local-stats-pixel fb-conv-api

Manai tautai22

261 2

Kādu dienu kalusījos vācu radio staciju un ziņās stāstīja par kādiem noziegumiem, ko Vācijā pastrādājuši “bēgļi”. Patiesībā būtu jābūt tā, ka radio ir tautas balss tautai. Tas ir līdzeklis kā tauta klūst vienota cīņā pret grūtībām, tiek stiprināta un uzturēta tautas pašapziņa. Ja mans sapnis piepildītos un tā arī notiktu, padomāsim par to, kā skanētu radio? Kāda ir īstā tautas balss, kas skanētu vienojot visu tautu?

261 2 22 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 22

0/2000

Šobrīd ir tāds laiks, ka katrs par sevi. Varbūt pienāks laiki, kad visi būs patrioti, bet vai cilvēki būs gatavi atteikties no ērtībām - ārzemju auto, ceļojumiem, telefoniem, darba ārzemju firmās?  Būsim reāli- Latvijai vienīgais reālais resurss ir koki un cilvēki. Kokus mūžīgi pārdot nevar, bet cilvēkus - tad ir jāizpatīk ārzemju kompānijām, diemžēl. Tas, ka visu pērk un pārdod, nav tikai Latvijā. Piemēram, Volvo ir pārdots ķīniešiem. Kā arī, visiem vienalga par otru, latvietis vai ne latvietis. Visi grib nopelnīt - darba devējs dzen lai pelna vairāk un izspiež, izīrētājs - lai maksā lielu īri, valsts- lai maksā nodokļus utt. - nevienam nav vairs patriotisms, ne te ne arī citur.

Es par to arī esmu domājis, kad biju jaunāks, ka varētu tak visu izmainīt, bet tāpat, ir diezgan zaglīga tauta, kas ienāk jauns, tas sasmērējas politikā. Tu domā pārāk godīgi, ka tev atļaus nolikt pie vietas visus. Realitātē, negodīgie spēlē pēc negodīgiem noteikumiem, un pieļauju, ka izdarīs visu, lai pirmkārt, sabeigtu tavu reputāciju, otrkārt, lai iznīcinātu pierādījumus, uzpirktu utt, tāpēc ka būs vienmēr tādi kangari, kam nauda nesmird, un kurus varēs uzpirkt. 

24 0 atbildēt

Liek aizdomāties..  emotion 

12 0 atbildēt

Bet padomājiet, kas tas ir par līmeni - dzīvot kopā ar cilvēkiem, katru reizi nopirkt biļetes uz dziesmu svētkiem, saukt sevi par patriotu un tai pat laikā par naudu nodot visus kaimiņus un tautas vērtības! Kangars nobāl tādiem tautiešiem blakām. Tad nespēlējam teātri un pasakam uzreiz, ka katrs par sevi, nevis uz svētkiem tēlojam patriotus.

11 0 atbildēt
Mums Cēsīs ir tāds Kārlis Meņģelis ,kas strādā Latio,tas gudrinieks izveidoja mājas lapu prieks Ķīnas,lai ķīnieši pērk īpašumus Cēsīs. Nu ir jau nopirkti īpašumi un daži ķīnieši,kuri nemaz neizskatās pēc bagātniekiem. Drīzāk tā bus ķīniešu mafijas naudas atmazgāšanā. Bet interesantākais ir tas kad viņš pats ir no Valmieras. Bet ka jau saka,nauda nesmird.Un tādu darboņu ir daudz,galvenais nauda,pēc tam kaut ūdens plūdi.
8 0 atbildēt

nujā - tai pašā laikā tautiešiem pašiem nevajadzētu braukt prom no Latvijas un pastrādāt noziegumus Vācijā  emotion 

6 0 atbildēt

Vai tad tas nestrādā, kā vienojošs spēks, tas ka tauta vismaz tiek informēta par to ko tie brūnie mēsli ir pastrādājuši ? 

3 0 atbildēt

Kaut kāds ūdens, bez kaut kā konkrēta... 

1 0 atbildēt

nu tauta

0 0 atbildēt

:think:

0 0 atbildēt