27

 97  3

Sveiki visiem spokiem, man, kā cilvēku tiesību aizstāvim un godīgam pilsonim, radās ideja uzrakstīt kārtējo rakstu, kāpēc tad būtu jālegalizē zālīti!

Komentāri 27

0/2000

Valdības mērķis diemžēl nav cilvēkiem palīdzēt LV. Reku dzīvoju holandē, te viss ir sakārtots, cilvēki mierīgi legāli iegādājas zāli un nekādu īpašo problēmu nav, neviens sūdus netaisa salīdzinot ar alco. Bet LV vēl nu gadus 10 tā būs  heavy drug  

 9  0 atbildēt
Šajā rakstā var nomainīt vārdu "zāle" un visus tā sinonīmus pret "kokaīns" un raksts būs tieši tikpat zinātniski precīzs un visi norādītie avoti arī būs derīgi
 7  1 atbildēt

i see 420 i give + 

 6  0 atbildēt

Esmu par dekriminalizāciju. Legalizēšana - tas Latvijas apstākļiem ir bīstami, vietējiem patīk apdullināties + vēl salidos apdolbīties alkstoši tūristi no visām malām!

Man liekas dīvaini, ka zāle ir aizliegta, bet alkohols atļauts. Savulaik studēju tieslietas, 95 % kāzusu (krimināllietu) sākās ar vārdiem "pēc kopīgas alkohola lietošanas...". Līdz šim neesmu redzējusi nevienu krimināllietu, kur kāds pēc zālītes pīpēšanas būtu kādu nodūris, izgrūdis pa logu, nolauzis pie LMT ēkas esošo barjeru, utml.

 4  0 atbildēt
2 gadi nodzivoju Uk zinu par ko tu runā. G dienā... stouna braukt navajadzetu, pārāk atslabina. Piem Spānija, 1 eglite uz 1 cilvēku ģimenē ir atļauts audzēt, priekš lietošanas, pārdot nedrīkst. Ja pieķer- būris. Coms 5 gadi nodzīvoja mācēja stāstīt.
 4  0 atbildēt
nu kamer psrs laika paaudze nebuus izspraagusi nekas nemainiisies! taa ir taada tumsha teema prieksh sabiedribas jo neviens iisti negrib par to neko dzirdet , redzeet un veel mazaak kko risinaat shajaa sakaraa .
 4  0 atbildēt
Cannabis eļļa palīdz pārkinsona slimniekiem!
 4  0 atbildēt

viens no visprecīzākajiem rakstiem par marihuānu ko spokos esmu redzējis,es arī kad sāku smēķēt gan atmiņa gan reakcija uzlabojas,tagad kā cigaretes pīpēju,ar auto pabraukt skaidrā vispār vairs nevaru,jo tik labi ir braukt kad esi pīpējis

 3  0 atbildēt
Lagalaze ved lagalaze ruskij ved vot tak dresu kopa ar ale ub nus baigi labi heiteriem skauz
 3  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Latvija legalizācijai gatava nav vismaz vēl 10 gadus. VISMAZ.

Un gandrīz visi tavi argumenti ir galīgi garām. Noteikti ej vidusskolā un nesen pirmo reizi uzpīpēji/ neesi pīpējis nekad. Vajadzētu pīpēt un sēsties pie stūres? Dīvains neesi? Jā, ir drošāk kā braukt dzērumā, tomēr tu esi zem substances, kas izmaina tavu reakcijas atrumu un domāšanu, bīstami tāpat. 

 3  0 atbildēt

Tu esi trollis?

Protams, jālegalizē būtu, bet raksts ir garām! Ar šādu viedokli Tu panāksi tikai pretēju rakciju tai, ko vēlējies.

 3  0 atbildēt

      

 3  0 atbildēt
Es girbu pameget katreiz zale ar ale lai zinatu cik lieli pautu es gutu gankalalelel bet tay dziv r labab tape cjajns hsjsj kkek kshsh spahgeuaf nenr nu nrgribu juri mikrth gshsh hsjj SUNS PAR KLONU LAPS sNAPIS
 2  0 atbildēt

Nestāstiet te pekstiņus, zēni, viss ir pierādīts ar zinātniskiem pētījumiem un faktiem!

 2  0 atbildēt

Vienmēr ir bessījuši alkoholiķu šļupsti par to ka viņi spējot visu kontrolēt bet narkomāni kā redzi sit viņus pušu. Tūlīt jau marihuānu iecels brīnumzāļu godā un pasludinās par veselību un saprātu uzlabojošu līdzekli. Nu neiedarbojas marihuāna uz visiem organismiem vienādi. Tās iedarbības mehānisms ir radikāli atšķirīgs katrā individuālā gadījumā. Ir pietiekami augsts procents gadījumu kad marihuāna ir bijis tikai pirmais solis ceļam uz ''nekurieni'' kuram ''fināls'' pienāca ar heroīnu un pūstošām vēnām. Kāds būs nākamais netikuma reabilitācijas mēģinājums? Sāksim dziedāt slavas dziesmas pedofīlijai vai stāstīsim par kokaīna vērtīgajām īpašībām  aicinot to pievienot konditorejas izstrādājumiem?

 2  0 atbildēt

4,.5. slima suņa murgi, 1. arī negribu piekrist, nakurennijs pie stūres? Ok! .    

Ja zālīti legalizētu, 100% tā netiktu izmantota ne medicīnas nolūkos, ne nervu nomierināšanai, kas spēs atļauties, viņam tas aizvietos parastu cigareti un viss. 

 2  0 atbildēt

1. Jūs, tas nenozīmē tikai to ka ir daudz. 2. Ne ko necenšos jo par jums jau nu esu gan daudz gudrāks un necenšos ar apreibinošu vielu palīdzību izdabūt ārā saprātu un garīgo neatkarību no savas galvas. 3. Man pilnīgi vienalga kāds viedoklis par mani ir kaut kādam narkomānam.

 2  1 atbildēt

Ar ko šis narkomāna pašapmāns labāks par kremlinu troļļa meliem par PSRS vai putina slavināšanu?

 2  2 atbildēt