14

 246  0

Zāles pļaušanas sezona jau iet uz beigām, rupji sakot vēl mēnesis tik vien ir atlicis. Pie savas mājas pilsētā (daudzdzīvokļu) redzat, ka ir svaigi nopļauta zālītē, tā vien actiņām priecē šis skats. Bet vai jūs esat aizdomājušies, kā tad ir īsti būt par to zāles pļāvēju? Šajā rakstā tiks konkrēti runāts par pļaušanu ar trimmeri, to plusiem un mīnusiem, kā arī pa kādam interesantam gadījumam, kas bija ar mani notikuši, kamēr šosezon pļāvu zāli.

P.S. Sen no manis nekas nav parādijies spoku dzīlēs, domāju, ka jums būtu interesanti palasīt.

P.S.S. Bildes nav no personīgā albuma, tās ir paņemtas no interneta, jo man nebija laika bildēt.

Komentāri 14

0/2000

par suudiem visi trimmeristi piekritiis es reiz iepljaavos kaiminju beernu vasaras atejaa bez komentaariem )

 12  0 atbildēt
Varētu arī es uzrakstīt par savu darbu, kā ir būt bruģētājam😂
 9  0 atbildēt

Super raksts! Biežāk šādus vajadzētu!

Trimmeristus bieži nākas redzēt un NEKAD viņus neapskaužu, jo darbs nav no vieglajiem, īpaši karstumā vasarā, šosejmalās. Pāris reizes ir sanācis trimmerēt, bet sencim ar izkapti gāja ātrāk nekā man ar trimmeri

 7  0 atbildēt

Turpinājumu!  

 4  0 atbildēt

Kāda alga?

 3  0 atbildēt
Kā es Tevi saprotu🤣🤣
 3  0 atbildēt

Manas mīļākā vieta ir grāvju pļaušana- kakas, stikli un gliemeži ir tavi labākie draugi. Bet sen jau esmu sapratis, ka siets ir mēsls. Tas der zāģētājiem. Trimmerētājam ir vajadzīgs aizsargstikls (plastmasas). Turklāt darbs ar stiepli ir gana viegls. Es šo vasaru pavadīju ar metāla trijstūri un zāģa ripu. Tad tik joki sākas. Stieple neceļ akmeņus un kociņus tā gaisā kā to dara metāls...

 2  0 atbildēt
Atkarīgs no firmas. Es jau uzrakstīju cik man bija
 1  0 atbildēt

oranza bakuguns ir tapat kaa luksoforaa -tikai bridina taa kaa brauksana pa ietvem tiri teoretiski nav atlauta)

 1  0 atbildēt
Nu ja tu strādā kā privātais tad jau jā, 10eiro stundā+1cents/m2 (kvadrātmetrā), bet ja strādā zem firmas tad ir tie 500+ (atkarībā no firmas)
 0  0 atbildēt
Kurš man var atbildēt, kas tā ir par tādu speciālo vesti par kuru rakstā minēts? Tā ir uzkabe domāta vai nē? Starpcitu, kad es pļāvu zāli, personīgi nekādu dižo vibrāciju strādājot ar elektroizskapti nebiju izjutis, ja neskaita gadījumus kad aparātam kautkas saiet grīstē. Un par aizsargmasku aizsardzību runājot. Pats es lietoju plastmasas aizsargmasku un reiz pļaujot zāli gar ceļmalu man sanāca dabūt sev zilu aci. Akmentiņs kautkā pakļuva zem manas maskas un tieši acī trāpīja, ar visu to, ka ikdienā es vēl arī valkāju optiskās brilles.
 0  0 atbildēt

Vo vo   

ceļamies nevis ar pirmajiem gaiļiem, bet ar pirmajiem trimmeristiem

 0  0 atbildēt