local-stats-pixel fb-conv-api

Ieskaties - liks aizdomāties.37

205 2

Ir grūti vienmēr zināt mūsu ikdienas izvēli, piemēram, pērkot ūdens pudeli vai jaunu televizoru, mums pēc laika to nāksies izmest ārā vai nodot. Katru dienu cilvēks uz šīs planētas var saražot vidēji 1,8 kg atkritumu dienā.

Tas ir par 60% vairāk nekā 1960 gadā, tas ir neiedomājams pieaugums!

/rakstu kopēju, jo vēlējos lai arī Jūs, spocēni aizdomājaties. emotion

205 2 37 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 37

0/2000

Pienāks laiks un pasaule pati sevi attīrīs,tā ir bijis un tā arī būs.

9 0 atbildēt

13. tie resnie torņi nav dūmu torņi bet dzesēšanas torņi. tas ir tikai ūdens tvaiks.

4 0 atbildēt

Ja, vienigais dzivnieks uz pasaules kas iznicina vidi kura pats dzivo ir cilveks.

4 0 atbildēt

Tagad saprotu, kāpēc Latvijas valdība nepalielina bērnu naudu. Tāpēc mēs, Latvijā, vēl neesam tā savairojušies, jo mums trūkst naudas. Ja mums būtu tik pat nauda, cik "attīstītajām un bagātajām" valstīm, mums nebūtu, kur apgriesties! emotion

3 0 atbildēt

Izsledz spokus, atdod datoru kadam, kam tas ir svarigak. Davai nodedzini tas riepas, riepas nav ne parstradajamas ne iznicinamas, nodedzinot vienu riepu tu izdari lielaku postu neka izterejot ap 1000 litriem degvielas, indonezija piekrastes nav tadas, tas ir tirs fotoshops, esmu bijis vairakas reizes indonezija, un dazadas vietas, pat dzakartas piekraste nav tada, kas skaitas vispiesarnotaka. Viss ir sadalits pa regioniem kartigi saistiba ar rupniecibu, tu padoma, ja tas viss nebutu lokalizets, kada tad butu pasaule.

2 0 atbildēt

Nu riktig cukas, mēs esam, ko lai sakaemotion

1 0 atbildēt

   Atgādina vienu dokumentālo filmu,kura man šķiet ir aizliegta 36valstīs.Saucās "Home"latviski "Zeme-mūsu mājas" ir pieejams LV valodā Jūķūbā.

0 0 atbildēt

cilvēki izpostīs visu dabu un noslīks paši savos atkritumos emotion

0 0 atbildēt

Vajadzetu halku, lai visus shos izmesus izmestu no zemes atmosferas: D

0 0 atbildēt

Pareizāk būtu nevis darvas smiltis bet naftas smiltis jeb ogļūdeņraža smiltis.

0 0 atbildēt
par ko bija jaaizdomajas? vai par to ka mes visi driz varesim dzivot vienos meslos? vai ari par to ka mes pasi esam vainigi pie ta ka mes piesarnojam un tad cikstam pa to ka nevaram savest neko kartiba? Lai vai ka man ir viegls un atrs risinajums uztaisam cernobilu pa visu pasauli ta lai neviens cilveks nepaliek dzivs un problema atrisinata.
0 1 atbildēt