8

 89  0

Šogad 1. marts bija kā sēru diena lielai daļai Latvijas iedzīvotāju, kuri visu 2018. gadu bija godīgi maksājuši nodokļus, bet, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, uzzināja, ka ir parādā valstij kādu konkrētu summu. Dažiem tie bija vien pāris eiro, citiem parāds pārsniedza pat vairākus simtus eiro.

Ko darīt, lai nākamgad neatkārtotos šāds liktenis? To skaidro ISO Sertificēto grāmatvežu asociācijas valdes priekšsēdētāja Anda Ziemele.

Komentāri 8

0/2000

Cilvēkam, kurš mēnesī pelna kapeikas un mēģina savilkt galus kopā no algas līdz algai vēl izrādās parādi. Drīz ar šo valsti būs smagā pakaļā, te nemaz vairs nevar izteikties bez lamu vārdiem. Valsts sektorā visi dzīvo kā nieres taukos, kamēr privātajos šefi ceļo pa ārzemēm, kamēr darbiniekiem nevar samaksāt pat minimālo (430 uz rokas). Latvija joprojām lēni virzās uz iznīcību un tas ir fakts. Pie mums brauks zinātnieki un pētīs mūsu stulbumu - kā ar mazāk nekā 2 miljoniem iedzievotāju, valsts var uztaisīt miljardiem parādus. 

 21  0 atbildēt
Kas jāzin lai nekļūtu psr parādieku- vai pasei nav beidzies termiņš un cik maksā lidmašīnas biļete uz sev izvēlētu valsti kur tevi neviens nečakarēs.
 21  1 atbildēt

Lai nekļūtu nākamo gadu par parādnieku,vnk šogad šai valstij nemaksāt nodokļus

 13  0 atbildēt
Daudz jāmaina darbi daudz jāslimo 😂😂 un būs nodokļu pārmaksa.... Manā gadījumā LV nestrādāt vispār... Un 500€ kabatā
 10  0 atbildēt
Un tiem kam grupa tiem nevajag teikt ka ir invaliditāte arī tad būs pārmaksa.
 6  0 atbildēt

Man liekas ka labākais ir uzlikt tā lai nav neapliekamais minimums, respektīvi lai ņem nodokļus jau no pirmā eiro. Protams naudiņas būs mazāk (alga) bet nebūs kristiski jūtams, bet pēc gada iesniedzot jaunu deklerācīju, tu zināsi ka tur stāv tavi pārmaksātie nodokļi un varēsi izņemt, ar šādu metodi nekad valstij nebūsi parādā + vienmēr valsts tev būs parādā. 

 5  0 atbildēt

Matilde tāda republikas padauza vien ir + iesaka TVNET

 0  0 atbildēt