local-stats-pixel fb-conv-api

Kristovska komanda, kā solījusi, sāk pilsētas sakopšanu2

Partijas „Pilsoniskā savienība” Rīgas mēra amata kandidāta Ģirta Valda Kristovska komanda šodien, kā jau tika solīts, uzsākusi galvaspilsētas sakopšanu, novācot uzlīmes „Rīgas birokrātiem armijas disciplīnu”, ko partijas atbalstītāji bija izlīmējuši daudzviet pilsētā uz māju sienām, pieturvietām un citur.

Ģ. V. Kristovska priekšvēlēšanu štābs, jau ziņoja, ka reklāmas kampaņas ietvaros līdzās citiem reklāmas materiāliem atbalstītājiem tika izsūtītas arī uzlīmes. Drīz pēc tam uzlīmes parādījās daudzviet Rīgā. Štābs un partijas birojs saņēma atbalsta zvanus un lūgumu iegādāties papildus uzlīmes, taču saņēma arī vairākas sūdzības par to, ka uzlīmes uzlīmētas vietās, kur tam bija vajadzīga saskaņošana un atļauja.

Ģ. V. Kristovskis vērsās pie partijas atbalstītājiem ar aicinājumu uzlīmes izmantot, nepārkāpjot svešu īpašumu un pārtraukt uzlīmju patvaļīgu izlīmēšanu vietās, kas nav tam piemērotas vai kur tas nav atļauts. Viņš apsolīja 4. jūnijā uzsākt akciju, lai sakoptu pilsētu, beidzoties aģitācijas posmam.

Šodien Kristovska komanda uzsāka pilsētas sakopšanu. Darbu daudzkārt pārtrauca lietusgāzes, taču uzlīmes tika notīrītas Pārdaugavā, Teikā un citās Rīgas vietās. Veicot šo darbu, Rīgas mēra kandidāta atbalstītāji uzklausīja atzinīgus vārdus par šādām rūpēm un pat apbrīnu.

Kāds padzīvojis vīrs, redzēdams, ka tiek noņemtas uzlīmes, pukojās, ka Rīgā par daudz netīru sienu un pieturvietu. Uzzinājis, ka jaunie cilvēki notīra savas partijas uzlīmes, viņš bija priecīga pārsteigts un solīja balsot par tādu politisko spēku.
11 4 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000
pasiem par sevi sitadus tekstinus cept, diezgan nozelojami ;)
0 0 atbildēt
Malacīši! :D
0 0 atbildēt