local-stats-pixel fb-conv-api

Kārtējā Latvijas izsolītāja identitāte? :)12

Lai gan nelabvēļu ārvalstu medijos Latvijai nekad nav trūcis, Latvijas izsolītāju petīcijām patlaban ir labs laiks tādā ziņā, ka starptautiskais aizdevums dod tiem notikumu fonu, kas nepieciešams lai šādi joki būtu kaut minimāli uzjautrinoši (lasi - publicējami).

Savukārt tiem, kam šie jociņi nepatīk, autoru atstātās e-pasta adreses dod iespēju mēģināt atrast un publiskot to identitāti. Atceroties, ka katra lieka publicitāte tiem, protams, ir kā medus uz mēles.

Tātad, ar obligāto atrunu, ka 100% pārliecību par identitāti e-pasta adrese dot nevar (piemēram, kāds citis varētu būt "uzlauzis" e-pasta kontu un mēģina ieriebt saimniekam), "Latvia For Sale" petīcijas autora atstātā informācija: Andris (yappa@inbox.lv) noved pie:

diezgan paveca (2004. gada foto saturoša) photosight.ru lietotāja konta ar sekojošu informāciju: Андрис Жиганов, dzimis 12.03.1975, no Jūrmalas, ar mājaslapu www.atletika.lv

Tālāki meklējumi atletika.lv atklāj, ka viens Andris Žiganovs ir fitnesa klubu tīkla "Atlētika" attīstības direktors.

No turienes savukārt - "Andris Ziganovs (ATLETIKA.LV)" profils draugiem.lv, ar labāku bildi.

Visbeidzot, viena piezīme par gandrīz neizbēgamajiem petīcijas autoram šeit vai citur adresētajiem "pa purnu došanas" komentāriem. Tādi komentāri ir to autoru atbildība, tie ir nožēlojami, es no tiem kategoriski norobežojos un nosodu tos.

Papildināts:


Oook, vēl pēc neilgas meklēšanās internetā - izrādījās... *umm* iepriekšējā gada ziņa. Bargi lūdzu nekritizēt, un panākumiem bagātu Jauno gadu! :).
12 3 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000
Par pastulbiem jokiem? Pēc kura panta / punkta? :)
0 0 atbildēt
Nekā smieklīga - piekrītu. Reklāma - nedomāju, jo biznesam tā ir antireklāma.
0 0 atbildēt
Nu dabiigi, ka Abramovichs nav tik stulbs, ka tagad saaks apsveert 'hmmm, mosh nopirkt Latviju?..' Bet kauns ta visai valstij, ka viens puskrievs-pusletinjsh izdomaa 'pajokot'. Shie ir aicinaajumi graut valsts suverenitaati un neakariibu, kas buutu DP apkaroshanas laucinjsh. Ne jau kaut kaads muljkjiigu bilzhu ziimeetaajs Veidenbaums vai dziedaataajs Valters...
0 0 atbildēt
Es nesaprotu raksturojumu - kauns valstij. Vai precīzāk - nepiekrītu tam. Manuprāt šī informācija būtu kaut kas "pieņemams zināšanai". Gan jokotāja persona (kas zin, varbūt iznāks kaut kad dzīvē darīšana ar viņu vai kompāniju - zinās kā izturēties), gan tas, ka ir ārzemēs ir mediji, kas, tajās retajās reizēs, kad vispār ko raksta par Latviju, ļoti labprāt popularizē ko tik bezjēdzīgu. Tā bija, kad Latvijai gāja labi, un nav brīnums, ka publicē arī, kad ir grūtības. Šoreiz sākās ar RIAN un Russia Today - Krievijas valsts uzturētiem medijiem, tad to informāciju uzķēra kaut kur pie britiem. Tādi žurnālisti, kas kaut cik zin par Latviju un raksta labvēlīgā tonī (teiksim, The Economist Edvards Lūkass) drīzāk ir izņēmums. Tikai nu nav tā jābūt, ka ārzemju medijiu teiktajam (labvēlīgi vai nē) būtu jābūt izšķirošam vai pat būtiskam iespaidam uz to, kā Latvijas cilvēki uztver sevi vai savu valsti. Tas nu ir greizi, un visi "Re, re, ko atkal par Latviju uzrakstīja" ir "pieņemami zināšanai", ne vairāk.
0 0 atbildēt
Kas tu jociigs vai? Kaadu valsts suverenitaati un neakariibu - kuraa jomaa Latvija ir suvereena un neatkariiga?
0 0 atbildēt
Varbuut man nav humora izjuuta tik augstaa liimenii kaa Zhiganova kungam. Labi - kauns valstij varbuut bija paarspiileeti, bet godu jau arii nedara shaadas zinjas - ko domaa tie, kas lasa? Ka te kaut kaada jampampu zeme, kuraa dziivo taadi ljaudis, kam sava valsts nemaz nav vajadziiga. Nedomaaju, ka daudzi noveertee izsmalcinaato humoru, kaut gan angljiem jau melnais it kaa ir cienjaa.. :) ABAB - iipashi suvereenaaka un neatkariigaaka Latvija nekad nav bijusi, maza valsts ir maza valsts. Labi, tagad ir milzu krediits un, kaa Lembergs pareizi atziimeeja, de facto suverenitaate ir beigusies (cerams - paartraukusies uz laiku).
0 0 atbildēt
Stulbais apanks- ancuks atkal klāt ar savu DP!
0 0 atbildēt
Tak neviena vieta nav bez jampampiņiem; ko kurš kādas 15 sekundes ilgi padomās - kas to lai zin.
0 0 atbildēt
anks un pancuks:D:D to ancuks: Nenjem ljaunaa:)
0 0 atbildēt
Kaut kā destruktīvi,ancuk, sanāk- parasti uztraucies par DP darba trūkumu un par to , ka citi jampampiņi, un ko , lūk, kāds padomās. Viss attīstās , arī internets tam dod iespējas - visam attīstīties daudzkārt ātrāk. Bet panks-ancuks vie skatās apkārt un atpakaļ- norej visus , nolamā .Vai pašam šķērmi nemetas? Protams. tas viss no tā , ka pašam trūkst sava paša redzējuma un ideju , bet tādēļ jau nav tev tiesību citus lamāt un noriet!
0 0 atbildēt
Kaads te sakars vispaar ar interneta attiistiibu un iespeejaam? Un ko es noreju?
0 0 atbildēt