13

 147  8

Kas notiek, kad cilvēkam ir pārāk daudz brīva laika? Viņš rada to, par ko neviens agrāk nebija iedomājies.

Mākslinieks no Kalifornijas vārdā Migles Vaskvezs ir to paveicis. Viņš ir atdzīvinājis dažādus slavenus multfilmu tēlus, lai tev radītu murgus. Apskati foto, bet ņem vērā, ka tie var sabojāt visu tavu bērnību.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentāri 13

0/2000
Pretīgi un pārspīlēti vizualizēts. Laikam šo sauc par mākslu, kas izsauc riebumu.
 13  0 atbildēt

Šausmas  

  

 10  0 atbildēt

Diezgan biedējoši

 8  0 atbildēt

    Bērniem nāks murgi!  

 7  0 atbildēt
Ārprāts!!! Ar multeņu skatīšanos nu ir cauri!!!
 7  0 atbildēt

  

 6  0 atbildēt

Man sonakt radisies murgi   

 5  0 atbildēt
Nez... Parasti man patīk cits skatījums uz lietām, sajūsminos par pa briesmīgie zīmējumiem vai netradicionālu izpratni par mākslu, bet šitas nu ir konkrēti pretīgi.
 4  0 atbildēt
Smielīgi-stulbi
 2  0 atbildēt

Atgādina "twilight zone" filmas segmentu, kur bērns varēja ar domu spēku veidot realitāti.  Tajā sērijā vienā brīdī viņš manifestēja smagi deformētu zaķīti un multfilmu varoni. https://do-androidsdreamof-electricsheep.tumblr.com/post/52043134178/cenobites-ceno-bites-twilight-zone-the  Man kas šāds ļoti patīk, it īpaši, ja filmā ir pietiekami garš intro, kur viss notiek pakāpeniski un mierīgi un ir iespējams iejusties atmosfērā un tiek parādīti labi praktiskie effekti, kuri nekad netiks aizvietoti ar CGI...    Arī "The thing" 1982. g.  Bija līdzīga paskata mošķis, kurš bija apbrīnas vērts un kurš tiešām izraisīja izbrīnu un kuram bija "creepy factor" diezgan labs.    

 2  0 atbildēt

Edds izskatās ar ļoti smagām veselības problēmām... 

 2  1 atbildēt