local-stats-pixel fb-conv-api

Kas notiktu, ja tiktu nogalināts Donalds Tramps?19

265 22

Jāsaka uzreiz, ka lai gan ienīstu Donaldu Trampu un nepiekrītu pilnīgi nekam, ko viņš saka vai dara, es nevēlu viņam nāvi. Es atgādinu jums visiem, ka pat , ja ienīstat kādu politiķi, viņa nogalināšana neatrisinās pilnīgi neko, jo tā neizskaudīs problēmu, kas ir daudz dziļāka par vienu indivīdu.

265 22 19 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 19

0/2000

Par pirmo teikumu - Tu viņu pat nepazīsti, bet ienīsti. Dīvaini. Izklausās pēc kaut kādiem mistiskiem aizspriedumiem. Attiecībā par to, ko saka- un tagad godīgi - ko no teiktā Tramps nav mēģinājis vai sācis īstenot? Un tagad Obama- atceries pirmsvēlēšanu solījumu likvidēt Guantanamo? Tas ir tikai viens no, ko Obama solīja un neizpildīja. Atšķirībā no visiem iepriekšējiem pēdējos 30 gados, Tramps ir vismazāk tukši solījis (muldējis).

ps. es neesmu Trampa fans, bet es neizbrīnītos, ja viņu ievēlētu uz otru termiņu

31 0 atbildēt

Nemaz nesapņo, Amerikā NESĀKTOS pilsoņkarš. Likumā paredzētajā kārtībā tiktu izsludinātas jaunas vēlēšanas un iekšpolitiskie ķīviņi turpinātos kā līdz šim.

19 0 atbildēt

Es nesaprotu ko jums tas Tramps ir izdarījis ???

Bet priekš savas nācijas manuprāt viņš ir darījis ļoti daudz laba.

Tas ir cilvēks, kurš pasaka kā ir (kamēr pārējie domā tāpat, bet pieklājības pēc nesaka), tas domāts gan par migrantiem, gan mūri, gan ekonomisko karu, gan NATO 4. punktu.

16 0 atbildēt

Kas vainas Trampam?Viņš ir vienīgais kas kaut ko tur dara,lai ASV pilsoņiem būtu labāk,bet kreisajam flangam to nesaprast,jo dzīvo savā iedomu pasaulē.

7 1 atbildēt

jāatzīst, ka es vispār esmu Trampa pusē. viņš ir vienīgais kas mēģina kaut ko darīt amerikāņu labā. Sasodīts, bet viņš pat panāca ka ziemeļu un dienvidu Korejas pirmo reizi satikās pie sarunu galda. Viņš arī pilda savus vēlēšanu solījumus par spīti liberāļiem. tas pats incidents ar Irānu pāris dienas atpakaļ.. tas vien būtu novedis pie jauna kara. 

6 0 atbildēt

Būtu jaunas vēlēšanas un neks vairāk.

5 0 atbildēt

Būtu LIELI SŪDI. emotion 

5 0 atbildēt

Raksts ir par to, kas notiktu, ja Trampu sašautu. Bet ja nokristu/tiktu notriekta AF1 lidmašīna ar Trampu? Tad procedūra būtu cita, jo vispirms nāktos atrast un identificēt mirstīgās atliekas. A ja lidmašīna iekrīt jūrā vai sadeg? Vesela kaudze visādu variantu.

Bet in general jau procedūru tas nemaina: ja prezidents ir pazudis/nav pieejams, tad līdz brīdim, kamēr viņš netiek atrasts, pienākumus pilda viceprezidents...

4 0 atbildēt

Ja kāds domātu patiesi noslaktēt D. Trampu tad nu sāktos īstās raganu medības. Ar 100% pārliecību to sasaistītu ar Kremli, jeb tā pietuvinātiem. Demokrātu blokā tā būtu pati labākā diena, jo šie varēs izbīdīt vēlēšanās jaunu kandidātu un cerams ka tas vai tā nebūs H. Klintones līdzinieks/ce. Sāktos jauns priekšvēlēšanu maratons un mēs varētu atkal vainot Maskavu ja atkal Vēlēšanu kolēģija izvēlētu prezidentu no Republikāņu platformas. Ieejat Latvijas radio arhīvā tur līdz pēdējam brīdim bija pārliecinātu par Hilarijas uzvaru, un še Tev aukst ūdens uz galvas. Tramps ir prezidents. Finanšu tirgos maziņš šoks, šokēta visa pasaule, un nekur ne ar vārdu nepieminēja Maksavas roku. Tā ziņa nāca vēlāk kad atjēdzās no šoka.

3 0 atbildēt

Viltus ziņu kanāls ir nevis fox news bet CNN. Pat man amerikas latvieši ir teikuši, ka pie trampa dzīve ir daudz labāka nekā bija pie Obamas.

3 0 atbildēt

Donalds Tramps miris?!?Jāiet dejot un sērot par to  ka nezinu!

5 5 atbildēt

Interesanti. emotion  emotion 

2 2 atbildēt

Tramps ir viens no visu laiku labākajiem, ja ne pats labākais, ASV prezidentiem. Viņam rūp valsts nevis reitingi.

Pirms robežas šķērsošanas no Meksikas uz ASV man pret atlīdzību piedāvāja parādīt, kur var tikt pāri/cauri žogam, kas liecina, ka mūris tur ir nepieciešams.

Redzēju, kāds haoss ir San Francisko, ko sastrādājuši [visticamāk nelegālie] migranti.

0 0 atbildēt

SVĒTKI...  emotion 

6 11 atbildēt

ja nogalinātu Trampu ,un tas būtu pat ļoti vēlams,tad pārējie  tā saplēstos savā starpā par varu,ka jeņķlandē izceltos karš savā starpā..ir zināms ,ka Trampam reālas varas nav ..viņa tā saucamos oficiālos lēmumus nosaka pavisam citi ļaudis.Mēsls ne cilvēks ,nupat atcēla uzbrukumu Irānai tikai tādēļ ,ka jāsāk gatavoties priekšvēlēsanu kārtējiem meliem..,lai nezaudētu varu.Viņu neinterse'ne cilvēki , ne valstsi , nekas cits --izņemot savu personisko varu un rotaļlietu-- ASV ekonomiku  un tās varas iespējas.

4 11 atbildēt