgi mežā lasīt dzeju vai skaļi dziedāt. Tāpat jāuzticas savai intuīcijai, jāpārstāj ignorēt priekšnojautas un jāņem palīgā sava iztēle. Taču svešiem padomiem klausīt nevajadzētu. Trijniekam jātiek vaļā no pļāpīguma, neiecietības, greizsirdības, jāmācās cienīt sevi un savas idejas. Trijniekam piemīt līdera īpašības, tādēļ labklājības vairošanai vajadzētu trenēt prātu un komerciālās spējas.

Naudas skaitlis – 4 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, jāiegādājas bruņurupucis – šis dzīvnieks palīdzēs piesaistīt naudas enerģiju. Bruņurupucis ir četrinieka talismans. Panākumu gūšanai vajadzētu pastrādāt gan ar rokām, gan galvu. Ar fizisku darbu var sakrāt tikai pieticīgu bagātību, tādēļ, ja ir vēlme pēc kaut kā lielāka, būtu labi nopelnīto naudu ieguldīt nekustamajā īpašumā. Ienākumu palielināšanai jāplāno tikai ilglaicīgi projekti, kā arī nevajadzētu iesaistīties apšaubāmos darījumos, kuri sola ātru peļņu. Tāpat nav vēlams spēlēt azartspēles – tās atņems naudas enerģiju. Četriniekam jātiek vaļā arī no nepiekāpības un tieksmes komandēt.

Naudas skaitlis – 5 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, jāievēro likumi un noteikumi, veltīgi netērējot savu enerģiju, laiku un naudu. Finansiālu stabilitāti iegūt būs grūti, ja tiek lietotas narkotikas vai alkohols. Biežāk jāapmeklē izstādes un prezentācijas, jācenšas būt lietas kursā par visiem jaunumiem, paplašinot savu redzesloku un nebaidoties mainīt darbības sfēru. Vienaldzība, bezatbildība un izdabāšana savām iegribām nav labi sabiedrotie, tāpēc no tiem pieciniekam vajadzētu atteikties. Veiksmes simbols – pentagramma piecstaru zvaigznes formā vai simboliski pastiepta roka ar pieciem pirkstiem.

Naudas skaitlis – 6 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, sešiniekam jārada ap sevi harmoniska un skaista vide. Jāmācās piedot gan kolēģiem, gan padotajiem. Finansiālā veiksme lielā mērā atkarīga no radiem un tuviniekiem, tādēļ sešiniekam ideāli piemērots būtu ģimenes bizness. Var veidot savu firmu, lai tā būtu orientēta uz sociālo sfēru vai izglītību, piemēram, privātā skola, bērnudārzs, mācību kursi vai patversme dzīvniekiem. Ja sešinieks ir padotais, jācenšas darbā nelaist garām izdevīgus finansiālus piedāvājumus un nevilcināties ar lēmumu pieņemšanu. Lai gūtu labākus panākumus, ar steigu jātiek vaļā no lepnības, spītības un autoritārisma. Veiksmes simbols – sešstūru zvaigzne (divi trīsstūri) palīdzēs sabalansēt naudas enerģijas plūsmu.

Naudas skaitlis – 7 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, septītniekam nepieciešams daudz lasīt, mācīties, izgudrot kaut ko jaunu. Ar saviem atklājumiem neapšaubāmi būtu jādalās ar citiem. Fizisks darbs ir nevēlams – pastāv risks izputēt. Arī partneri darījumos nav ieteicami, labāk strādāt patstāvīgi. Finansiālās labklājības nodrošināšanai jāmeditē uz ērgļa attēlu. Šādu attēlu jāpiekar savā kabinetā pie sienas vai ērgļa figūru jānovieto uz sava darba galda. Septītniekam jācenšas pārvarēt savu noslēgtību, nepacietību, cīnīties ar melanholijas uzplūdiem un nemeklēt patiesību vīnā – to tur neatrast.

Naudas skaitlis – 8 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, astotniekam būtu jāatceras, ka, pildot citu uzdevumus un rīkojumus, neko daudz nopelnīt neizdosies, tāpēc svarīgi pašam būt līderim vai arī jāuzsāk savs bizness. Nevajadzētu nodarboties ar sīkumiem, vēlams uzreiz uzsākt kaut ko vērienīgu. Tieši tad, kad astotnieks sāks strādāt ar lielāku sparu, tā finanses ievērojami palielināsies un vairs nebūs jāskaita santīmi līdz algai. Svarīgi ir balstīties uz veselo saprātu un būt stingram lēmumu pieņemšanā. Vēlams vienmēr nēsāt sev līdzi Dievmātes vai planētas Venēras attēlu.

Naudas skaitlis – 9 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, devītniekam ieteicams uz sava darba galda turēt senās Ķīnas filozofa Lao-Dzi statuju vai portretu. Viņš māca būt gudram un palīdz attīstīt komerciālās spējas. Būtu vēlams vairāk uzmanības pievērst citu cilvēku problēmām, tādā veidā attīstot sevī iecietību un prasmi klausīties. Finanšu problēmas jārisina deviņu stundu laikā, bet, ja uzdevums ir pārāk sarežģīts un atbildīgs, – deviņu dienu laikā. Devītniekam nevajadzētu būt skopam, ļaunam, biklam un neizlēmīgam. Lai vairotu finansiālo labklājību, reizi deviņās dienās jāaizdedz deviņas sveces vai aromātiskie kociņi, jāieliek deviņās aploksnēs deviņas vienāda lieluma un vērtības naudas zīmes un jāizdala tās kolēģiem, draugiem, kaimiņiem. Taču jāizvairās tās dot nabagiem (arī pārējā laikā nevajag dot nabagiem dāvanas biežāk kā reizi mēnesī). Devītniekamjāatceras, ka iedotais vienmēr daudzkārtīgi atgriezīsies no Visuma, tikai, iespējams, citādā veidā.

Naudas skaitlis – 11 Ļoti efektīvs veiksmes simbols finansiālās labklājības veicināšanai ir ābols. Šim auglim būtu vienmēr jābūt uz vienpadsmitnieka galda un tos var ēst neierobežotā daudzumā. Var arī istabā uzkārt gleznu ar attēlotiem āboliem. No profesijām piemērotākās būtu - lektors, diplomāts, ministrs, kritiķis, psihoterapeits, psihoanalītiķis, garīdznieks vai konsultants. Jāpiebilst, ka jebkurš no šiem amatiem būs labi apmaksāts. Lai nauda plūstu tieši rokās, galvenais - iedvesmot apkārtējos uz darba varonību, pašam esot notikumu epicentrā. Vienpadsmitniekam jāattīsta intuīcija, mākslinieciskās un ekstrasensorās spējas, kā arī jāvairās no neveselīgām ambīcijām, vienaldzības, egoisma un niknuma.

Naudas skaitlis – 22 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, būtu lietderīgi nēsāt līdz talismanu, kas attēlo Sauli - tas palīdzēs iemūrēt pirmo ķieģelīti savas labklājības ēkai. Rūpēties par finansiālo nodrošinājumu jāsāk tieši 22. dzimšanas dienā. Naudas plūsmas regulēšanai būs vajadzīgas 22 dienas vai arī 22 mēneši – viss atkarīgs no attiecībām ar savu Dzīves Ceļa karti. Vēlams, lai darbs būtu saistīts ar starptautisko sadarbību, politiku, pasaules mēroga problēmu risināšanu. Nav vērts likt likmi tikai uz dārgiem projektiem, kuri sola lielu peļņu, vajadzētu strādāt arī pie dažādas sarežģītības un vērtības projektiem. Jāmācās nenervozēt un neplātīties. Būtu vēlams visos gadalaikos vairāk uzturēties saulē. Ja laukā valda pelēcība un slapjdraņķis, jāapmeklē solārijs.

Naudas skaitlis – 33 Lai gūtu panākumus finanšu jomā, jāiemācās upurēt personīgās intereses, prasmīgi savienot zināšanas ar pieredzi, kā arī agrāk nesavienojamas metodes un paņēmienus – tad komerciālie panākumi būs nodrošināti. Lai rastu iekšējo mieru un harmoniju, svarīgas ir vientulīgas pastaigas pa mežu vai parku, pa pielijušām vai piesnigušām ielām. Jāpamēģina darīt dažādus darbus ar aizsietām acīm – tas attīsta intuīciju. Tā kā finanšu panākumi nevar būt mūžīgi, jācenšas iekrāt. Noturēt naudas enerģiju palīdzēs atslēgu un slēdzeņu kolekcija.

MANS KOMENTĀRS : Izmēģināju arī savu tā saucamo ''Naudas skaitli'' un man sanāca 7. Septītiniekā ir rakstīts, ka nav ieteicams strādāt patstāvīgi, bet šajā ziņā es nepiekrītu, jo es vienmēr strādāju patstāvīgi un man kaut kā sanāk labāk nekā maniem draugiem, kas strādā pa pāriem, jo viņi vienmēr strīdas un nevar izlemt pa vienu, bet man vienam ir viegāk izlemt.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Analizējot manu finašu situāciju, ilgstošākā laika periodā ,es teiktu ,ka mans "naudas skaitlis" ir nulleemotion

Bet otrs variants ,pie visa vainīga mana nespēja aizvērties un paklusētemotion

1 0 atbildēt
Tavs komentars neatbilst patiesibai. Jo par naudas skaitli tu sakuma raksti ka ieteicams stradat patstavigi bet komentara ka jastrada kopa. Hmmm man ari sanaca 7. Un es vienmēr jūtos labāk strādājot viens
0 0 atbildēt

Kā vsp aprēķināt, nedaleca

0 0 atbildēt